Elektronika.lt
 2025 m. spalio 31 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 30 d. 20:10
Indijos planas kosmose: pristato galingiausią palydovų apsaugos tinklą, visiškai nauja strategija
Spalio 30 d. 17:35
Mokslininkai išmatavo akies raiškos ribą ir paaiškino, ar yra prasmės 8K televizoriuose
Spalio 30 d. 14:21
Jums atostogos – sukčiams darbymetis: kokių klaidų nedaryti renkantis paskutinės minutės kelionę?
Spalio 30 d. 11:26
MIT mokslininkė dr. Una-May O’Reilly: dirbtinis intelektas gali padėti spręsti milžiniškus šiandienos iššūkius
Spalio 30 d. 08:22
Kai vadovo balsas tampa ginklu: ar jūsų verslas pasirengęs naujos kartos socialinės inžinerijos atakoms?
Spalio 29 d. 20:28
Kinai sukūrė įspūdingą skraidančią vėjo jėgainę
Spalio 29 d. 17:28
Kiek dar „gūglinsim“? Ekspertas paaiškino, kaip dirbtinis intelektas keičia informacijos paieškos įpročius
Spalio 29 d. 14:14
Kaip moderni elektronika keičia automobilių pervežimo kokybę
Spalio 29 d. 11:52
Tyrimas: lietuviai parduotuvėse darbuotojų nori kaip patarėjų, ne skenerių
Spalio 29 d. 08:18
Vonios maišytuvai – kaip rasti balansą tarp funkcionalumo ir stiliaus
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Volvo Trucks“: augimas 41 šalyje ir 2022 m. rekordas Lietuvoje

Publikuota: 2023-02-06 15:28
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

2022-ieji „Volvo Trucks“ buvo rekordiniai metai. Gamintojas klientams pristatė didžiausią sunkvežimių kiekį savo istorijoje ir padidino rinkos dalį 41 šalyje. „Volvo Lietuvos“ pardavimo suvestinėse praėję metai taipogi pažymėti didžiausiu parduotų švediškų sunkiasvorių transporto priemonių skaičiumi.

„Volvo Trucks“: augimas 41 šalyje ir 2022 m. rekordas Lietuvoje
Gamintojo nuotr.

„Volvo Trucks“ 2022 m. pasiekė geriausių rezultatų kompanijos istorijoje. Pasaulinis sunkvežimių gamintojas 2022 m. pristatė 145 195 sunkvežimius, arba 19 % daugiau nei 2021 m., kai klientams perdavė 122 525 sunkvežimius. „Volvo Trucks“ taip pat padidino savo rinkos dalį sunkiųjų sunkvežimių segmente (≥ 16 tonų) 41 pasaulio rinkoje. Rekordiniai rezultatai pasiekti nepaisant visus metus vyravusių sutrikimų tiekimo grandinėse.

„Metai išties fantastiški, įvertinant sudėtingą laikmetį ir vyraujantį neapibrėžtumą. Nors susidūrėme su sutrikimais tiekimo grandinėse ir gamyklose, mums pavyko gerokai padidinti savo gamybos apimtis ir pristatyti sunkvežimius klientams. To pavyko pasiekti dėl glaudaus bendradarbiavimo su tiekėjais, taip pat dėl žmonių pastangų kompanijoje bei prekybos atstovų tinkle“, – sako „Volvo Trucks“ prezidentas Rogeris Almas.

Europoje „Volvo Trucks“ rinkos dalis pasiekė 18,2 %, ir tai yra didžiausia visų laikų rodiklis. „Volvo Trucks“ užima pirmaujančias pozicijas keliose Europos šalyse. Kompanija padidino savo rinkos dalį Šiaurės Amerikos ir Australijos rinkose, atitinkamai iki 10,8 % ir 17,0 %. Brazilijoje „Volvo Trucks“ užėmė 24,6 % ir pirmą kartą tapo šios šalies lydere.

„Praėjusiais metais pristatėme naujų gaminių ir paslaugų, nemažai sunkvežimių pardavėme naujiems mūsų klientams. Gauti atsiliepimai parodo, kad klientai vertina mūsų sunkvežimių kokybę ir efektyvų degalų naudojimą, kaip ir profesionalią bei greitą pagalbą iš prekybos atstovų ir serviso centrų. Visa tai mūsų klientams padeda vystyti pelningą veiklą“, – sako R. Almas.

Lietuvos šuolis

Lietuvos rinkoje taip pat pasiektas naujas N3 kategorijos transporto priemonių rekordas. Šalyje 2022 m. registruota beveik 10 000 naujų sunkvežimių, o vertinant parduotus ir kitose šalyse registruotus vilkikus, šis skaičius būtų ženkliai didesnis.

Įgaliotasis „Volvo Trucks“ atstovas Lietuvoje praėjusiais metais vežėjams pardavė 2 942 „Volvo“ sunkvežimius. Tai yra geriausias rezultatas „Volvo Lietuvos“ istorijoje.

„Galėjome parduoti ir daugiau, tačiau dėl įvairių komponentų trūkumo apribotos gamybos mūsų rinkai skirtų vietų skaičius buvo gerokai mažesnis už paklausą, – teigia Marius Lukošius, „Volvo Lietuva“ pardavimo direktorius. – Nuolat siekėme geriausio pardavimo portfelio balanso tiek didiesiems, tiek mažesnius parkus turintiems vežėjams. Džiaugiuosi, kad pavyko pateisinti didžiosios dalies transporto kompanijų lūkesčius, o ypač naujų klientų.“

Transporto elektrifikacijos lyderis

„Volvo Trucks“ 2022 m. tapo pirmuoju gamintoju pasaulyje, pradėjusiu serijinę elektrinių sunkvežimių gamybą. Augantys pristatytų elektrinių sunkvežimių skaičiai parodo teigiamas tendencijas. Šiandien JAV, Vokietija, Nyderlandai, Norvegija ir Švedija yra didžiausios elektrinių „Volvo“ sunkvežimių rinkos.

„Daugelis mūsų klientų tiek Europoje, tiek tarptautinėse rinkose žengė link parko elektrifikavimo. Jie mato, kad nulinės emisijos transportas suteikia naujų verslo galimybių. Tikiu, kad ši tendencija išliks ir ateinančiais metais tik augs“, – teigia Rogeris Almas.

2022 m. gruodį „Volvo Lietuva“ įvežė ir sausį registravo pirmąjį elektrinį „Volvo FH Electric“ vilkiką. Jį realiomis veikos sąlygomis išbando progresyvios Lietuvos įmonės, siekiančios sumažinti savo ekologinį pėdsaką.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Fiksuotos kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas

Nepriklausomų elektros tiekėjų siūlomų 12 mėn. fiksuotos kainos planų vidutiniai tarifai per savaitę padidėjo 0,1 proc., o 24 mėn. fiksuotos kainos planų tarifai nepakito. Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 70 proc. suvartotos elektros energijos – 159,1 GWh.

„Tele2“ rezultatai: daugiau pajamų ir sumokėtų mokesčių

Didžiausias Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ per tris šių metų ketvirčius uždirbo 271 mln. eurų. Bendrovės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą, amortizaciją bei po nuomos mokesčių (EBITDAaL) siekė 132,4 mln. eurų.

Leidėjai trina rankomis: „Microsoft“ siūlo modelį, kuris privers dirbtinio intelekto gigantus mokėti leidėjams

Pastaruoju metu vis daugiau diskusijų kyla dėl dirbtinio intelekto naudojimo ir jo santykio su tradiciniais leidėjais. Skaitmeninės technologijos sparčiai keičia turinio kūrimo bei sklaidos taisykles, o leidėjai ieško būdų, kaip apginti savo autorines teises ir gauti atlygį už darbą. Šiame kontekste pasirodė žinia apie naują „Microsoft“ iniciatyvą.

2025 m. spalis
2025-10-30 13:19
Praėjusią savaitę išaugus vėjo energijos gamybai, elektros kaina Lietuvoje mažėjo net 39 proc.
2025-10-28 19:23
Lietuvoje per savaitę atpigo elektra
2025-10-22 13:10
Praėjusią savaitę išaugus vartojimui elektros kaina Lietuvoje augo 3 proc.
2025-10-20 21:05
Per savaitę elektra brango
2025-10-19 16:26
VERT nustatė elektros energijos reguliuojamų paslaugų kainų viršutines ribas
2025-10-19 15:09
Kritinės svarbos Kinijos įtaka: be šių metalų gali nebelikti naujų elektrinių automobilių
2025-10-18 13:12
„LG Electronics India“ įtraukta į Nacionalinės vertybinių popierių biržos sąrašą
2025-10-17 13:34
„Sostena“ atvėrė oficialios „Lynk & Co“ automobilių atstovybės Vilniuje duris ir pristatė naujausius „Lynk & Co“ modelius
2025-10-17 10:57
Didmeninė elektros kaina Lietuvoje rugsėjį kilo 4,9 proc.
2025-10-16 19:48
Lietuvių startuolis „Uvireso“ su skaitmeninių inovacijų pagalba žengia į kosmosą
2025-10-15 19:33
Praėjusią savaitę sumažėjus atsinaujinančių energijos šaltinių gamybai elektros kaina Lietuvoje augo 48 proc.
2025-10-15 16:22
Nedidelis vėjas ir importo ribojimas dėl jungties remonto lėmė didesnes elektros kainas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama