Elektronika.lt
 2025 m. spalio 10 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 10 d. 17:19
Jaučiatės blogai ir kalbatės su dirbtiniu intelektu? Štai kodėl tai gali būti pavojinga
Spalio 10 d. 14:49
Prasidėjo 5-asis KTU Vaikų universiteto sezonas
Spalio 10 d. 11:26
Dirbtinis intelektas keičia mokslo DNR: pranašumas – prieiga prie unikalių duomenų
Spalio 10 d. 08:28
Specialistai ragina neignoruoti „dramblio kambaryje”: ką tėvai privalo žinoti apie virtualų vaikų gyvenimą?
Spalio 9 d. 20:25
Greitasis įkrovimas yra patogu, bet ar nekenkia išmaniajam telefonui?
Spalio 9 d. 17:16
Kibernetinis saugumas: koją vis dar kiša elementarūs dalykai
Spalio 9 d. 14:32
„AGON by AOC“ pristato du unikalius būdus pasiekti 320 Hz
Spalio 9 d. 11:39
Branduolinės energetikos inovacijos – į priekį stumia mokslas, stabdo biurokratija
Spalio 9 d. 08:26
70 ir 100 AG elektromobilis už prieinamą kainą? Taip, tai naujasis „Dacia Spring“!
Spalio 8 d. 20:48
Kinija rūpinasi žmonijos saugumu, ruošiamasi kritinės svarbos asteroidų perėmimo misijai (1)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Vokietijos automobilių milžinė skaičiuoja georkai išaugusius pardavimus

Publikuota: 2025-04-18 07:02
Tematika: Verslo naujienos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Bilis.lt
Inf. šaltinis: Bilis.lt

Vokietijos gamintojams siekiant padidinti savo pelningumą ir pereinant prie ekologiškų technologijų – Kinijos investuotojai domisi Vokietijos automobilių gamyklų pirkimu.

„Volkswagen“ dar visai neseniai buvo susidūrusi su finansiniais sunkumais, tačiau situacija pradeda gerėti. Vokietijos milžinę į priekį varo stipriai išaugusi elektromobilių paklausa. Naujausi pardavimų duomenys rodo aiškius pokyčius Europos automobilių rinkoje, o „Volkswagen“ – tiesiai šio šuolio priešakyje.

Vokietijos automobilių milžinė skaičiuoja georkai išaugusius pardavimus

Remiantis naujais pranešimais, per pirmuosius tris šių metų mėnesius „Volkswagen“ Europoje pardavė dvigubai daugiau visiškai elektrinių automobilių nei tuo pačiu laikotarpiu pernai – nuo 74 400 vienetų skaičius išaugo iki daugiau nei 150 tūkstančių.

Toks augimas atrodo išties įspūdingai, bet dar labiau stebina, turint omenyje pasaulinį ekonominį neapibrėžtumą ir tarifų įtaką. Visa VW grupė taip pat džiaugiasi 29 proc. padidėjusiais bendrais automobilių užsakymais, o tai rodo bendrą teigiamą tendenciją.

„Grupė atliko savo namų darbus. Dabar mes perjungiame pavarą aukštyn ir įvažiuojame į greitąją juostą“, – sakė VW generalinis direktorius Oliveris Blume.

Toks optimizmas matomas ir oficialiuose registracijos duomenyse. Vokietijos Federalinės transporto tarnybos (KBA) duomenimis, nuo sausio iki kovo mėnesio šalyje užregistruota 112 968 nauji elektromobiliai. Iš jų net 25 393 priklauso „Volkswagen“ – tai absoliutus lyderis rinkoje.

Antroje vietoje liko BMW su 10 315 naujų elektrinių automobilių. Grupės dukterinės įmonės „Škoda“, „Audi“ ir „Seat-Cupra“ taip pat pasiekė gerų rezultatų – atitinkamai 9 258, 8 634 ir 8 063 vienetų.

„Mercedes“ su 7 090 elektromobilių užėmė šeštą vietą. Tuo tarpu „Tesla“, dar praėjusiais metais pirmavusi, o 2024 m. užėmusi trečiąją vietą, šiemet smuko į aštuntą poziciją – vos 4 935 registracijos.

Šie skaičiai parodo, kokią stiprią poziciją „Volkswagen“ užima Vokietijos elektromobilių rinkoje. Beveik pusė – apie 48 proc. – visų per šį laikotarpį užregistruotų naujų elektromobilių priklausė šiai grupei. O. Blume tai vertina kaip itin svarbų pasiekimą.

„Esame aiškūs elektromobilių rinkos lyderiai Europoje, mūsų pristatymų skaičius šioje rinkoje padvigubėjo, net 7 iš 10 populiariausių elektromobilių Vokietijoje – iš mūsų grupės. Mūsų produktų ofensyva pasiekė vartotojus“, – įsitikinęs VW vadovas.

Nepaisant įspūdingų rezultatų, „Volkswagen“ neleidžia sau atsipalaiduoti – bendrovė toliau mažina išlaidas ir savo investuotojams žada išlaikyti efektyvumo kryptį. Žvelgdamas į ateitį, O. Blume taip pat paragino stiprinti valstybės politiką.

„Atėjo metas naujam startui ir Vokietijai. Susiduriame su beprecedentėmis ekonominėmis ir politinėmis iššūkiais visame pasaulyje. Mums reikia aiškaus politinio impulso, kad Vokietija išliktų stipri pramonės šalis“, – tikino jis.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Istorinės „Toyota“ investicijos Europoje: šimtai milijonų gamyklai Čekijoje ir viskas dėl elektromobilių

Japonijos automobilių milžinė paskelbė apie didžiausią investiciją savo istorijoje. Čekijoje bus statomas elektromobilių ir jų baterijų gamykla, o šiam projektui skirta net 680 mln. eurų. Tai pirmasis tokio masto elektrifikacijos „Toyota“ projektas Europoje.

Elektros kainos rugsėjį Lietuvoje augo, bet išliko artimos ES vidurkiui

Pirmąjį rudens mėnesį didmeninės elektros kainos Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse kilo dėl sumažėjusios AEI generacijos bei vykdytų elektrinių ir perdavimo jungčių remonto darbų. Lietuvoje didmeninės elektros vidutinė kaina siekė 84 Eur/MWh ir buvo kiek aukštesnė nei ES vidurkis, kuris sudarė 82 Eur/MWh.

Spalio 10 d. – naujas kvietimas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginiams

Energetikos ministerija patvirtino finansavimo sąlygas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginių skatinimui. Kvietimą juridiniams asmenims planuojama paskelbti šių metų spalio 10 d.

2025 m. spalis
2025-10-08 07:37
Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros fiksuotos kainos planų tarifus, didmeninei kainai kylant
2025-10-07 21:30
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus vartojimui elektros kaina augo 6 proc.
2025-10-06 16:22
Didmeninė elektros energijos kaina mūsų šalyje kilo
2025-10-06 13:25
„Stellantis“ nusprendė atsitraukti: elektromobilių planas subyrėjo, grįžta vidaus degimo varikliai
2025-10-04 09:35
„Tesla“ atidaro Europos plėtros centrą: investicijos, inovacijos ir naujas etapas elektromobilių rinkoje
2025-10-04 07:26
Prie nacionalinės elektros gamybos augimo rugsėjį prisidėjo augusi šiluminių elektrinių generacija
2025-10-03 16:47
Rugsėjį elektra Lietuvoje – pigesnė nei Lenkijoje, bet brangesnė nei Estijoje: ko gyventojams tikėtis spalį?
2025-10-01 21:42
Praėjusią savaitę dėl sumažėjusios vėjo jėgainių gamybos elektros kaina augo 52 proc
2025-10-01 07:30
Didmeninės elektros kainos – tokios pat kaip lygiai prieš metus
2025 m. rugsėjis
2025-09-30 10:51
MTEP išlaidos Lietuvoje pernai augo 6,5 proc.: svarbiausią šuolį užtikrino valstybė ir aukštasis mokslas
2025-09-29 16:52
Didmeninė elektros energijos kaina pakilo
2025-09-29 10:37
„Fima“ grynina savo veiklą: parduos intelektualių transporto sistemų verslo dalį
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama