Elektronika.lt
 2025 m. spalio 16 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 16 d. 20:20
Ši maža lemputė gali reikšti didelį gedimą: mechanikai įspėja, kad ignoravimas gali kainuoti tūkstančius
Spalio 16 d. 17:26
KTU mokslininkų proveržis: šimtus valandų veikiantys naujos kartos saulės elementai artėja prie komercinio pritaikymo
Spalio 16 d. 14:38
Kaip išvengti didelių sąskaitų šildantiems namus elektra, pataria ekspertas
Spalio 16 d. 11:16
Dirbtinio intelekto žinios darbo rinkoje tampa naująja anglų kalba (2)
Spalio 16 d. 08:28
Dirbtinis intelektas keičia darbo rinką: kokių įgūdžių prireiks jaunajai kartai 2030 metais?
Spalio 15 d. 20:35
Ar „TikTok“ seka jus labiau nei manėte? Naujausi tyrimai atskleidžia sparčiai augančias nematomas rizikas
Spalio 15 d. 17:20
3 naujos kartos siurbliai-robotai: kurį pasirinkti?
Spalio 15 d. 14:03
Tarptautinė elektronikos atliekų diena: kaip tinkamai jas tvarkyti?
Spalio 15 d. 11:22
Telecentras pradeda DI gamyklos įrengimo projektą
Spalio 15 d. 08:29
Lietuva dalyvauja „ES programavimo savaitėje“: dalyviai koduoja su makaronais ir stato raketas
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Tele2“ klientų skaičius bei pajamos ir toliau augo

Publikuota: 2019-10-17 13:45
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Vis didėjantis klientų skaičius ir duomenų vartojimas nulėmė „Tele2“ pajamų augimą. Bendrovės pajamos trečiąjį 2019 metų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, padidėjo 7,1 proc. ir siekė 64,9 mln. eurų.

Tiek pat procentų augo ir bendrovės pajamos lyginant pirmus tris šių metų ketvirčius su tuo pačiu laikotarpiu 2018 m. – jis padidėjo nuo 172,6 mln. iki 184,9 mln. eurų.

EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) marža pastarąjį ketvirtį siekė 35,3 proc. Tai sudarė 22,6 mln. eurų – 1,3 proc. daugiau nei prieš metus.

Tuo tarpu lyginant šių ir praėjusių metų sausio–rugsėjo laikotarpius – bendrovės EBITDA padidėjo žymiai daugiau, iš viso 13,2 proc. Jos marža pasiekė 37,2 proc. ir sudarė 67,8 mln. eurų.

„Tokių rezultatų pasiekėme tik dėl visų komandos narių įsitraukimo. Kartu toliau sieksime klientams teikti patrauklios kainos pasiūlymus, investuosime į mobiliųjų duomenų perdavimo spartą, o taip pat į pasirengimą 5G plėtrai“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Trečiojo 2019 m. ketvirčio duomenimis, „Tele2“ paslaugomis naudojasi 1,9 mln. vartotojų. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2018-aisiais, bendras klientų skaičius padidėjo 1,8 proc., o verslo klientų skaičius pasiekė 200 tūkst. ir yra 6,2 proc. didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

Nuosekliai augo ne tik operatoriaus klientų skaičius, bet ir jų suvartotų duomenų kiekis – pastarąjį ketvirtį jie yra beveik pusantro karto didesni nei pernai. Trečiąjį 2018-ųjų ketvirtį „Tele2“ abonentai persiuntė 29,3 tūkst. TB duomenų, o tuo pačiu metu šiemet – net 41,6 tūkst. TB.

Operatoriaus tinkle buvo atlikta ir daugiau skambučių – pastarąjį ketvirtį jame buvo kalbėta 7 proc. daugiau minučių nei tuo pat metu pernai. Iš viso vartotojai trečiąjį 2019-ųjų ketvirtį telefonu prakalbėjo 1,1 mlrd. minučių.

Pastebimas ir vis dar augantis keliaujančių operatoriaus klientų vartojimas. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2018-aisiais, pastarąjį ketvirtį jų duomenų naudojimas užsienyje išaugo pusantro karto – nuo 353 TB iki 561 TB. Operatoriaus klientai ES šalyse skambino taip pat dažniau – prakalbėtų minučių kiekis padidėjo nuo 61 mln. pernai iki 73,5 mln. šiemet.

Į ryšio kokybės gerinimą nuo metų pradžios „Tele2“ jau investavo 6,9 mln. eurų. Ypač daug dėmesio skiriama 4G+ tinklo vystymui, kuris „Tele2“ tinkle jau dengia 98 proc. Lietuvos gyventojų ir greitai pasieks 4G dengimo lygį. Pastarasis, Lietuvos Respublikos Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, Lietuvos teritorijoje siekia 99 proc. padengimą.

Lietuvoje veikia 1305 „Tele2“ 4G, 4G+ ir 4G++ bazinės stotys.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Nedidelis vėjas ir importo ribojimas dėl jungties remonto lėmė didesnes elektros kainas

Praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 78 proc. suvartotos elektros energijos. Vietinės elektros gamybą Lietuvoje užtikrino augusi šiluminių elektrinių gamyba, o trūkstama elektra importuota iš Latvijos, Lenkijos ir Švedijos. Vidutinė didmeninė elektros kaina buvo 0,126 Eur/kWh, arba 54 proc. didesnė nei ankstesnę savaitę, kai siekė 0,082 Eur/kWh.

Istorinės „Toyota“ investicijos Europoje: šimtai milijonų gamyklai Čekijoje ir viskas dėl elektromobilių

Japonijos automobilių milžinė paskelbė apie didžiausią investiciją savo istorijoje. Čekijoje bus statomas elektromobilių ir jų baterijų gamykla, o šiam projektui skirta net 680 mln. eurų. Tai pirmasis tokio masto elektrifikacijos „Toyota“ projektas Europoje.

Elektros kainos rugsėjį Lietuvoje augo, bet išliko artimos ES vidurkiui

Pirmąjį rudens mėnesį didmeninės elektros kainos Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse kilo dėl sumažėjusios AEI generacijos bei vykdytų elektrinių ir perdavimo jungčių remonto darbų. Lietuvoje didmeninės elektros vidutinė kaina siekė 84 Eur/MWh ir buvo kiek aukštesnė nei ES vidurkis, kuris sudarė 82 Eur/MWh.

2025 m. spalis
2025-10-16 19:48
Lietuvių startuolis „Uvireso“ su skaitmeninių inovacijų pagalba žengia į kosmosą
2025-10-15 19:33
Praėjusią savaitę sumažėjus atsinaujinančių energijos šaltinių gamybai elektros kaina Lietuvoje augo 48 proc.
2025-10-14 19:20
Didmeninės elektros energijos kainų vidurkis praėjusią savaitę buvo 48 proc. didesnis nei ankstesnę
2025-10-13 13:27
Kitąmet didmeninės rinkos elektros energijos rinkos kaina mažės, prognozuoja VERT
2025-10-10 21:00
Rugsėjo mėnesį elektros kainos augo vos 5 proc.
2025-10-08 10:19
Spalio 10 d. – naujas kvietimas didelės galios elektros energijos kaupimo įrenginiams
2025-10-08 07:37
Nepriklausomi tiekėjai mažino elektros fiksuotos kainos planų tarifus, didmeninei kainai kylant
2025-10-07 21:30
Praėjusią savaitę atvėsus orams ir išaugus vartojimui elektros kaina augo 6 proc.
2025-10-06 16:22
Didmeninė elektros energijos kaina mūsų šalyje kilo
2025-10-06 13:25
„Stellantis“ nusprendė atsitraukti: elektromobilių planas subyrėjo, grįžta vidaus degimo varikliai
2025-10-04 09:35
„Tesla“ atidaro Europos plėtros centrą: investicijos, inovacijos ir naujas etapas elektromobilių rinkoje
2025-10-04 07:26
Prie nacionalinės elektros gamybos augimo rugsėjį prisidėjo augusi šiluminių elektrinių generacija
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama