Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 1 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 1 d. 15:32
Šią klaidą su mikrobange daro beveik visi: ne tik trumpina prietaiso gyvavimo laiką, bet ir kelia pavojų
Gegužės 1 d. 09:27
NEO TOOLS raktų komplektai lagaminuose
Balandžio 30 d. 20:39
Išmanusis telefonas nukrito ant žemės? Štai kodėl neverta iškart panikuoti, bet ir delsti pavojinga
Balandžio 30 d. 17:15
Nuo laboratorijos Vilniuje iki Tarptautinės kosminės stoties – lietuviškos molekulės prieš radiaciją
Balandžio 30 d. 14:39
5 aukštosios mokyklos skirs 1 mln. EUR finansavimą EDINA sistemos atnaujinimui
Balandžio 30 d. 11:29
Kvantiniai deimantai – įrankis ir karo lauke, ir vėžio diagnostikoje
Balandžio 30 d. 08:51
„Trafic“, „Estafette“ ir „Goelette“ – pirmosios „Renault“ programiškai valdomos transporto priemonės, sukurtos „Ampere“
Balandžio 29 d. 20:25
8K televizoriai – revoliucija ar brangus triukas? Štai ką gamintojai nutyli
Balandžio 29 d. 17:43
Naujos taisyklės darbo rinkoje: dirbtinis intelektas atims darbą iš tų, kurie juo nesinaudos
Balandžio 29 d. 14:46
Pažangūs automobiliai sensta vis lėčiau – kaip gamintojams tai pavyksta?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
LEGO
Mänguköök, mudelautod, nukuvanker
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Nuolaidos, akcijos » Kompiuterija Ankstesnis patarimas | Sekantis patarimas | Dalintis | Spausdinti

„SEB Laisvalaikio“ kredito kortelė – nuolaidų trokštantiems pramogautojams

Publikuota: 2006-10-02 10:30
Skyrius: Kompiuterija
Paskelbė: SEB bankas

Didžiausias Lietuvoje komercinis SEB Vilniaus bankas ir „Respublikos“ leidinių grupė pristato „SEB Laisvalaikio“ kortelę – naują „MasterCard“ kredito kortelę pramogų mėgėjams. Tai analogų Lietuvoje neturinti kortelė, kuri leis naudotis didžiausio Lietuvoje – beveik 200 partnerių – tinklo nuolaidomis įvairiems laisvalaikio renginiams ir prekėms.

„Lietuvoje formuojasi nauja karta, kuri savo laisvalaikiui skiria ypatingą dėmesį. Aktyvūs žmonės ieško turiningų ir įsimenančių pramogų, joms skirdami gana reikšmingą savo išlaidų dalį. Šiai aktyviajai visuomenės daliai naujoji kortelė su puikiai veikiančia didžiausia Lietuvoje nuolaidų programa bus itin patogi“, – sakė SEB Vilniaus banko Mokamųjų kortelių departamento direktorė Audronė Narkauskienė.

Priklausomai nuo kliento pajamų ir finansinių įsipareigojimų, suteikiamas kredito limitas svyruos tarp tūkstančio ir 10 tūkst. litų. Palūkanų už panaudotą kredito limitą nereikia mokėti, jei jis bus padengtas ne vėliau kaip per 45 dienas. Norintys naudotis kredito limitu ilgiau, galės mokėti minimalią mėnesio įmoką penktadalį panaudoto kredito limito, o nuo likusios panaudotos kredito dalies bus skaičiuojamos 14 proc. palūkanos.

„Džiaugiamės, kad „Respublikos“ leidinių grupės sukurtą ir jau 4 metus sėkmingai veikiančią „Laisvalaikio“ klubo nuolaidų programą galime patobulinti suteikdami vartotojams dar daugiau privalumų. Šios kortelės turėtojai galės naudotis visomis „Laisvalaikio“ klubo teikiamomis nuolaidomis, tad žmonės galės pigiau nueiti į mėgiamo atlikėjo koncertą, spektaklio premjerą ar bet kurį kitą renginį“, – sakė „Respublikos leidinių“ rinkodaros skyriaus projektų vadovė Giedrė Pukienė. Pasak jos, vien iki šių metų pabaigos planuojama išduoti apie 5 tūkst. naujųjų kortelių.

Naująją kortelę galima įsigyti jau nuo spalio 2 dienos visuose SEB Vilniaus banko skyriuose. Paraišką kortelei gauti taip pat galima užpildyti interneto svetainėje www.seblaisvalaikis.lt. Kredito kortelė anksčiau turėjusiems „Laisvalaikio“ nuolaidų kortelę kainuos 50 Lt, naujiems vartotojams – 100 litų. Nuolaidomis kortelės turėtojai galės naudotis ne tik ja atsiskaitydami – norėdami sumokėti grynais pinigais ar kitomis mokamosiomis kortelėmis, savininkai galės ją tiesiog parodyti.


Portalo redakcija neatsako už šioje reklamoje
pateikiamo pasiūlymo sąlygas ir galimus pasikeitimus.

 Uždaryti komentarus  
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama