Elektronika.lt
 2025 m. liepos 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Liepos 26 d. 17:23
Europos sandėlių darbuotojai nori daugiau saugumo: kur slypi sprendimas?
Liepos 26 d. 14:54
Vasarą keliaujame po Lietuvą – kaip užtikrinti kokybišką interneto ryšį dirbant ir ilsintis?
Liepos 26 d. 11:09
Vienaragio sėkmės receptas: lengvai įdiegiamos technologijos ir privatus ankstyvas finansavimas
Liepos 26 d. 08:55
A. Paulauskaitė-Tarasevičienė: „Neužtenka turėti DI – reikia suprasti, kaip jis veikia ir kam jis tarnauja“
Liepos 25 d. 20:34
„Tesla“ keičia žaidimo taisykles: jau ruošia gerokai pigesnes ir saugesnes elektromobilių baterijas
Liepos 25 d. 17:31
DI išmano, bet žmogus sprendžia – ko iš tiesų reikia šiuolaikiniam marketingo specialistui?
Liepos 25 d. 14:24
Už virtualių girių, už skaitmeninių kalnų: kaip su vaikais kalbėtis apie pavojus internete?
Liepos 25 d. 11:39
Žaibai ir telefonas: kaip iš tikrųjų elgtis, kai dangus grūmoja?
Liepos 25 d. 08:38
Ekspertai: sparčiai auga gaisrų rizika dėl netinkamo ličio jonų baterijų naudojimo
Liepos 24 d. 20:24
Milijardai žmonių turės rimtų problemų: atnaujinkite savo interneto naršyklės nustatymus
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Elektrum Lietuva“ pajamos išaugo dukart, dar labiau augo pelnas

Publikuota: 2023-12-06 09:14
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Didžiausiai Baltijos šalyse Latvijos energetikos grupei „Latvenergo“ priklausanti bendrovė „Elektrum Lietuva“ pagerino savo finansinius rezultatus ir įsitvirtino rinkoje kaip antras pagal dydį elektros tiekėjas buitiniams vartotojams.

Preliminariais neaudituotais duomenimis, šiemet sausį–rugsėjį „Elektrum Lietuva“ gavo 272,4 mln. eurų pajamų ir uždirbo 3,3 mln. eurų grynojo pelno – atitinkamai 2 ir 2,5 karto daugiau negu pernai per devynis mėnesius.

„Elektrum Lietuva“ vadovas Martynas Giga sako, kad tarpiniai šių metų finansiniai rezultatai rodo, kad įmonė supranta šalies vartotojų poreikius ir yra palankiai vertinama kaip kompleksinių energetikos sprendimų teikėja gyventojams ir verslui.

„Toliau sėkmingai plečiamės tiek verslo, tiek buitinių klientų segmentuose, siūlydami platų energetikos produktų bei sprendimų portfelį. Šiais metais pritraukėme daugiau fizinių ir verslo klientų. Vien pastariesiems elektros pardavimų apimtys šiemet augo 63 proc. iki 900 gigavatvalandžių. Taip pat plečiame žaliosios elektros gamybos pajėgumus ne tik diegdami nuosavus, bet ir supirkdami žaliąją elektrą iš vietos gamintojų. Visa tai leido mums padidinti pajamas ir pagerinti kitus finansinius rodiklius“, – teigia jis.

Bendrovės vadovas akcentuoja, kad vienu svarbiausių prioritetų išlieka nuosavų žaliosios elektros gamybos pajėgumų plėtra, kuriai šiemet jau skirta 8,8 mln. eurų. „Elektrum Lietuva“ pasirašė susitarimus dėl 97 megavatų (MW) apimties atsinaujinančios energijos gamybos projektų, kuriuose jau 2025 m. bus generuojama elektra iš saulės ir vėjo. Taip pat bendrovė 2,5 karto, iki 336 gigavatvalandžių (GWh), padidino iš vietinių gamintojų superkamos žaliosios elektros apimtis.

Kita labai svarbia įmonės plėtros kryptimi išlieka elektromobilių viešo įkrovimo tinklo plėtra. Čia planuojama dirbti dvejomis kryptimis – bendradarbiaujant su privačiu verslu bei dalyvaujant savivaldos ar nacionalinių institucijų skelbiamuose elektromobilių įkrovimo stotelių konkursuose.

„Vien šiemet per devynis mėnesius pasirašėme sutarčių, kurias įgyvendinus „Elektrum Drive“ viešo įkrovimo tinklą papildys per 160 įkrovimo stotelių 40-yje skirtingų Lietuvos vietų. Įgyvendindami savo tikslą plėtoti ir siūlyti tvarius sprendimus verslui bei gyventojams, projektuojame ateities „degalinių“, elektromobilių įkrovimo centrų, tinklo diegimą. Mūsų stiprybė yra tai, kad galime pritaikyti ir rinkos poreikiams adaptuoti ne vienerių metų „Latvenergo“ patirtį šioje srityje“, – pastebi M. Giga.

Kaip rodo Valstybinės energetikos reguliavimo tarybos (VERT) duomenys, Lietuvoje pasibaigus dviem iš trijų elektros tiekimo buitiniams vartotojams liberalizavimo etapų, „Elektrum Lietuva“ yra įsitvirtinusi antroje vietoje su 15 proc. užimama rinkos dalimi. Šiemet nuo metų pradžios įmonės buitinių klientų portfelis išaugo 47 proc. ir rugsėjo pabaigoje siekė 186 tūkst.

Bendras „Elektrum Lietuva“ buitinių ir verslo klientų skaičius siekia 200 tūkst.

Pernai sausio–rugsėjo mėnesiais „Elektrum Lietuva“ pajamos buvo 134 mln. eurų, o grynasis pelnas sudarė 1,3 mln. eurų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„MT Group“ pasirašė sutartį su IMI dėl 3 MW PEM elektrolizoriaus tiekimo Vilniaus žaliojo vandenilio gamyklai

Lyderiaujanti žaliosios energetikos infrastruktūros rangovė „MT Group“, įgyvendinanti Vilniaus žaliojo vandenilio gamyklos projektą, pasirašė pagrindinės įrangos tiekimo sutartį su IMI – tarptautiniu mastu pripažinta elektrolizės technologijų bendrove.

„Apple“ neteko savo dirbtinio intelekto genijaus, kodėl išėjo vienas svarbiausių protų?

Technologijų pasaulį pasiekė žinia, kuri sukėlė nemažą ažiotažą. „Apple“ neteko vieno svarbiausių savo dirbtinio intelekto specialistų Ruomingo Pango. Šis inžinierius vadovavo komandai, kūrusiai pamatinius kalbos modelius, sudarančius „Apple Intelligence“ pagrindą.

„Melius Futurum“ jungiasi prie Lietuvos Kosmoso klasterio, stiprindama investicijų potencialą sektoriuje

Prie Lietuvos Kosmoso technologijų klasterio oficialiai prisijungė naujas narys – investicijų bendrovė „Melius Futurum“, investuojanti į aukštųjų technologijų startuolius kosmoso ir gynybos sektoriuose.

2025 m. liepa
2025-07-25 16:13
Milijardas verslui 2025: didžioji dalis paraiškų įvertinta. 300 mln. eurų finansavimas pasiekė tiek tradicines, tiek aukštųjų technologijų ir gynybos įmones
2025-07-24 13:27
Didmeninės elektros energijos kainos išlieka žemos, nors vietinė generacija sumažėjo
2025-07-24 10:24
Nurimus vėjui praėjusią savaitę elektra brango 13 proc.
2025-07-24 09:41
„Google“ sulaukė įspūdingo dydžio baudos: šimtai milijonų už paslaptingą vartotojų duomenų kaupimą
2025-07-23 09:23
„Stellantis“ skambina pavojaus varpais: Europos Sąjungos planas gali uždaryti gamyklas ir naikinti darbo vietas
2025-07-22 18:14
„Nissan“ paskelbė apie kardinalius pokyčius: 20 tūkst. atleidimų, 7 gamyklų uždarymas ir milijardiniai nuostoliai
2025-07-22 16:41
Didmeninės elektros kainų savaitinis vidurkis Lietuvoje išliko penktas mažiausias šiais metais
2025-07-21 19:24
HP pradės rodyti neišjungiamą reklamą savo nešiojamuosiuose ir asmeniniuose kompiuteriuose
2025-07-21 15:27
Simbolinė partnerystė skilinėja: „Renault“ atsitraukia, o „Nissan“ jau skęsta milijardinėje duobėje
2025-07-20 18:16
„Nissan“ išgyvena ne pačius geriausius laikus: gamyklų uždarymai, darbuotojų išeitinės ir kova už išlikimą
2025-07-20 13:29
Paramos elektros kaupimo įrenginiams priemonei – virš 37 mln. eurų papildomas finansavimas
2025-07-19 13:41
Lietuvos inovacijų proveržis: milijoninės investicijos, DI centras ir gynybos sektoriaus šuolis 
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama