Elektronika.lt
 2026 m. vasario 25 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 25 d. 08:26
AOC GAMING Q27G4ZD: trečios kartos QD-OLED ekrano technologija
Vasario 24 d. 20:37
Mokslininkai intensyviai ieško alternatyvos Žemei, naujas teleskopas žada revoliuciją kosmoso paieškose
Vasario 24 d. 17:36
Kompiuteriniai žaidimai – nebe vaikų žaislas: lietuviai tam renkasi galingiausią įrangą
Vasario 24 d. 14:28
Į Lietuvą atkeliavęs naujasis „Lexus“ elektromobilis – pirmasis su visiškai elektronine vairavimo sistema
Vasario 24 d. 11:31
KTU žengia į naują erą: įsigijo kvantinį kompiuterį
Vasario 24 d. 08:47
Naujasis „Audi RS 5“: 639 arklio galių hibridinė jėga
Vasario 23 d. 20:28
Nauja kūrybos era: „Nvidia“ ir „Microsoft“ dirbtinio intelekto įrankiai keičia 3D menininkų darbą iš esmės
Vasario 23 d. 17:28
Elektromobilių populiarumas didėtų, jei daugiau gyventojų tiesiog juos išbandytų
Vasario 23 d. 14:54
Pasaulyje pirmasis „E Ink Spectra 6“ skaitmeninis nuotraukų rėmelis jau čia
Vasario 23 d. 11:46
Už pilietiškumą – baudžia, už visuomenės skaldymą – giria: botų veiklos užkulisiai Lietuvoje (1)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Nacionalinė pažangos premija“ apdovanos pažangiausius

Publikuota: 2009-11-30 17:24
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Nacionalinė pažangos premija, VšĮ

Gruodžio 5-ąją d., šeštadienį, Vilniaus universitete jau ketvirtą kartą bus paskelbti ir apdovanoti vienos reikšmingiausių šalyje - Nacionalinės pažangos premijos - 2009 m. laureatai.

Šiandien Vilniaus universitete į posėdį susirinkęs Nacionalinės pažangos premijos (NPP) Komitetas išklausė ekspertų išvadų apie šiais metais premijoms pateiktus darbus ir balsavo dėl Mokslo pažangos, Partnerystės pažangos, Kultūros pažangos ir Jaunimo premijos laureatų. Balsavimo rezultatai bus paskelbti per apdovanojimų ceremoniją.

„Šiais metais Nacionalinės pažangos premijai pateiktos labai ryškios mūsų dabarties mokslo, meno ir plačiau – kultūrinės veiklos bei kūrybos asmenybės. Tai liudija didėjantį premijos autoritetą visuomenėje ir jos pripažinimą. Išties, premija darosi pastebima, plačiau aptarinėjama ir vertinama,“ – kalbėjo NPP komiteto pirmininkas, Vilniaus universiteto rektorius akademikas Benediktas Juodka.

„Nacionalinė pažangos premija“ apdovanos pažangiausius
Vido Naujiko nuotr.

Šiemet „Nacionalinės pažangos premijos“ istorijoje pirmą kartą bus teikiama Jaunimo pažangos premija, kurią pelnys jaunasis mokslininkas (ne vyresnis kaip 33 metų). Naujai įsteigtos premijos tikslas - atskleisti jaunųjų Lietuvos mokslininkų potencialą vykdant taikomuosius mokslinius tyrimus ir skatinti jų dalyvavimą procesuose plėtojančiuose Lietuvos pažangą. Kitais metais šią premiją planuojama skirti jauniesiems menininkams.

„Turbūt daugelis sutiksite, kad jaunimas yra ta šiandieninės Lietuvos visuomenės dalis, kuri yra geriausiai pasirengusi kurti. Todėl tikrai labai svarbu čia ir dabar pradėti gabiausiųjų, protingiausių ir kūrybingiausių jaunuolių paieškas bei viešai vykdyti jų skatinimą tęsti pradėtą kūrybinę veiklą.“ – NPP Komiteto posėdyje sakė „DPA programinės įrangos“ vadovas Genadijus Gricukas. Ši įmonė yra naujai įsteigtos - Jaunimo pažangos premijos - teikėja.

„Sunkmečio ir diržų veržimosi kontekste „Nacionalinės pažangos premija“ - išties drąsus ir pavyzdinis veiksmas, skatinantis viltingai pasidžiaugti paprastu, tačiau labai svarbiu faktu – Lietuvoje yra žmonių, kuriems rūpi mūsų valstybės ateitis,“ - kalbėjo G. Gricukas.

„Nacionalinė pažangos premija“ teikiama nuo 2006 m. Premijomis siekiama išrinkti ir apdovanoti labiausiai Lietuvos pažangai nusipelniusius žmones ir ugdyti požiūrį į mokslą ir kūrybą kaip į pagarbos ir visuomenės dėmesio vertus objektus. „Nacionalinės pažangos premijos“ steigėjai – Vilniaus universitetas, LNK televizija ir „Strateginių komunikacijų centras“. Projekte bendradarbiauja Lietuvos mokslų akademija, Lietuvos mokslo taryba, Vilniaus universitetas, šalies aukštosios mokyklos, mokslinių tyrimų įstaigos ir institutai, ekspertinės institucijos ir žiniasklaida.

Apie išskirtinio visuomenės ir žiniasklaidos dėmesio sulaukiančius apdovanojimus bei šių metų Nacionalinės pažangos premijos laureatus gruodžio 6 d. 19 val. LNK rodys specialią laidą.

Vaizdo reportažas iš NPP Komiteto posėdžio:


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama