Elektronika.lt
 2025 m. spalio 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 23 d. 17:51
Finišavo visą savaitgalį trukęs Vilniaus miesto inovacijų hakatonas „Hack4Vilnius“ 2025
Spalio 23 d. 14:40
Kaip vienkartinių kodų generavimą perkelti iš „Google Authenticator“ į „Apple Slaptažodžių“ aplikaciją
Spalio 23 d. 11:42
Sekmadienį vėl suksime laikrodžius: ar tai sumažins sąskaitas už elektrą?
Spalio 23 d. 08:29
„Biržų duona“ įsirengė 1 MW saulės parką: pusę kepyklos elektros energijos gamins iš saulės
Spalio 22 d. 20:29
„WhatsApp“ atnaujinimas: išverčia naudotojų žinutes vos vienu spustelėjimu
Spalio 22 d. 17:26
Ar ES ribojimai socialiniams tinklams išspręs vaikų priklausomybę nuo ekranų? (1)
Spalio 22 d. 14:22
Energijos taupymas namuose: kaip mažais žingsniais pasiekti didelį efektą
Spalio 22 d. 11:33
Žvilgsnio sekimo tyrimas matematikos pamokose – KTU doktorantė aiškinasi, kas lemia mokymosi sėkmę
Spalio 22 d. 08:23
Dirbtinis intelektas medicinoje – pamato anksčiau nei gydytojas
Spalio 21 d. 20:19
Atsisakėte „Google One“ prenumeratos? Sužinokite, kas nutiks su visais jūsų duomenimis ir ką reikia padaryti
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Baltneta“ užbaigė 3 mln. eurų vertės duomenų centro plėtros etapą

Publikuota: 2019-10-28 18:22
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Bendrovė „Baltnetos komunikacijos“ oficialiai užbaigė antrą Liepkalnio duomenų centro plėtros etapą, kuris leis du kartus padidinti jos valdomo duomenų centro pajėgumus. Į šį plėtros etapą bendrovė investavo apie 3 mln. eurų, o naujajame duomenų centro pastate bus galima sutalpinti apie 4 tūkst. serverių.

„Baltneta“ užbaigė 3 mln. eurų vertės duomenų centro plėtros etapą

„Nuo 2012 m. mūsų valdomas Liepkalnio duomenų centras išlieka didžiausiu ir Lietuvoje, ir Baltijos šalyse, kurio visa teritorija yra skirta tik vienai duomenų centro veiklai. Į jo plėtrą investavome matydami sparčiai augantį debesijos paslaugų poreikį tarp verslo ir institucinių klientų. Nauji pajėgumai leis toliau siūlyti mūsų paslaugas ir duomenų centro resursus klientams vietos rinkoje, taip pat orientuotis į paslaugų eksportą Rytų Europos ir Skandinavijos rinkose“, – teigia bendrovės „Baltnetos komunikacijos“ generalinis direktorius Modestas Ancius.

Tiek ankstesnė, tiek naujoji Liepkalnio duomenų centro dalys atitinka „Uptime Institute“ „Tier 3“ kategoriją, kuri žymi 99,982 proc. siekiantį duomenų centro veiklos pateikiamumą. Naujasis duomenų centras be „Tier 3 Design“ taip pat turės ir „Tier 3 Facility“ sertifikatą, reiškiantį, jog prieš eksploataciją visos sistemos buvo išbandytos imituojant realias darbo sąlygas. Abu duomenų centrai turi tarpusavyje nesusijusias autonomiškas elektros tiekimo, aušinimo ir ryšių technologijas. Be to, jie yra įrengti teritorijoje, kurioje nėra vykdoma jokia nesusijusi veikla, čia nėra pašalinio žmonių ar transporto judėjimo.

„Baltneta“ užbaigė 3 mln. eurų vertės duomenų centro plėtros etapą

Šiuo atžvilgiu, pasak M. Anciaus, „Baltnetos“ Liepkalnio duomenų centras tampa unikaliu projektu Baltijos šalyse, kuris leidžia vietoje įgyvendinti aukšto patikimumo lygio sprendimus toms kompanijoms, kurioms reikia savo IT infrastruktūrą išdėstyti per kelis duomenų centrus.

Išplėtus „Baltnetos“ duomenų centrą, jame įrengta 10 darbo vietų jį prižiūrintiems inžinieriams, čia perkeltas ir techninio klientų aptarnavimo skyrius.

„Baltneta“ debesų kompiuterijos paslaugas teikia jau daugiau kaip 10 metų ir yra šios srities lyderė Lietuvoje. Bendrovės paslaugomis naudojasi vietos ir užsienio įmonės, jos duomenų centre klientai taip pat talpina savo įrangą. Be debesų kompiuterijos „Baltneta“ teikia dedikuotų serverių nuomos paslaugas, duomenų apsaugos sprendimus, serverių ir kompiuterių priežiūros, taip pat interneto, IP telefonijos paslaugas.

Bendrovėje šiuo metu dirba daugiau kaip 140 specialistų. „Baltnetos“ pajamos per 2018 m. sudarė 11,8 mln. eurų, grynasis pelnas siekė apie 1,8 mln. eurų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Fiksuotos kainos planų tarifus didino vienas tiekėjas

Nepriklausomų elektros tiekėjų siūlomų 12 mėn. fiksuotos kainos planų vidutiniai tarifai per savaitę padidėjo 0,1 proc., o 24 mėn. fiksuotos kainos planų tarifai nepakito. Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 70 proc. suvartotos elektros energijos – 159,1 GWh.

„Tele2“ rezultatai: daugiau pajamų ir sumokėtų mokesčių

Didžiausias Lietuvos mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ per tris šių metų ketvirčius uždirbo 271 mln. eurų. Bendrovės pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą, amortizaciją bei po nuomos mokesčių (EBITDAaL) siekė 132,4 mln. eurų.

Leidėjai trina rankomis: „Microsoft“ siūlo modelį, kuris privers dirbtinio intelekto gigantus mokėti leidėjams

Pastaruoju metu vis daugiau diskusijų kyla dėl dirbtinio intelekto naudojimo ir jo santykio su tradiciniais leidėjais. Skaitmeninės technologijos sparčiai keičia turinio kūrimo bei sklaidos taisykles, o leidėjai ieško būdų, kaip apginti savo autorines teises ir gauti atlygį už darbą. Šiame kontekste pasirodė žinia apie naują „Microsoft“ iniciatyvą.

2025 m. spalis
2025-10-22 13:10
Praėjusią savaitę išaugus vartojimui elektros kaina Lietuvoje augo 3 proc.
2025-10-20 21:05
Per savaitę elektra brango
2025-10-19 16:26
VERT nustatė elektros energijos reguliuojamų paslaugų kainų viršutines ribas
2025-10-19 15:09
Kritinės svarbos Kinijos įtaka: be šių metalų gali nebelikti naujų elektrinių automobilių
2025-10-18 13:12
„LG Electronics India“ įtraukta į Nacionalinės vertybinių popierių biržos sąrašą
2025-10-17 13:34
„Sostena“ atvėrė oficialios „Lynk & Co“ automobilių atstovybės Vilniuje duris ir pristatė naujausius „Lynk & Co“ modelius
2025-10-17 10:57
Didmeninė elektros kaina Lietuvoje rugsėjį kilo 4,9 proc.
2025-10-16 19:48
Lietuvių startuolis „Uvireso“ su skaitmeninių inovacijų pagalba žengia į kosmosą
2025-10-15 19:33
Praėjusią savaitę sumažėjus atsinaujinančių energijos šaltinių gamybai elektros kaina Lietuvoje augo 48 proc.
2025-10-15 16:22
Nedidelis vėjas ir importo ribojimas dėl jungties remonto lėmė didesnes elektros kainas
2025-10-14 19:20
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis praėjusią savaitę buvo 48 proc. didesnis nei ankstesnę
2025-10-13 13:27
Kitąmet didmeninės rinkos elektros energijos rinkos kaina mažės, prognozuoja VERT
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama