Elektronika.lt
 2026 m. kovo 19 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Kovo 19 d. 08:51
Pavasarinis spintos valymas gali pastebimai išauginti elektros sąskaitą: kaip to išvengti?
Kovo 18 d. 18:36
Naujasis „BMW i3“: iki 900 km viena įkrova ir naujos kartos technologijos
Kovo 18 d. 15:23
Kada verta rinktis elektrinį, o kada – akumuliatorinį šlifuoklį?
Kovo 18 d. 12:58
Ar „OpenClaw“ neatpažįstamai pakeis verslo kasdienybę?
Kovo 18 d. 09:25
Darbuotojai tikrina darbo paštą savo telefone? Įspėja apie kibernetinio saugumo rizikas
Kovo 17 d. 18:24
Ar mažieji branduoliniai reaktoriai – Lietuvos energetinės nepriklausomybės raktas? (1)
Kovo 17 d. 15:59
Naujose „iOS“ ir „macOS“ operacinėse sistemose nuotraukų informacija siunčiama „Apple“
Kovo 17 d. 12:57
Mitais apipinti elektromobiliai: kodėl nerekomenduojama tempti ir kaip krauti lyjant?
Kovo 17 d. 09:15
Penkios klaidos, kurios verslui brangiai kainuoja renkantis elektros tiekimą
Kovo 16 d. 20:54
Lietuva ir Latvija pradeda kvantinės komunikacijos infrastruktūros projektą „Lat-LitQN“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Lietuvius „Dokobit“ įsigijo el. tapatybės sprendimų lyderis Europoje „Signicat“

Publikuota: 2021-08-30 18:43
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Norvegų el. tapatybės sprendimų teikėjas „Signicat“ įsigijo lietuvių el. pasirašymo sprendimų teikėją „Dokobit“. Šis sandoris leis sustiprinti abiejų kompanijų pozicijas Baltijos ir Skandinavijos šalyse bei siekti rinkos lyderio pozicijos Europoje.

„Sparčiai visoje Europoje besiplečiančioje el. parašo rinkoje norint išlikti konkurencingais, ypač svarbu veikti greitai. Net ir turint reikiamų žinių bei resursų, produkto pateikimo rinkai laikas yra vienas svarbiausių veiksnių, galinčių nulemti kompanijos sėkmę bei ateities perspektyvas. Mūsų tikslas visada buvo užkariauti Europą, o kartu su „Signicat“ tai galėsime padaryti kur kas greičiau – išnaudodami didelę „Signicat“ jau turimų el. tapatybės priemonių įvairovę, savo jėgas galėsime sutelkti ne į el. tapatybės, o į inovatyvių el. pasirašymo sprendimų vystymą“, – sako Gintas Balčiūnas, „Dokobit“ vadovas.

Pagal „Financial Times“ reitingą „Signicat“ yra viena iš sparčiausiai augančių bendrovių Europoje. Jos pajamos augo nuo 24 mln. eurų 2019 m. iki 42 mln. eurų pernai. „Signicat“, kaip ir „Dokobit“, yra vienas iš nedaugelio į ES Patikimą sąrašą įtrauktų Kvalifikuotų patikimumo užtikrinimo paslaugų teikėjų. Šiemet bendrovė įsigijo dar dvi įmones – norvegų „Encap Security“ ir ispanų „Electronic IDentification“, pasaulyje pirmaujantį asinchroninio vaizdo atpažinimo paslaugų teikėją, taip sustiprindama savo lyderio pozicijas Europos reguliavimo technologijų – RegTech – rinkoje.

Šiuo sandoriu abi bendrovės išplečia paslaugų geografiją bei papildo viena kitos paslaugų sritis – „Signicat“ yra stiprūs el. tapatybės sprendimų vystymo srityje, o „Dokobit“ turi sukaupusi didelę patirtį el. dokumentų pasirašymo srityje. Technologinė ir komercinė bendrovių sinergija leis teikti visą „eIDAS“ paslaugų spektrą iš vienų rankų – nuo el. tapatybės išdavimo ir el. pasirašymo iki viso elektroninių dokumentų gyvavimo ciklo valdymo. Apjungtos jėgos taip pat leis išplėsti tarpvalstybines el. dokumentų pasirašymo operacijas net ir tarp tų šalių, kuriose iki šiol jos nebuvo įmanomos dėl technologinių priežasčių.

„Dokobit“ ir „Signicat“ sieja stiprus kultūrinis, komercinis bei technologinis panašumas. Įsigiję „Dokobit“ galėsime pasiekti sparčiai augančią Europos el. parašo rinkos dalį, kuri iki šiol nebuvo išnaudota, ir pastiprinsime komandą išskirtiniais talentais. Kartu sieksime tapti vieninteliu verslams reikalingu el. tapatybe paremtų sprendimų teikėju, užtikrinančiu sklandų ir saugų skaitmeninį bendravimą su klientais visoje Europoje“, – sako Asger Hattel, „Signicat“ generalinis direktorius.

„Dokobit“ el. pasirašymo sprendimai ir toliau veiks tuo pačiu prekių ženklo pavadinimu.

Sandorio vertė neatskleidžiama. Sandoris įgyvendintas bendradarbiaujant su advokatų kontoromis „Ellex Valiunas“, „Sorainen“ ir „Wikborg Rein“.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Lietuvių „Starlab“ – kosminėje stotyje

Lietuvių įmonė „Delta Biosciences“ „Starlab“ komercinėje kosminėje stotyje teiks gyvybės mokslų eksperimentavimo paslaugas, apimančias cheminių medžiagų stabilumo tyrimus, biologinius eksperimentus ir medicinos technologijų testavimą žemojoje Žemės orbitoje.

Finansuojama pirmoji energetikos bendrija

Rokiškio rajonas tampa pirmuoju Lietuvoje, kuriame savivaldybės įsteigta piliečių energetikos bendrija subūrė 26 savivaldybės įstaigas ir įmones bendrai naudotis saulės energija, siekiant patenkinti savo elektros poreikius.

Didmeninė elektros energijos kaina smuko, bet fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai nemažėjo

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 119 proc. suvartotos elektros energijos – 242,7 GWh, o jos perteklius eksportuotas į Švediją ir Lenkiją. Didmeninės elektros energijos kainos savaitės vidurkis siekė 0,049 Eur/kWh – tai mažiausia kaina ne tik šiais metais, bet mažiausia ir nuo 2025-ųjų rugpjūčio 4–10 d., kai savaitės kainų vidurkis sudarė 0,037 Eur/kWh.

2026 m. kovas
2026-03-18 19:03
„Continental“ sprendimas trauktis iš Lietuvos – signalas valstybei: būtini skubūs sprendimai investicinei aplinkai stiprinti
2026-03-18 13:41
Lietuvoje elektros kainos sumažėjo 59 proc.
2026-03-16 19:18
Naujausia verslo apklausa: vadovams – itin dideli lūkesčiai išnaudoti dirbtinio intelekto privalumus
2026-03-16 14:18
Praėjusią savaitę atpigo elektra
2026-03-13 17:25
Šalti orai ir didelis energijos vartojimas vasarį lėmė dideles energijos išteklių kainas
2026-03-13 07:31
Vasarį elektros kainos Baltijos šalyse išliko aukštos
2026-03-12 17:29
„Skaitmeninės Europos programa“ – kur slypi neišnaudotos galimybės Lietuvai?
2026-03-12 07:52
Lietuvoje elektros kainos augo 22 proc.
2026-03-11 14:56
Vasarį šalčiai palaikė aukštą didmeninių elektros kainų lygį visame Baltijos regione
2026-03-10 19:38
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai padidėjo
2026-03-10 15:26
„Fima“ užbaigė intelektualių transporto sistemų verslo pardavimo sandorį
2026-03-10 07:30
Praėjusią savaitę bendra nacionalinė elektros generacija mažėjo
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama