Elektronika.lt
 2026 m. kovo 4 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Kovo 4 d. 16:43
Gaisrų šuolis Lietuvoje – žiema baigėsi, bet rizika išlieka: ką galite padaryti, siekiant apsaugoti savo namus?
Kovo 4 d. 14:25
Maži pokyčiai – didelė reikšmė: pigesniems kilometrams tradicinių sprendimų sunkvežimiuose jau nepakanka
Kovo 4 d. 12:24
Kaip filmuoti „iPhone“, kad nebūtų matomas švieselių mirgėjimas
Kovo 4 d. 10:27
Saulės elektrinės po padidinamuoju stiklu: kas gresia neįvykdžius kibernetinio saugumo reikalavimų?
Kovo 4 d. 08:16
KTU kuriama robotinė ranka su skaitmeniniu dvyniu: veiks šalia žmogaus be rizikos
Kovo 3 d. 20:27
Kai šviesa paklūsta ritmui: išmanūs langų uždengimai šiuolaikiniams namams
Kovo 3 d. 18:20
Tyrimas: rizikingas socialinių tinklų naudojimas Lietuvoje auga – jaunimą tai gali stumti į vienatvę
Kovo 3 d. 16:57
Baziniai modeliai tampa greitesni: „AGON by AOC“ G4 serijai suteikia 260 Hz dažnį
Kovo 3 d. 14:46
DI keičia darbo rinką ir atveria naujas sritis – nuo agentų ekonomikos iki pasaulio stebėjimo
Kovo 3 d. 12:20
Apklausa: lietuviai stebi elektros suvartojimą, bet dažnas nepastebi, kiek energijos iššvaisto naktį (1)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Tesla“ susigrąžino elektromobilių lyderės pozicijas

Publikuota: 2024-04-15 09:24
Tematika: Verslo naujienos
Autorius: Arnas Balčiūnas
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

BYD pirmojo ketvirčio pardavimai nukrito 43 proc., taip sugrąžindami didžiausio elektromobilių pardavėjo titulą „Tesla“, po to, kai BYD jį pelnė praėjusiais metais.

Kaip teigiama pirmadienį Šendženo akcijų biržai pateiktame pranešime, per pirmąjį ketvirtį, BYD pardavė 300 114 elektromobilių, o tai yra kur kas mažiau nei per rekordinį ketvirtį, kai per praėjusių trijų mėnesių laikotarpį buvo parduoti 526 409 elektromobiliai, tokiu būdu pralenkiant „Tesla“. Palyginus su praėjusiais metais, BYD pirmojo ketvirčio pardavimai padidėjo 13 proc.

„Tesla“ susigrąžino elektromobilių lyderės pozicijas

Tačiau BYD ketvirčio pardavimo apimčių mažėjimas reiškia, kad „Tesla“ susigrąžino pirmojo ketvirčio pardavimų titulą, atlikdama 386 810 pristatymų, o tai yra 20 proc. mažiau, nei praėjusį ketvirtį, arba 8,5 proc. mažiau, palyginus su praėjusiais metais.

„Tesla“ pardavimų smukimas įvyko dėl sumažėjusios bendrosios paklausos ir sulėtėjimo Kinijos rinkoje, kur BYD vedami vietiniai konkurentai, paskatino kainų karus. Antradienį paskelbti Kinijos keleivinių automobilių asociacijos duomenys teigia, kad per kovo mėnesį „Tesla“ pardavė 89 064 Kinijoje pagamintas transporto priemones, o tai yra 0,2 proc., daugiau, nei praėjusiais metais.

Taigi, „Tesla“ susigrąžinta pardavėjo karūna tik parodo, kad bus sudėtinga mesti iššūkį jos įtakai pasaulyje, ypatingai kai abi įmonės tikisi sulėtėjusio elektromobilių pardavimo apimčių augimo Kinijos rinkoje. Tai taip pat parodo, kad BYD trumpalaikis dominavimas susidarė dėl jos kainų mažinimo vietinėje rinkoje.

Akcijų biržai pateiktame pranešime teigiama, kad per pirmąjį ketvirtį, BYD pardavė 626 263 visų tipų transporto priemones, o tai yra 13 proc., daugiau nei praėjusiais metais, tačiau 34 proc., mažiau, nei rekordinį ketvirtąjį ketvirtį, per kurį buvo parduotos 944 779 transporto priemonės.

Per kovo mėnesį buvo parduota 302 459 transporto priemonės, o tai yra 46 proc., daugiau nei ankstesniais metais ir tai yra antras didžiausias mėnesio pardavimo rodiklis. Gruodžio mėnesį, BYD pranešė apie visų laikų mėnesio pardavimo rekordą – 341 043 transporto priemones.

Pilnai elektrinių modelių pardavimai kovą pasiekė 139 902 ir tai sudarė 36 proc., padidėjimą per metus, kai tuo tarpu „plug-in“ hibridų pardavimai kilo 56 proc., ir pasiekė 161 729.

Nuo vasario mėnesio BYD reagavo į kainų karą, kurį „Tesla“ Kinijoje pradėjo praėjusių metų pradžioje, sumažindama naujausių versijų kainas nuo 5 iki 20 proc., palyginti su ankstesnėmis.

Remdamasi šaltiniais, „Reuters“ pranešė, kad praėjusią savaitę, BYD 2024 metams nustatė 3,6 milijonų pardavimo tikslą, kuris yra 20 proc., didesnis, nei ankstesni.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Paysera“ kuria nuosavą bankomatų tinklą

Finansinių technologijų bendrovė „Paysera“ sparčiai plečia nuosavą bankomatų be kortelių tinklą – per šiuos įrenginius klientai jau atliko operacijų už daugiau nei 66 mln. eurų.

Nepriklausomi tiekėjai mažino fiksuotos elektros kainos planų tarifus

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 75 proc. suvartotos elektros energijos – 207,8 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Lenkijos.

Elektros kainos toliau mažėja

Praėjusią savaitę dėl švelnesnių orų nulemto sumažėjusio elektros energijos vartojimo ir augusios saulės elektrinių generacijos, didmeninės elektros energijos kainos vidurkis mažėjo trečią savaitę iš eilės ir buvo mažiausias tarp Baltijos šalių.

2026 m. kovas
2026-03-03 15:42
Vasarį – elektros kainos rekordas: ekspertai prognozuoja, koks bus kovas
2026 m. vasaris
2026-02-27 18:41
„Spotify“ tvirtina savo pozicijas: milijonai naujų vartotojų, rekordinis pelnas ir DI muzikos revoliucija
2026-02-25 13:18
Per savaitę fiksuotos elektros kainos planų tarifus padidino vienas nepriklausomas tiekėjas
2026-02-25 06:27
Automobilių milžinė pripažino klaidą: elektromobilių revoliucija kainavo milijardus
2026-02-24 16:39
Energijos išteklių kainos mažėjo
2026-02-24 13:15
„Hostinger“ pajamos per ketverius metus išaugo keturgubai: proveržį spartina DI agentai
2026-02-24 10:40
VERT: vartotojams, turintiems su birža susietus planus, šiuo metu nereikėtų skubėti jų keisti
2026-02-24 09:39
Elektromobilių ambicijos susidūrė su realybe, „Stellantis“ pripažįsta brangią strateginę klaidą
2026-02-24 07:31
„Sylius“ kūrėjai perėmė „PrestaShop“ – prasideda nauja e. komercijos era
2026-02-23 19:52
Lietuvos „fintech“ lyderystė: suformuota brandžiausia sektoriaus bendruomenė Baltijos šalyse
2026-02-23 13:16
Teigiami pokyčiai „Topo grupėje“: pelningas gruodis, nuostoliai pernai sumažinti perpus
2026-02-21 15:22
Fiksuotos elektros kainos planų tarifai per savaitę nepakito, didmeninei energijos kainai sumažėjus
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama