Elektronika.lt
 2025 m. rugsėjo 11 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugsėjo 10 d. 20:53
Kinijos technologinė pažanga stebina visą pasaulį: pademonstruota įspūdinga plūduriuojanti turbina
Rugsėjo 10 d. 17:01
Nuo „Pac-Man“ iki „Mortal Kombat“: arkadinių žaidimų pakilimas ir nuosmukis
Rugsėjo 10 d. 14:44
KTU, Latvijos ir Taivano mokslininkai kuria NIR-OLED technologiją: žingsnis link pažangesnių 3D jutiklių
Rugsėjo 10 d. 11:52
Lietuvių startuolis pasauliui pristatys ateities technologiją: duomenis saugos molekulėje
Rugsėjo 10 d. 08:27
Pirmasis BMW „Neue Klasse“ modelis – viena įkrova 805 km įveikiantis „BMW iX3“
Rugsėjo 9 d. 20:29
Istorinė akimirka kosmose: NASA parodė, ką slepia jų brangiausias palydovas, tokio įrenginio dar nebuvo
Rugsėjo 9 d. 17:32
Naudota įranga: atnaujinti ar išmesti – ką renkasi lietuviai?
Rugsėjo 9 d. 14:35
Kaip sumažinti pykinimą kai naudojate „iPhone“ ar „iPad“ transporto priemonėje
Rugsėjo 9 d. 11:19
Telefoniniai sukčiai prabyla artimųjų balsais: DI jau perprato lietuvių kalbą
Rugsėjo 9 d. 08:53
„ID. CROSS Concept“ – „Volkswagen“ pristato elektrinį SUV
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Fun football drills
Football Training Equipment, Defending drills football, Kids football training kit
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Nepriklausomų elektros energijos tiekėjų siūlomų 12 mėn. ir 24 mėn. fiksuotos kainos planų vidutiniai tarifai per savaitę padidėjo atitinkamai 0,1 proc. ir 0,4 procento. Rugsėjo pradžioje (1–9 d.) vidutinė didmeninė elektros kaina yra 0,112 Eur/l – 40 proc. didesnė už rugpjūčio vidutinę kainą, kuri buvo 0,080 Eur/kWh. Praėjusią savaitę Lietuvoje pagaminta apie 64 proc. suvartotos elektros energijos, trūkstama elektra importuota iš Švedijos ir Lenkijos. Vienos savaitės vidutinė didmeninė elektros energijos kaina siekė 0,106 Eur/kWh. Per pastarąsias tris savaites pasigaminome 64–77 proc. visos suvartotos elektros energijos, o jos vidutinė kaina buvo 0,10–0,11 Eur/kWh.

Fiksuotos kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas, kiti du tiekėjai tarifų nekeitė

Per praėjusią savaitę Lietuvoje siūlomų 12 mėn. ir 24 mėn. fiksuotos kainos planų tarifų du nepriklausomi tiekėjai nekeitė, vienas tiekėjas tarifus didino 0,4–1,5 procento.

Siūlomų 12 mėn. fiksuotos kainos planų 1 kWh vidutinė kaina per savaitę padidėjo 0,1 proc. ir sudaro 0,246 Eur/kWh (viena laiko zona) ir 0,236 Eur/kWh (dvi laiko zonos).

Siūlomų 24 mėn. fiksuotos kainos planų 1 kWh vidutinė kaina per savaitę padidėjo 0,4 proc. ir sudaro 0,249 (viena laiko zona) ir 0,238 Eur/kWh(dvi laiko zonos).

Palyginimui, pernai rugsėjo 10 d. siūlomų 12 mėn. ir 24 mėn. fiksuotos kainos planų 1 kWh vidutinė kaina buvo 0,247 Eur/kWh (viena laiko zona) bei 0,237 Eur/kWh (dvi laiko zonos).

Šiuo metu 11 mėn., 14 mėn., 15 mėn. ir 19 mėn. elektros energijos kainos fiksavimo laikotarpį siūlo vienas tiekėjas, o planus su 12 mėn. ir 24 mėn. kainos fiksavimo laikotarpiu – trys tiekėjai.

Planų su nefiksuota elektros energijos kaina vidutinė 1 kWh kaina (viena laiko zona, apskaičiuota pagal pastarosios savaitės Nord Pool biržos vidutinę kainą) praėjusią savaitę siekė 0,257 Eur/kWh ir yra 0,8 proc. didesnė nei ankstesnę savaitę, kai buvo 0,255 Eur/kWh.

Nefiksuotos kainos planų vidutinė kaina rugpjūčio mėnesį buvo 0,226 Eur/kWh – 22 proc. didesnė už liepos mėnesio vidutinę kainą, kuri buvo 0,185 Eur/kWh.

Nuo 2025 m. liepos 1 d. visuomeninio tiekimo elektros kaina (planas „Standartinis“) – 0,205 Eur/kWh (viena laiko zona), 0,233 Eur/kWh ir 0,138 Eur/kWh (dvi laiko zonos).

Rugsėjo mėnesį garantinio tiekimo elektros kainos (planas „Standartinis“), palyginti su rugpjūčiu, padidėjo 28–37 proc. iki 0,212 Eur/kWh (viena laiko zona) bei iki 0,228 Eur/kWh ir 0,175 Eur/kWh (dvi laiko zonos). Aukštesnės garantinio tiekimo kainos buvo šių metų sausio–balandžio mėnesiais.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama