Elektronika.lt
 2025 m. lapkričio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 23 d. 08:35
Dėl jų elektros sąskaitos per metus gali išaugti ir šimtu eurų: kas tie tylieji elektros vagys?
Lapkričio 22 d. 18:28
„Huawei“ paskelbė apie „HarmonyOS 6“ platformos versiją, dirbtinis intelektas įgaus dar daugiau galių
Lapkričio 22 d. 08:40
Kibernetinio saugumo specialistų stygius – per didelė kaina valstybei
Lapkričio 21 d. 20:39
Kibernetinis nuodas, kurio daugelis nepastebi: atskleidė, kaip DI tampa pavojingu melų įrankiu
Lapkričio 21 d. 15:25
Komentatorių pinklės: ar verslas turi priemonių kovai?
Lapkričio 21 d. 13:27
ESO investicijos į modernų elektros tinklą Alytaus regione: šiemet nutiesta jau daugiau kaip 70 kilometrų kabelinių linijų
Lapkričio 21 d. 09:52
Autonominių sunkvežimių potencialas kelia intrigą: kada kelius patikėsime robotams?
Lapkričio 20 d. 19:33
Žmonija mėgina įžiebti savo Saulę: pradedamas montuoti pavojingiausias reaktorius pasaulyje
Lapkričio 20 d. 17:45
Pristatytas sprendimas, leidžiantis saugiau naudoti skirtingus DI įrankius
Lapkričio 20 d. 15:23
Naujos kartos „Gemini 3“ – didžiausias „Google“ dirbtinio intelekto šuolis iki šiol
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Elektronika, technika Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Naujasis „Hyundai“ turės tris elektrines versijas

Publikuota: 2015-12-17 18:19
Tematika: Elektronika, technika
Aut. teisės: ©Delfi.lt
Inf. šaltinis: Delfi.lt

„Hyundai Motor“ oficialiai paskelbė savo 2016 metais pasirodysiančio naujo pažangaus alternatyviu kuru varomo automobilio pavadinimą: „Hyundai IONIQ“. Kaip teigiama gamintojo atstovų pranešime žiniasklaidai, automobilis bus gaminamas su elektrine, nuo tinklo įkraunama hibridine benzinine-elektrine arba hibridine benzinine-elektrine transmisija.

Tai pirmasis kada nors pagamintas automobilis, kurio pirkėjai galės rinktis vieną iš trijų transmisijos variantų su to paties tipo kėbulu. Teigiama, jog šis modelis sujungia mažiausias šioje automobilių klasėje kuro sąnaudas su smagiu dinamišku vairavimu ir patraukliu dizainu. „Naujoviškų ir ekonomiškų automobilių gamybos patirtį turinti „Hyundai Motor“ didžiuojasi būsimu „IONIQ“, kuris papildys bendrovės ekologiškų automobilių liniją“, – sako „Hyundai Motor“ tyrimų ir plėtros centro vadovas Woong-Chul Yangas.

Naujasis „Hyundai“ turės tris elektrines versijas

„Mūsų ateities judėjimo vizija akcentuoja pasirinkimą, todėl mes siūlome skirtingą pirkėjų gyvenimo būdą atitinkančių transmisijų įvairovę, nesumenkindami dizaino ir vairavimo malonumo svarbos. „IONIQ“ įkūnija „Hyundai Motor“ viziją pakeisti automobilių ir ateities judėjimo paradigmą; „IONIQ“ yra mūsų pastangų užimti pirmaujančią vietą pasaulinėje ekologiškų automobilių rinkoje vaisius“, – tikina centro vadovas. Naujojo automobilio pavadinime atsispindi jo kūrimo elementai. „Ion“ (jonas) yra elektrinį krūvį turintis atomas; ši pavadinimo dalis siejama su protingu elektrinių transmisijų sujungimu.

Antroji pavadinimo dalis – „unique“ kalba apie unikalų automobilį „Hyundai“ produktų linijoje, pabrėždama prekės ženklo aplinkosauginės atsakomybės principus ir norą didinti klientų pasirinkimo galimybes. Galiausiai, „Q“ raidės automobilio logotipe forma vaizduoja proveržį, patvirtindama naują požiūrį į šį modernų mažai aplinką teršiantį modelį, teigia gamintojas. Visiškai nauja „IONIQ“ platforma sukurta specialiai keliems transmisijos variantams. Optimizuota automobilio važiuoklė užtikrina gerą reakciją į vairuotojo veiksmus ir suderinamumą su skirtingų transmisijų charakteristikomis. „IONIQ“ variantas su vien elektrine transmisija (EV) varomas galingu ypač efektyviu ličio jonų akumuliatoriumi.

Nuo tinklo įkraunamame hibridiniame variante (PHEV) efektyviai deginamų degalų energija jungiama su iš elektros tinklo gauta akumuliatoriaus energija, taip padidinant nuvažiuojamą atstumą ir sumažinant išleidžiamų teršalų kiekį. Galiausiai, hibridiniame variante (HEV) benzininio vidaus degimo variklio ir automobilio judėjimo energijos panaudojamos įkrauti automobilio akumuliatorių, kuris po to papildo variklio galią ir sumažina degalų sąnaudas. Po premjeros P. Korėjoje kitų metų sausį, „IONIQ“ bus parodytas Ženevos tarptautinėje automobilių parodoje ir Niujorko automobilių parodoje (2016 metų kovą).


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
«« Atgal Į pradžią

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama