Elektronika.lt
 2026 m. kovo 17 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Kovo 17 d. 09:15
Penkios klaidos, kurios verslui brangiai kainuoja renkantis elektros tiekimą
Kovo 16 d. 20:54
Lietuva ir Latvija pradeda kvantinės komunikacijos infrastruktūros projektą „Lat-LitQN“
Kovo 16 d. 18:42
„Lexus“ pristato visiškai naują ES: Lietuvoje pirmiausia pasirodys elektrinės versijos
Kovo 16 d. 16:30
Nerimas dėl egzaminų – KTU psichologo patarimai
Kovo 16 d. 15:32
FTMC vystoma moderni netiesinė mikroskopija ir DI – naujos galimybės biomedicinai ir skydliaukės vėžio diagnostikai
Kovo 16 d. 13:47
Kam skitas slaptasis naršymo režimas?
Kovo 16 d. 11:10
Energetika tarp geopolitikos ir žaliojo kurso: kas laukia po AEI proveržio?
Kovo 16 d. 09:30
Ne viskas taip paprasta: 5 mitai apie dirbtinį intelektą, kuriais vis dar tikime (1)
Kovo 16 d. 07:11
Pasaulinis IQ pirmą kartą krenta: pasimokykite iš programuotojų, kaip išlikti protingesniais už DI
Kovo 15 d. 16:41
Energetikos krizė – vėl neišvengiama?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

60 minučių be šviesos – globališkiausia pasaulio akcija jau ir Lietuvoje

Publikuota: 2010-03-20 13:03
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Žemės valanda Lietuvoje

Daugiau nei milijardas žmonių visame pasaulyje 2010 m. kovo 27 d., 20.30 val. išjungs šviesą valandai ir suteiks planetai 60 minučių atokvėpio. Pasaulinės iniciatyvos „Žemės valanda“ žemėlapyje pirmą kartą atsirado Lietuva.

Šiandien startavo iniciatyvos Žemės valanda interneto svetainė Lietuvai www.zemesvalanda.lt, kuri yra tarptautinio tinklalapio www.earthhour.org dalimi.

60 minučių  be šviesos – globališkiausia pasaulio akcija jau ir Lietuvoje

Jau ketvirtą kartą organizuojama Žemės valanda šiemet sulaukė rekordinio skaičius rėmėjų visame pasaulyje. Likus 7 dienom iki Žemės valandos pasiryžimą dalyvauti joje jau išreiškė 115 šalių, tarp jų visos 20 galingiausiųjų pasaulio valstybių. Šviesas užgesins 51 pasaulio sostinė, iš viso 2124 pasaulio miestai ir miesteliai. Žemės valandą užges Empire State Building dangoraižis Niujorke, Kristaus Atpirkėjo statula Rio de Žaneire, Eifelio bokštas Paryžiuje, Londono apžvalgos ratas ir kiti žymūs objektai.

Milijonai žmonių jau suprato, kad šiuo metu klausti, kokią Žemę po savęs paliksime ateities kartoms jau neverta. Klausti reikia, kaip mes patys gyvensime. Mes neduodame gamtai laiko apsivalyti nuo mūsų „nenutraukiamų gamybos procesų“. Panašu, kad ji to laiko nebeduoda ir mums. Todėl nelieka nieko kita, kaip visiems kartu grąžinti skolą ir suprasti, kad esame ne tik laisvo, bet ir ATSAKINGO pasaulio dalis. Milijonai žmonių kovo 27 dieną tiesiog išjungia šviesą ir padovanoja Žemei atokvėpio valandą. Turėti iliuziją, kad ta valanda išgelbės pasaulį, išties naivu. Bet tikėti, kad įžiebę žvakutes ir sustoję vieni šalia kitų bent tą valandą pamąstysime apie savo atsakomybę, reikia.

Prisidėti prie šios pilietinės iniciatyvos gali kiekvienas: Lietuvos miestai ir kaimeliai, mokyklos ir universitetai, nevyriausybinės organizacijos ir verslo įstaigos, darbdaviai ir darbuotojai, jaunimo, visuomeninės ir religinės organizacijos, vaikai ir suaugusieji. Tai padaryti labai paprasta. Pilietinės iniciatyvos Žemės valanda koordinatoriai Lietuvoje kviečia užsiregistruoti svetainėje www.zemesvalanda.lt ir išjungti visus nebūtinus šviesos šaltinius kovo 27 d. 20.30 val.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (1)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Išradingiausi šalies moksleiviai vėl susirungs „Steam Team“ čempionate

LINPRA jau ketvirtus metus iš eilės 5–12 klasių mokinius kviečia dalyvauti Nacionaliniame jaunųjų inžinierių čempionate „Steam Team“. Per pirmuosius trejus metus šiame čempionate jau sudalyvavo daugiau nei pusantro šimto komandų ir gerokai virš pusės tūkstančio jaunųjų išradėjų.

Europa apmokestina itin pigias e. prekybos siuntas: nuo liepos – 3 eurų muitas

Per metus į Europos Sąjungą patenka apie 4,6 mlrd. mažos vertės siuntų, todėl Europa pradeda keisti jų apmokestinimo taisykles. Nuo 2026 m. liepos 1 d. siuntoms iš ne Europos Sąjungos šalių, kurių vertė neviršija 150 eurų, bus taikomas 3 eurų fiksuoto dydžio muitas.

KU robotų kovose susikovė daugiau nei 100 robotų

Klaipėdos universiteto Robotikos centras jau trečią kartą sukvietė technologijų entuziastus į tarptautines robotų kovų varžybas „International Klaipeda Robot Battles 2026“. Renginys pritraukė gausų dalyvių ir žiūrovų būrį – šiemet jame varžėsi daugiau nei 100 robotų konstruktorių iš Lietuvos ir užsienio.

2026 m. kovas
2026-03-17 08:22
Nuo idėjos iki LOGIN scenos: startuoja konkursas „Mokslo mikrofonas“
2026-03-16 16:28
Energetikos ministerija pristatė energetinio savarankiškumo 4V planą – valstybei, verslui, vartotojams ir vietos bendruomenėms
2026-03-09 16:33
Lietuviai nurungė skandinavus ir pelnė geriausio Šiaurės šalių sveikatos technologijų startuolio titulą
2026-03-09 10:55
Inovacijų agentūros programa kviečia išnaudoti duomenų potencialą kuriant sveikatos inovacijas
2026-03-06 17:14
LMT pateikė Lietuvos poziciją dėl ES veiksmų plano moterų įsitraukimui į mokslą, inovacijas ir startuolius
2026-03-06 13:11
„YouTube“ pradeda rodyti privalomas peržiūrėti reklamas televizoriuose visame pasaulyje
2026-03-05 21:05
„Telia“ pradėjo 26 mln. eurų vertės duomenų centro statybas – padėtas simbolinis akmuo
2026-03-05 13:17
Pavasario pradžia Panevėžyje kupina inžinerinių patirčių: startuoja renginių ciklas „Inžinerija – Panevėžio DNR“
2026-03-04 17:44
Klausos aparatai pernai buvo kompensuoti beveik 13 tūkstančių gyventojų
2026-03-03 21:03
IT įmonės „Cognizant“ profesionalai kviečia į nemokamas renginių sesijas
2026-03-03 17:46
Apdovanoti pirmojo Nacionalinio energetikos egzamino nugalėtojai
2026-03-03 09:44
Vilnius – tarp stipriausių Europoje: pripažintas geriausiu CEE miestu investuotojų aptarnavimo srityje
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama