Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 14 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 13 d. 21:03
Tankai tampa bejėgiai: JAV kariuomenė testuoja spiečių robotų atakas prieš šarvuotą techniką
Gruodžio 13 d. 19:23
Dinamiškoje rinkoje – stabili kaina: už ką mokate įkraudami savo elektromobilį?
Gruodžio 13 d. 17:24
Žaliasis vandenilis: KTU mokslininkai kuria pigesnį kelią į švarią energijos ateitį
Gruodžio 13 d. 15:38
EY tyrimas: 88 proc. darbuotojų naudoja DI, tačiau – tik paprastoms užduotims atlikti
Gruodžio 13 d. 13:28
Šventinis laikotarpis – darbymetis kibernetiniams sukčiams: kokius veiksmus atlikti, kad netektų gailėtis?
Gruodžio 13 d. 11:06
Kai 96 proc. lietuvių rytas prasideda ekrane: kaip nuolatinis informacijos srautas keičia mąstymą?
Gruodžio 13 d. 09:53
Naviguokite net be interneto – saugumo programėlė KOVAS pristato naują funkcionalumą
Gruodžio 13 d. 07:43
Pasaulinio DI reguliavimo užkulisiai: MRU profesorė pasakoja apie JT darbo grupės veiklą
Gruodžio 12 d. 20:13
Europos Sąjunga keičia žaidimo taisykles: sužinokite, kaip keisis privatumas naršant internete
Gruodžio 12 d. 17:24
Kaip ištrinti naršymo istoriją „iOS“ „Safari“ naršyklėje
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„TeleSoftas“ tampa „Helmes“: stiprina pozicijas Šiaurės ir Vidurio Europoje

Publikuota: 2025-08-27 07:21
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Lietuvių įkurta IT bendrovė „TeleSoftas“ oficialiai pradeda naują veiklos etapą: nuo rugsėjo 1 d. įmonė keičia pavadinimą ir tampa UAB „Helmes“. Kaip tvirtina bendrovės generalinis direktorius Šarūnas Putrius, šis pokytis atspindi įmonės siekį augti ir kurti dar didesnę vertę savo klientams, bei sustiprinti savo pozicijas regione.

„TeleSoftas“ tampa „Helmes“: stiprina pozicijas Šiaurės ir Vidurio Europoje

„Tai daugiau nei pavadinimo pakeitimas – tai stiprybių suvienijimas. Nuo šiol kartu su „Helmes“ grupe galime pasiūlyti vieną plačiausių skaitmeninių paslaugų portfelių regione. Turėdami bene didžiausią duomenų mokslo ir inžinerijos komandą Baltijos šalyse ir dešimtmečių patirtį, esame pasiruošę augti ir toliau kurti vertę savo klientams. Su „Helmes“ vardu ketiname dar tvirčiau žengti į Vakarų Europos ir JAV rinkas, taip pat stiprinti savo poziciją Lietuvoje. Vertiname, kad per artimiausius dvejus metus tai leis mums padidinti savo apyvartą 30 proc.“, – sako UAB „Helmes“ generalinis direktorius Š. Putrius.

2022 m. „Helmes“ įsigijus „TeleSoftą“, daugiau nei 1500 darbuotojų vienijanti Šiaurės ir Vidurio Europoje veikianti grupė dabar valdo 90 proc. visų pastarosios bendrovės akcijų. Naują vardą – UAB „Helmes“ – turėsianti įmonė iš Lietuvos dalinsis bendra misija su grupe ir suteiks klientams dar platesnį paslaugų spektrą: nuo skaitmeninės transformacijos ir skaitmenizacijos konsultacijų iki dirbtinio intelekto sprendimų.

„Helmes“ grupės bendrosios metinės pajamos siekia daugiau nei 100 mln. eurų. UAB „Helmes“ (buv. „TeleSofto“) metinės pajamos sudaro beveik penktadalį visos „Helmes“ grupės apyvartos.

Beveik du dešimtmečius „TeleSoftas“ Lietuvoje buvo žinomas dėl stiprių IT kompetencijų, į darbuotojus orientuotų vertybių ir reikšmingo indėlio į Europos verslo skaitmenizavimą. Naujas įmonės pavadinimas – UAB „Helmes“ – dar labiau atspindės bendrovės siekį ne tik sustiprinti savo teikiamų paslaugų krepšelį, bet ir sukurti dar stipresnį prekės ženklą.

„Esame įsitikinę, kad naujas mūsų vardas atvers dar daugiau galimybių suteikti platesnį ir įvairiapusiškesnį paslaugų spektrą savo klientams. Pastariesiems tai reikš ir galimybę lengviau pasitelkti visos „Helmes“ grupės talentų gebėjimus. Taip pat tikimės, jog galėsime užtikrinti betarpišką bendradarbiavimą tarp įmonės padalinių Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje“, – teigia UAB „Helmes“ vadovas.

Pasak Š. Putriaus, nors pasaulinė rinka yra nenuspėjama dėl geopolitinių ir ekonominių turbulencijų, šiuo metu yra jaučiamas IT rinkos atsigavimas. Pastebima ir tai, kad verslai grįžta prie skaitmenizacijos tikslų, ypatingą dėmesį skirdami duomenų įdarbinimui ir dirbtinio intelekto pasitelkimui stiprinant konkurencinį pranašumą bei priimant verslo sprendimus.

„Helmes“ – tarptautinė skaitmeninės transformacijos bendrovė, veikianti Baltijos ir Vidurio Europos šalyse. Įmonė vienija daugiau nei 1500 profesionalų ir turi daugiau nei 30 metų patirtį. „Helmes“ sukūrė trečdalį visų Estijos e. valdžios sistemų ir bendradarbiauja su tokiais pasauliniais klientais kaip „Airbus“, „CERN“, EBPO, Europos kosmoso agentūra, „Kuehne+Nagel“, „Sanitex“ grupė ir kt. Bendrovė teikia pilną skaitmeninės kelionės paslaugų spektrą – nuo skaitmenizacijos konsultacijų iki sistemų kūrimo ir ilgalaikės jų priežiūros.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama