Elektronika.lt
 2024 m. balandžio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas


 Verta paskaityti
Balandžio 21 d. 20:20
Tarptautinėje kvantinių technologijų srityje – svarbus lietuvių laimėjimas
Balandžio 21 d. 17:36
„Mazda“ pristatė naująjį flagmaną CX-80
Balandžio 21 d. 14:13
Kolegijų vertinimas: kriterijai tie patys – rezultatai skirtingi
Balandžio 21 d. 11:19
Ekspertas patarė kaip saugiai transportuoti televizorių, skalbimo mašiną ar šaldytuvą
Balandžio 21 d. 08:44
Kibernetinės atakos yra neatsiejama šiuolaikinio karo dalis
Balandžio 20 d. 20:35
„Nissan“ pristatė naująjį „Qashqai“
Balandžio 20 d. 17:47
9 iš 10 tėvų sutinka, kad jų vaiko telefonas turėtų būti kontroliuojamas
Balandžio 20 d. 14:27
„Sony“ išleidžia plačios diafragmos, plačiakampį, priartinantį „G Lens FE 16-25mm F2.8 G“ objektyvą
Balandžio 20 d. 11:28
Kaip dirbtinis intelektas išranda naujus vaistus?
Balandžio 20 d. 08:53
„Garmin“ pristatė naująjį „Xero C1 Pro“ chronografą
FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

LG skelbia 2023 metų finansinius rezultatus

Publikuota: 2024-02-11 16:29
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas spaudai

„LG Electronics Inc.“ (LG) paskelbė 2023 metų finansinius rezultatus: konsoliduotos pajamos siekė 84,2 trilijono Pietų Korėjos vonų (KRW) (58,2 mlrd. EUR pagal Europos Centrinio Banko ketvirčio vidutinį valiutos kursą), o veiklos pelnas – 3,55 trilijono KRW (2,45 mlrd. EUR). Jau trečius metus iš eilės gaunamos rekordinės metinės pajamos. Veiklos pelnas taip pat yra solidus ir artėja prie ankstesnio laikotarpio lygio, kai paklausa buvo nedidelė.

LG skelbia 2023 metų finansinius rezultatus

Nepaisant sudėtingų išorės veiksnių kaip sulėtėjusi ekonomika ir sumažėjusi paklausa, LG verslas – pagrindinis buitinės technikos ir transporto priemonių komponentų, kuris sparčiai plečiasi, – pasižymėjo nepaprastu atsparumu ir nuosekliai augo aštuonerius metus iš eilės. Bendros šių įmonių pajamos praėjusiais metais viršijo 40 trilijonų KRW (27,6 mlrd. EUR), o tai yra gerokai daugiau nei 2015 m., kai jos siekė 18 trilijonų KRW (12,4 mlrd. EUR). Per tą patį laikotarpį šių dviejų įmonių bendrų pajamų dalis išaugo nuo 32,5 proc. iki 47,8 proc.

Tokius rezultatus lėmė strateginės LG pastangos tobulinti savo verslo portfelį. Įmonė sėkmingai išplėtė B2B verslą iš anksto nustatydama rinkos posūkio taškus ir į dabartines sistemas integruodama naujus verslo modelius, įskaitant prenumeratos paslaugas. Be to, LG novatoriškas turinio ir paslaugų verslo modelis, pasitelkiant plačią šimtų milijonų gaminių naudotojų bazę visame pasaulyje, taip pat užtikrino didelį pelningumą.

Žvelgdama į ateitį, LG įsipareigojo nuolat transformuotis iš brandžios į verslą orientuotos į ateities augimą nukreiptą struktūrą. Šiais metais bendrovė sutelks pajėgumus, kad peržengtų galimybių ribas ir maksimaliai išaugintų savo verslo potencialą. Vadovaudamasi naujai įsteigta „Overseas Sales & Marketing Company“, LG ketina papildomai augti ir siekti didesnės produktų gausos , ypač besivystančiose rinkose, kuriose yra daugiau plėtros galimybių.

„LG Home Appliance & Air Solution Company“ metinės pajamos siekė 30,14 trilijono KRW (20,8 mlrd. EUR), o tai reiškia augimą aštuonerius metus iš eilės ir 30 trilijonų KRW (20,7 mlrd. EUR) eros pradžią. Šį augimą paskatino įdiegti nauji verslo modeliai, įskaitant prenumeratos paslaugas, ir išplėsta B2B dalis šildymo, vėdinimo ir kondicionavimo (ŠVOK) sistemų, komponentų ir įmontuotų sprendimų srityse. Veiklos pelnas, palyginti su praėjusiais metais, išaugo daugiau nei 76 proc. ir siekė 2,08 trilijono KRW (1,43 mlrd. EUR).

Šiais metais bendrovė sparčiau keis savo verslo modelį, labiau pritaikys ateičiai kartu su tiesioginio pardavimo vartotojams iniciatyvomis. Ji siekia plačiau diegti buitinių prietaisų operacines sistemas ir plėsti prenumeratos paslaugas į tarptautines rinkas. Be to, bus sparčiai kuriami išmaniųjų namų sprendimai, atspindintys „namų, kuriuose nereikia dirbti“ vertę. Bendrovė ir toliau laikysis strateginio požiūrio į gaminius – stiprins pagrindinių gaminių kaip skalbimo mašinos ir šaldytuvai lyderystę aukščiausios kokybės kategorijoje ir sparčiai plės konkrečių regionų asortimentą. Siekdama nuolat augti B2B sektoriuje, ypač ŠVOK ir panašiose srityse, bendrovė planuoja stiprinti savo pajėgumus, sukurdama visapusišką lokalią verslo įmonę, kuri kurtų, gamintų ir parduotų produktus, daugiausia dėmesio skirdama akivaizdžioms elektrifikavimo tendencijoms Šiaurės Amerikos ir Europos regionuose.

„LG Vehicle Component Solutions Company“ metinės pajamos siekė 10,1 trilijono KRW (6,98 mlrd. EUR), o veiklos pelnas – 133 milijardus KRW (92 mln. EUR). Dešimtaisiais metais nuo įsteigimo bendrovė ne tik viršijo 10 trilijonų KRW (6,91 mlrd. EUR) pajamų ribą, bet ir augo aštuonerius metus iš eilės nuo 2015 m., kai pradėjo skelbti veiklos rezultatus. Bendrų konsoliduotų pajamų dalis padidėjo iki 12 proc. Šiais metais bendrovė siekia tiek išorinio (didelio užsakymų kiekio), tiek kokybinio veiklos augimo. Atsižvelgdama į pirminės įrangos gamintojų poreikius, bendrovė stengiasi užtikrinti, kad programinė įranga apibrėžtų pajėgumą transporto priemonių informacijos ir pramogų srityse. Remdamasi diferencijuotomis buitinės technikos ir IT sektorių technologijomis, bendrovė dar labiau gerins klientų patirtį automobilyje. Taip pat dėmesys bus sutelktas į „e-Powertrain“ produktų pajėgumų stiprinimą, o labiau reaguojant į klientų poreikius – į ankstyvą užsienio gamybos bazių stabilizavimą. Be to, planuojama plėsti aukščiausios kokybės priekinių žibintų produktų užsakymus ir kartu efektyvinti veiklą.

Bendrovės „LG Home Entertainment Company“ metinės pajamos siekė 14,2 trilijono KRW (9,8 mlrd. EUR), o veiklos pelnas – 362 milijardus KRW (250 mln. EUR). Turinio ir paslaugų verslas, kurio pagrindas – „webOS“ platforma, kaip naujas pajamų šaltinis sustiprino savo pozicijas ir, palyginti su praėjusiais metais, gerokai padidino veiklos pelną. Pajamos šiek tiek sumažėjo dėl palyginti lėtai atsigaunančios aukščiausios kokybės produktų, pavyzdžiui, OLED, paklausos. Tikėdamasi, kad televizorių paklausa laipsniškai atsigaus šiais metais, bendrovė stiprins ir aukščiausio lygio OLED, ir QNED asortimentą, laikydamasi dvigubos strategijos, kad pirmautų aukščiausios klasės rinkoje. Kartu ji sparčiau transformuojasi į žiniasklaidos ir pramogų bendrovę. Šiais metais „webOS“ platformos verslą ketinama puoselėti kaip reikšmingą trilijonines pajamas duodančią įmonę.

Bendrovės „LG Business Solutions Company“ metinės pajamos siekė 5,4 trilijono KRW (3,7 mlrd. EUR), o veiklos nuostoliai – 42 milijardus KRW (29 mln. EUR). Palyginus su praėjusiais metais, pajamos šiek tiek sumažėjo , nes vėlavo atkurti IT paklausą ir suma-žėjo pagrindinių įmonių investicijos. Pelningumui įtakos turėjo didesnės investicijos į būsimas augimo sritis, pavyzdžiui, robotiką ir elektromobilių įkrovimą. Šiais metais ben-drovė ketina pasiūlyti konkurencingą IT produktų asortimentą, įskaitant žaidimų monito-rius ir „LG gram Pro“ kompiuterius, ir aktyviai ieškoti verslo galimybių skirtingose ver-tikaliose srityse, pavyzdžiui, vyriausybinėse įstaigose ir mokyklose. LG, kaip B2B verslo lyderė, siekia sparčiau pereiti nuo atskirų produktų tiekimo prie integravimo ir gretutinių sprendimų teikimo. Organizacijoje yra nemažai naujų įmonių, todėl pirmenybė bus tei-kiama investicijoms pasirengti ateičiai, o ne trumpalaikiams valdymo rezultatams.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Pirmąjį metų ketvirtį saulės elektros gamyba augo 9 proc.

Pirmąjį šių metų ketvirtį privačiose saulės elektrinėse Lietuvoje buvo pagaminta beveik dešimtadaliu daugiau elektros nei tą patį laikotarpį pernai. Didžiausia energijos generacija fiksuota kovo mėnesį.

„Ford“ ketina keisti savo mažmeninės prekybos sistemą Europoje

Automobilių gamintojas pilnai atsisako anksčiau sistemos ir vietoje jos, kuria pažangų frančizių modelį, Britanijos automobilių žurnalui „Autocar“ teigė „Ford Europe“ elektromobilių pardavimo vadovė Anna Lena Strigel.

Nacionalinės generacijos augimą lemia plėtra ir palankios oro sąlygos

Atsinaujinančių energijos išteklių plėtra žymi naujas nacionalinės elektros generacijos ribas – pasiekti nauji saulės ir vėjo jėgainių gamybos rekordai praėjusią savaitę leido užsitikrinti didžiąją dalį suvartojimo vietine gamyba.

2024 m. balandis
2024-04-19 13:11
„Tele2“ pirmojo ketvirčio rezultatai: augimą lėmė nuoseklios investicijos į tinklo modernizaciją bei klientų patirties gerinimą
2024-04-19 10:03
„Bitė“ tarptautinius skambučius perdavė į tarptautinio partnerio rankas
2024-04-17 19:27
Prie bendros „Renault Group“ ir „Volvo Group“ įmonės jungiasi naujas partneris – investuos 120 mln. eurų
2024-04-17 10:49
Didmeninė elektros kaina per savaitę Lietuvoje sumažėjo 45 proc.
2024-04-16 15:21
Ne viskas gaminama tik Kinijoje: paaiškėjo, kad kas septintas „iPhone“ išmanusis telefonas pagaminamas Indijoje
2024-04-16 12:17
Kompiuterių rinkoje – ilgai neregėti skaičiai: pardavimų lygis grįžta į priešpandeminį
2024-04-16 10:46
Inovacijas kuriančių įmonių reikšmė Lietuvoje didėja: sugeneruoja 84 proc. apyvartos ir įdarbina 78 proc. darbuotojų
2024-04-15 09:24
„Tesla“ susigrąžino elektromobilių lyderės pozicijas
2024-04-14 15:11
Europoje ir toliau auga elektromobilių populiarumas: nepaisant neigiamų veiksmų, pardavimai auga
2024-04-13 19:42
„Apple“ atleido daugiau nei 600 darbuotojų
2024-04-12 15:15
Vokiečiai pateikė atsakymą tiems, kurie keikia elektromobilius
2024-04-12 12:10
Visame pasaulyje sparčiai daugėja elektrinių transporto priemonių
Daugiau...Paieška archyve
Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama