Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 6 d. 14:28
Daugiau nei pusė lietuvių vairuodami griebiasi telefono: ekspertė įvardijo, kas slypi už šio pavojingo įpročio
Gruodžio 6 d. 11:31
Motociklų pasaulyje elektrifikacija vandens nedrumsčia: kokias tendencijas parodė didžiausia metų paroda?
Gruodžio 6 d. 08:50
Debesija keičia e. prekybos taisykles – kainuoja kiekviena sekundė
Gruodžio 5 d. 20:30
Ar automobilis tikrai apsaugo nuo žaibo? Pateikiamas atsakymas, kuris gali išgelbėti jūsų gyvybę
Gruodžio 5 d. 17:19
Skaitmeninio gyvenimo kokybės tyrimas: kaip atrodo Lietuva?
Gruodžio 5 d. 14:43
ESO per 2025–2028 m. miškuose nuties 2 tūkst. kilometrų kabelinių linijų: didės ne tik tinklo patikimumas, bet ir gamtos apsauga
Gruodžio 5 d. 11:37
Kaip kvantiniai kompiuteriai keičia mūsų gyvenimą
Gruodžio 5 d. 08:50
Navigacinė implantacija: kaip GPS technologija keičia dantų atkūrimą
Gruodžio 4 d. 20:44
Vaizdo registratorius už keliasdešimt eurų gali išgelbėti tūkstančius: pasakė, kaip nepadaryti klaidos
Gruodžio 4 d. 17:21
Tyrimas atskleidė, kur kryps Lietuvos verslų IT investicijos kitąmet: branda auga, bet atotrūkis nuo pasaulio lyderių išlieka
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„SEB VB rizikos kapitalo valdymas“ įsigyja 49 procentus UAB „Viginta“ akcijų

Publikuota: 2007-10-05 17:56
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: SEB bankas

SEB Vilniaus banko grupės įmonė „SEB VB rizikos kapitalo valdymas“ pasirašė akcijų pirkimo – pardavimo sutartį, kurį suteikia teisę įsigyti 49 proc. UAB „Viginta“ naujai išleidžiamų akcijų.

Bendrovė „Viginta“ jau nuo 2006 m., naudodama „VDNET“ prekinį ženklą, savo klientams teikia taip vadinamus „triple-play“ paslaugų paketus – kabelinės televizijos, plačiajuosčio interneto ir telefonijos paslaugas. „VDNET“ – tai vienas iš didžiausių telekomunikacijų tinklų Vilniaus mieste, turintis didelių planų plėtoti savo veiklą ir kituose Lietuvos miestuose.

„Tapę naujaisiais „VDNET“ finansiniais partneriais dėsim visas pastangas įgyvendinant bendrovės tikslus tapti didžiausiu nepriklausomu kabelinės televizijos, interneto ir telefonijos paslaugų tiekėju Lietuvoje“, – sakė Andrejus Boicovas, „SEB VB rizikos kapitalo valdymo" generalinis direktorius.

Pasak A. Boicovo, „SEB VB rizikos kapitalo valdymas" ketina ir toliau remti „VDNET“ tinklo plėtros planus – investuoti į naujas technologijas, didinti abonentų skaičių ir užimamą tinklo rinkos dalį.

„VDNET“ tinklas turi puikias plėtros perspektyvas ir nauja partnerystė su „SEB VB rizikos kapitalo valdymu“ suteikia mums pranašumo fragmentuotoje Lietuvos kabelinės ir interneto rinkoje. Mes esame vieni iš agresyviausių rinkos dalyvių ir per pastaruosius dvejus metus išplėtėme, įsigijome ir integravome interneto bei kabelinės televizijos tinklus Vilniaus mieste“, – sakė Vilius Macijauskas, UAB „Viginta“ generalinis direktorius.

Pasak V. Macijausko, pagrindinis bendrovės tikslas – ir toliau teikti aukščiausios kokybės paslaugas, nuolat gerinti pasiūlymus klientams didinant interneto greitį, plečiant televizijos programų skaičių, siūlant naujus mokėjimo planus bei naujas paslaugas.

„Tikime, kad stiprių nepriklausomų operatorių atsiradimas pagerins kabelinės televizijos, interneto ir telefonijos paslaugų kokybę Lietuvos vartotojams ir sumažins vietinės telekomunikacijų monopolijos – „TEO LT“ dominavimą šiose rinkose“, – sakė V. Macijauskas.

Sandorį planuojama užbaigti per mėnesį gavus visus reikalingus leidimus.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Išmaniųjų telefonų kainos šoktels jau 2026 m. – ir nesunku suprasti kodėl (1)

Visuotinis atminties trūkumas ir didėjančios išlaidos jau daro įtaką daugeliui elektronikos pramonės sektorių, ir tai tik pradžia – kitais metais situacija dar labiau pablogės. Išmaniųjų telefonų rinka nukentės smarkiai.

Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino visi trys tiekėjai

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 47 proc. suvartotos elektros energijos, arba 135 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Latvijos.

„Apple“ fiksuoja rekordinius rezultatus, paslaugų pardavimai pasiekė dar neregėtas aukštumas

„Apple“ paskelbė 2025 metų ketvirtojo finansinio ketvirčio, kuris baigėsi rugsėjo 27 dieną, rezultatus ir pristatė įspūdingus pasiekimus. Bendros pajamos pasiekė 102,5 mlrd. JAV dolerių, o tai 8 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

2025 m. gruodis
2025-12-04 16:22
Praėjusią savaitę itin išaugus elektros vartojimui, elektros kainos augo 23 proc.
2025-12-03 21:02
Įvardijo 3 faktorius, kurie darys įtaką elektros kainoms gruodį
2025-12-03 10:23
Lietuvių startuolis „Ligence“ gavo JAV FDA 510(k) patvirtinimą
2025-12-03 07:24
Elektros kainos kilo visose kaimyninėse valstybėse
2025-12-02 21:12
Visus metus mažėjančios elektros kaupimo įrenginių kainos didina technologijų atsipirkimą
2025 m. lapkritis
2025-11-28 07:28
Skelbiamas 10 mln. eurų kvietimas DI sprendimus kuriantiems regionų verslams
2025-11-26 16:44
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus elektros vartojimui, elektros kainos augo 19 proc.
2025-11-26 13:54
Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas
2025-11-25 08:28
„Tesla“ elektrinių automobilių pardavimai atsigauna, tačiau bendrovės pelnas ir toliau mažėja
2025-11-24 13:58
Praėjusią savaitę didmeninė elektros energijos kaina Baltijos jūros regione didėjo
2025-11-23 16:29
„Elesen“ 2025 m. I pusmečio rezultatai: augimas nepaisant rinkos sąstingio
2025-11-23 12:26
Leidimas „Paysera“ įsigyti UAB „Finansinės paslaugos Contis“ užbaigia 165 tūkst. klientų kortelių gelbėjimo operaciją
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama