Elektronika.lt
 2025 m. liepos 5 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Liepos 4 d. 20:44
Europos Sąjunga ruošia šokiruojantį planą: istorija taps ne tik grynieji pinigai, bet ir mums įprastos kortelės
Liepos 4 d. 17:30
Žingsnis į priekį kovoje su vėžiu: KTU padeda kurti nacionalinius vėžio duomenų mazgus Europoje
Liepos 4 d. 14:47
Vaikų saugumas internete prasideda nuo tėvų pavyzdžio: ar esate pasiruošę pažvelgti į veidrodį?
Liepos 4 d. 11:22
Neigiamų kainų iššūkiai elektros sistemai: kodėl energijos gamybos perteklius gali tapti problema
Liepos 4 d. 08:27
Lietuvos miesteliuose dygsta išmanieji suoliukai: nauja mada ar tikras poreikis?
Liepos 3 d. 20:34
Tinkama nešiojamo kompiuterio priežiūra: sužinokite, kaip tinkamai valyti ekraną, klaviatūrą ar korpusą
Liepos 3 d. 17:43
Dirbtinis intelektas turi daugiau empatijos už žmogų: įspėja nepasitikėti aklai
Liepos 3 d. 14:39
Aplikacijų diegimas iš alternatyvių programėlių platinimo platformomų Europos Sąjungoje
Liepos 3 d. 11:40
VU pateikia švietimo iššūkių prognozes: mokslininkai ragina priemonių imtis jau dabar
Liepos 3 d. 08:26
„Ignitis grupė“ pradeda kurti energijos kaupiklių parkus Lietuvoje
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Per pirmąjį 2023 m. ketvirtį „Dacia“ pasiekė didesnes pardavimo apimtis ir rinkos dalis

Publikuota: 2023-04-19 07:13
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Nuolat didėjančios pardavimo apimtys ir rinkos dalys

„Dacia“, geriausią kainos ir kokybės santykį turinčio automobilių prekių ženklo, pardavimų apimtys gerokai išaugo, o pirmąjį 2023 m. ketvirtį pasiekė rekordines rinkos dalis ir smarkiai išaugo. Šalyse, kuriose parduodami „Dacia“ automobiliai, parduoti 171 789 vienetai (lengvieji ir lengvieji komerciniai automobiliai), t. y. 34,3 % daugiau nei per tą patį laikotarpį praėjusiais metais.

Dėl sėkmingo naujo prekių ženklo pristatymo, „Dacia“ užimama Europos lengvųjų automobilių rinkos dalis išaugo 0,8 procentinio punkto iki 4,6 % – tai didžiausias padidėjimas tarp 30 didžiausių automobilių prekių ženklų.

Prancūzijoje, didžiausioje šio prekių ženklo rinkoje, pirmąjį ketvirtį užregistruoti 38 938 „Dacia“ automobiliai, o tai yra 32,6 % daugiau nei 2022 m. Dėl šių rezultatų „Dacia“ rinkos dalis (lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių) padidėjo 1,2 procentinio punkto ir pasiekė 7,6 %. Prekių ženklas pranešė apie rekordines pardavimo apimtis ir pasiekė didžiausią per visą istoriją rinkos dalį, taip sustiprindamas savo trečiosios vietos poziciją mažmeninėje rinkoje visuose pardavimo kanaluose. Keturi „Dacia“ modeliai pateko tarp dešimties perkamiausių automobilių mažmeninėje rinkoje – „Sandero“, „Spring“ (geriausiai parduodamas visiškai elektrinis automobilis), „Duster“ ir „Jogger“ užėmė atitinkamai pirmą, ketvirtą, penktą ir dešimtą vietas.

Italijoje per pirmuosius tris šių metų mėnesius „Dacia“ pardavė 25 142 vienetus (29,7 % daugiau) ir užėmė 5,3 % rinkos dalį (lengvieji ir lengvieji komerciniai automobiliai), t. y. 0,2 % daugiau. Pirmąjį kartą „Dacia“ tapo geriausiai parduodamų automobilių prekių ženklu, užimančiu 9,6 % rinkos dalį.

Vokietijoje „Dacia“ taip pat smarkiai augo: čia buvo parduoti 16 399 vienetai (30,4 % daugiau), o prekių ženklo užimama rinkos dalis (lengvieji ir lengvieji komerciniai automobiliai) siekė 2,2 %, t. y. 0,4 % daugiau. Tai buvo antrasis sėkmingiausias prekių ženklo ketvirtis šioje šalyje.

Pirmąjį ketvirtį pardavimas Ispanijoje gerokai išaugo – 140,1 %. „Dacia“ pardavė 11 650 vienetų ir užėmė 4,3 % (lengvųjų ir lengvųjų komercinių automobilių) rinkos, t. y. 1,7 % daugiau.

Rumunijoje „Dacia“ modeliai užėmė visas penkias pirmąsias vietas lengvųjų automobilių rinkoje. Prekių ženklas registravo 13 651 vienetų pardavimą, t. y. 81 % daugiau (lengvieji ir lengvieji komerciniai automobiliai). „Dacia“ užėmė 33,1 % rinkos dalį, o tai – 9,8 % daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu praeitais metais.

Energinga „Dacia“ metų pradžia

Pirmąjį ketvirtį „Dacia“ išlaikė pagreitį ir išplėtė elektrifikuotų automobilių asortimentą. Tarp jų – „Jogger HYBRID 140“ – pirmasis šio prekių ženklo hibridinis automobilis ir prieinamiausias rinkoje hibridinis šeimos automobilis, taip pat pavasarį pristatytas naujas „ELECTRIC 65“ variklis (65 AG/48 kW) modeliui „Spring“. Šis naujas variklis kartu su unikalia pavarų dėže padidina į ratus perduodamą sukimo momentą, o tai leidžia greičiau įsibėgėti ir užtikrina greitesnę reakciją, didesnį universalumą, vairavimo malonumą ir nuvažiuojamą atstumą.

Nuo „Dacia Spring“ pasirodymo pradžios pateikta beveik 110 tūkst. „Dacia Spring“ užsakymų – tai įrodo, kad modelis yra plačiai prieinamas elektrinio judumo sprendimas. Dabar „Spring Extreme“ su „ELECTRIC 65“ varikliu yra dar universalesnis ir teikia dar didesnį vairavimo malonumą.

Kovo 1 d. keturiems svarbiausiems „Dacia“ modeliams pradėta gaminti „Extreme“ komplektacija įkūnija prekių ženklo laukinę dvasią, pasižymi unikalia nuotykių kupina išvaizda ir siūlo naujas papildomas ypatybes. „Sleep Pack“ – pirmasis priedas, kuris bus parduodamas kaip naujojo „InNature“ priedų asortimento dalis – taip pat atspindi laukinę dvasią.

„Dacia“ tęsia savo sėkmės istoriją strategiškiausiose šalyse gerokai daugiau kaip 30 proc. padidindama savo užimamą rinkos dalį. Neseniai įdiegėme naują prekių ženklo identitetą visiems savo modeliams ir tinklui, išplėtėme elektrifikuotų transporto priemonių asortimentą ir pristatėme populiariąją „Extreme“ komplektaciją. Tvirtai tikime savo siūlomu asortimentu, todėl dabar mūsų pagreitis didesnis nei bet kada anksčiau“, – sako Xavier Martinet, „Dacia“ rinkodaros, pardavimo ir veiklos vadovas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Elinta Charge“: Strateginiai pokyčiai ir investicijos į augimą – pamatai tvaresniam rytojui

2024-ieji „Elinta Charge“ komandai tapo kryptingo virsmo metais. Reaguodama į rinkos pokyčius ir augančius klientų lūkesčius, įmonė perorientavo pardavimų strategiją, sustiprino fokusą į B2B segmentus ir performavo komandą. Šie sprendimai tapo pagrindu investicijoms į produktų kokybę, sertifikavimą, naujas rinkas bei vizualinės tapatybės atnaujinimą.

Elektromobilių pardavimai auga: Kinijoje fiksuojami įspūdingi rekordai

2025 metais pasaulinė elektrinių automobilių rinka toliau auga, tačiau pardavimų skaičiai atskleidžia gana kontrastingą vaizdą. Kinijoje fiksuojami nauji rekordai, Europa išlaiko stabilų tempą, o Šiaurės Amerikoje susidomėjimas elektra varomais automobiliais pastebimai sulėtėjo.

2025 m. liepa
2025-07-03 19:32
Lietuvos kosmoso ambicijos: nuo kraujo tyrimų kortelėje iki durpynų stebėjimo iš palydovo
2025-07-03 07:21
VERT suderino dalį AB „Ignitis gamyba“ 2025 m. investicijų
2025-07-02 21:56
Elektros didmeninės kainos – mažiausios per kelerius metus, o fiksuotos kainos planų tarifai didėjo
2025-07-02 13:43
Nuo sovietinio palikimo – iki skandinaviškų standartų: Lietuvos startuolių vertė šoktelėjo 39 kartus
2025-07-02 10:28
Vėjas mažina kainas: elektra Lietuvoje pigo 36 proc.
2025-07-01 19:46
Pirmą kartą elektros paros kaina buvo neigiama
2025-07-01 07:21
Lietuvos verslas sėkmingai plečiasi į tarptautines rinkas
2025 m. birželis
2025-06-29 22:09
Lietuvos skaitmeninio verslo augimas lenkia ES vidurkį
2025-06-28 22:08
Elektros energijos didmeninės kainos – mažiausios šiais metais
2025-06-27 22:04
Didmeninės elektros kainos – mažiausios nuo pernai balandžio
2025-06-27 13:16
Kriptovaliutos skatina jungtį tarp tradicinių finansų ir mokėjimo vartų
2025-06-27 10:03
„Airhub Aviation“ pasirašė ilgalaikę sutartį su „Airbus“ dėl inžinerinio bendradarbiavimo
2025-06-26 16:21
Vėjuoti orai 42 proc. mažino elektros kainas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama