Elektronika.lt
 2026 m. kovo 17 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Kovo 17 d. 18:24
Ar mažieji branduoliniai reaktoriai – Lietuvos energetinės nepriklausomybės raktas? (1)
Kovo 17 d. 15:59
Naujose „iOS“ ir „macOS“ operacinėse sistemose nuotraukų informacija siunčiama „Apple“
Kovo 17 d. 12:57
Mitais apipinti elektromobiliai: kodėl nerekomenduojama tempti ir kaip krauti lyjant?
Kovo 17 d. 09:15
Penkios klaidos, kurios verslui brangiai kainuoja renkantis elektros tiekimą
Kovo 16 d. 20:54
Lietuva ir Latvija pradeda kvantinės komunikacijos infrastruktūros projektą „Lat-LitQN“
Kovo 16 d. 18:42
„Lexus“ pristato visiškai naują ES: Lietuvoje pirmiausia pasirodys elektrinės versijos
Kovo 16 d. 16:30
Nerimas dėl egzaminų – KTU psichologo patarimai
Kovo 16 d. 15:32
FTMC vystoma moderni netiesinė mikroskopija ir DI – naujos galimybės biomedicinai ir skydliaukės vėžio diagnostikai
Kovo 16 d. 13:47
Kam skitas slaptasis naršymo režimas?
Kovo 16 d. 11:10
Energetika tarp geopolitikos ir žaliojo kurso: kas laukia po AEI proveržio?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Siekiant efektyvaus verslo ir mokslo bendradarbiavimo – forumas „Technopolyje“

Publikuota: 2009-12-09 10:14
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Technopolis, VšĮ

Š.m. gruodžio 10 d. 10 val. Mokslo ir technologijų parke (MTP) „Technopolis“ (Europos pr. 121, Kaunas) įvyks forumas-diskusija „Verslo ir mokslo (ne)efektyvus bendradarbiavimas: ką galime padaryti geriau?“, skirtas verslo, akademinei bendruomenei bei visiems, besidomintiems šia tema.

Renginys organizuojamas siekiant bendrai diskusijai suburti verslo ir mokslo bendradarbiavimo skatinimo iniciatorius ir praktikus, pristatyti geriausius inovacijų panaudojimo versle pavyzdžius, įvardinti kliūtis rezultatyviam abiejų sričių bendram darbui ir rasti būdus joms įveikti. Sėkmingas mokslo ir verslo visuomenės bendradarbiavimas sąlygoja inovacijų sklaidą ir įsitvirtinimą visose visuomenės gyvenimo srityse, o efektyvus inovacijų panaudojimas versle skatina ūkio plėtrą, didina šalies konkurencingumą ES ir pasaulyje.

Renginyje bus pristatytas MTP „Technopolis“ vaidmuo skatinant investicijas į inovacijas; mokslo ir technologijų parke įsikūrusios įmonės UAB „Aksonas“, UAB „ZOOM Creative“, UAB „Agmis“, UAB „Teleorbita“, UAB „Santaviltė“ perteiks savo naujovėmis grįstos veiklos patirtį.

Forume aktualius klausimus apie mokslo ir verslo bendradarbiavimo skatinimą ir jo instrumentus valstybiniu lygiu, inovacinės verslo plėtros aktyvinimą ir perspektyvių mokslo pasiekimų pritaikymo versle spartinimą aptars LR Ūkio ministerijos, Lietuvos inovacijų centro, verslo ir mokslo atstovai. Bus supažindinta su Kaune veikiančių ePaslaugų klasterio ir produktų apjungimo galimybėmis bei integruoto verslo, mokslo ir studijų centro (Slėnio) „Santaka“ vaidmeniu aktyvinant verslo ir mokslo bendradarbiavimą.

Diskusijoje „Kodėl verslo ir mokslo bendradarbiavimo rezultatai nepateisina lūkesčių?“ dalyvaus Lietuvos inovatyvaus verslo, mokslo ir valdžios/savivaldos atstovai: J. Jaskonis (Lietuvos inovacijų centras), E. Kasperiūnienė (LR Švietimo ministerijos ES paramos koordinavimo departamentas), prof., dr. habil. A. Lukoševičius (KTU Biomedicininės inžinerijos institutas), dr. V. Šileikis (Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai), dr. V. Viliūnas (VDU), dr. E. Mačikėnas (asociacija „Santakos slėnis“), prof. habil.dr. R. Jucevičius (KTU) V. Repečka (Kauno m. savivaldybė) ir kt.

Renginio pabaigoje dalyviai bus kviečiami neoficialioje aplinkoje pratęsti diskusiją skambant fleitos muzikai.

Forumo - diskusijos organizatoriai: MTP „Technopolis“, Kauno prekybos, pramonės ir amatų (KPPA) rūmai bei juose veikiantis Europos verslo ir inovacijų tinklas (Enterprise Europe Network), Kauno Europos informacijos centras – Europe Direct, KTU Europos institutas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama