Elektronika.lt
 2025 m. liepos 3 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Liepos 3 d. 20:34
Tinkama nešiojamo kompiuterio priežiūra: sužinokite, kaip tinkamai valyti ekraną, klaviatūrą ar korpusą
Liepos 3 d. 17:43
Dirbtinis intelektas turi daugiau empatijos už žmogų: įspėja nepasitikėti aklai
Liepos 3 d. 14:39
Aplikacijų diegimas iš alternatyvių programėlių platinimo platformomų Europos Sąjungoje
Liepos 3 d. 11:40
VU pateikia švietimo iššūkių prognozes: mokslininkai ragina priemonių imtis jau dabar
Liepos 3 d. 08:26
„Ignitis grupė“ pradeda kurti energijos kaupiklių parkus Lietuvoje
Liepos 2 d. 20:22
Mokslininkų išradimas šokiruoja: šios naujos kartos baterijos gali sumažinti net ir išmetamų teršalų kiekį (1)
Liepos 2 d. 17:42
Vaikai vasarą leidžia ne kieme, o prie kompiuterio: ekrano laikas išaugo 40 proc.
Liepos 2 d. 14:31
„Philips Evnia 27M2N3501PA“: sukurtas siekiantiems aukščiausių rezultatų
Liepos 2 d. 11:21
Z karta šturmuoja darbo rinką: kaip susikalbėti skirtingų kartų atstovams?
Liepos 2 d. 08:35
„Xiaomi“ pristato „Xiaomi Smart Band 10“: stilinga naujiena išmaniam gyvenimui
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Balandžio mėnesį – mažiausia šiais metais vidutinė elektros kaina

Publikuota: 2025-04-30 18:18
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Lietuvos energetikos agentūra

Vidutinė didmeninė elektros kaina „Nord Pool“ biržoje balandžio mėnesį (1–30 d.) siekia 0,074 Eur/kWh. Tai mažiausia šiais metais mėnesio vidutinė elektros energijos kaina – ji 17–19 proc. mažesnė už sausio ir kovo vidutines mėnesio kainas (atitinkamai 0,089 Eur/kWh ir 0,092 Eur/kWh) ir 51 proc. mažesnė už vasario vidutinę kainą, kuri siekė 0,152 Eur/kWh. Praėjusią savaitę šalyje pasigaminome 92 proc. visos suvartotos elektros energijos. Vidutinė vienos savaitės elektros kaina sudarė 0,095 Eur/kWh ir buvo 48 proc. aukštesnė už ankstesnės savaitės vidutinę kainą, kuri siekė 0,064 Eur/kWh.

Per savaitę Lietuvoje siūlomų 12 mėn. fiksuotos kainos planų tarifų du nepriklausomi tiekėjai nekeitė, o vienas tiekėjas tarifus sumažino 2 procentais. Siūlomų 24 mėn. fiksuotos kainos planų tarifų du nepriklausomi tiekėjai taip pat nekeitė, o vienas tiekėjas tarifus padidino 2–3 procentais.

Siūlomų 12 mėn. fiksuotos kainos planų vienos laiko zonos 1 kWh vidutinė kaina per savaitę sumažėjo nuo 0,244 Eur/kWh iki 0,242 Eur/kWh (viena laiko zona) ir nuo 0,234 Eur/kWh iki 0,232 Eur/kWh (dvi laiko zonos).

Siūlomų 24 mėn. fiksuotos kainos planų 1 kWh vidutinė kaina per savaitę padidėjo nuo 0,246 Eur/kWh iki 0,248 Eur/kWh (viena laiko zona) ir nuo 0,236 Eur/kWh iki 0,237 Eur/kWh (dvi laiko zonos).

Šiuo metu 7 mėn., 10 mėn. ir 18 mėn. energijos kainos fiksavimo laikotarpį siūlo po vieną tiekėją, planus su 6 mėn. kainos fiksavimu – 2 tiekėjai, o planus su 12 mėn., ir 24 mėn. kainos fiksavimo laikotarpiu – trys tiekėjai.

Planų su nefiksuota elektros energijos kaina vidutinė 1 kWh kaina (viena laiko zona, apskaičiuota pagal praėjusios savaitės Nord Pool biržos Lietuvos vidutinę kainą) praėjusią savaitę siekė 0,243 Eur/kWh ir yra 18 proc. didesnė nei ankstesnę savaitę, kai siekė 0,206 Eur/kWh.

Nefiksuotos kainos planų kovo mėnesio vidutinė kaina sudarė 0,240 Eur/kWh. Ji 23 proc. mažesnė už vasario mėnesio vidutinę kainą, kuri buvo 0,313 Eur/kWh.

Informuojame, kad nuo 2025 m. sausio 1 d. visuomeninio tiekimo elektros kaina (planas „Standartinis“) – 0,205 Eur/kWh (viena laiko zona), taip pat – 0,233 Eur/kWh ir 0,139 Eur/kWh (dvi laiko zonos).

Balandžio mėnesį garantinio tiekimo elektros kainos (planas „Standartinis“) palyginti su vasario mėn. kainomis sumažėjo 26–31 proc. – 0,229 Eur/kWh (viena laiko zona), taip pat – 0,345 Eur/kWh ir 0,192 Eur/kWh (dvi laiko zonos).


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Elinta Charge“: Strateginiai pokyčiai ir investicijos į augimą – pamatai tvaresniam rytojui

2024-ieji „Elinta Charge“ komandai tapo kryptingo virsmo metais. Reaguodama į rinkos pokyčius ir augančius klientų lūkesčius, įmonė perorientavo pardavimų strategiją, sustiprino fokusą į B2B segmentus ir performavo komandą. Šie sprendimai tapo pagrindu investicijoms į produktų kokybę, sertifikavimą, naujas rinkas bei vizualinės tapatybės atnaujinimą.

Elektromobilių pardavimai auga: Kinijoje fiksuojami įspūdingi rekordai

2025 metais pasaulinė elektrinių automobilių rinka toliau auga, tačiau pardavimų skaičiai atskleidžia gana kontrastingą vaizdą. Kinijoje fiksuojami nauji rekordai, Europa išlaiko stabilų tempą, o Šiaurės Amerikoje susidomėjimas elektra varomais automobiliais pastebimai sulėtėjo.

2025 m. liepa
2025-07-03 19:32
Lietuvos kosmoso ambicijos: nuo kraujo tyrimų kortelėje iki durpynų stebėjimo iš palydovo
2025-07-03 07:21
VERT suderino dalį AB „Ignitis gamyba“ 2025 m. investicijų
2025-07-02 21:56
Elektros didmeninės kainos – mažiausios per kelerius metus, o fiksuotos kainos planų tarifai didėjo
2025-07-02 13:43
Nuo sovietinio palikimo – iki skandinaviškų standartų: Lietuvos startuolių vertė šoktelėjo 39 kartus
2025-07-02 10:28
Vėjas mažina kainas: elektra Lietuvoje pigo 36 proc.
2025-07-01 19:46
Pirmą kartą elektros paros kaina buvo neigiama
2025-07-01 07:21
Lietuvos verslas sėkmingai plečiasi į tarptautines rinkas
2025 m. birželis
2025-06-29 22:09
Lietuvos skaitmeninio verslo augimas lenkia ES vidurkį
2025-06-28 22:08
Elektros energijos didmeninės kainos – mažiausios šiais metais
2025-06-27 22:04
Didmeninės elektros kainos – mažiausios nuo pernai balandžio
2025-06-27 13:16
Kriptovaliutos skatina jungtį tarp tradicinių finansų ir mokėjimo vartų
2025-06-27 10:03
„Airhub Aviation“ pasirašė ilgalaikę sutartį su „Airbus“ dėl inžinerinio bendradarbiavimo
2025-06-26 16:21
Vėjuoti orai 42 proc. mažino elektros kainas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama