Elektronika.lt
 2026 m. sausio 31 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Sausio 31 d. 07:30
Ar mes valdome savo išmaniuosius telefonus, ar jie – mus? Ekranų poveikį prilygina azartiniams lošimams
Sausio 30 d. 20:35
Telefonas žiemą miršta greičiau nei bet kada: kaip per šalčius išsaugoti išmanųjį ir nervus?
Sausio 30 d. 17:19
Kokios yra paslėptos elektronikos gamybos išlaidos, kurios užklumpa startuolius nepasiruošusius?
Sausio 30 d. 14:20
Sprendimai be emocijų: grėsmė ar galimybė?
Sausio 30 d. 11:37
Kokių įrankių man reikia norint pradėti kurti individualius dėklus savo prietaisams?
Sausio 30 d. 08:18
Automatizuota buhalterija ar tradicinis specialistas: koks sprendimas geriausias individualiai įmonei?
Sausio 29 d. 20:21
Žiemos kančia baigiasi čia: paslėptas mygtukų derinys, kurio vairuotojai beveik nenaudoja
Sausio 29 d. 17:37
Kokio dydžio kabelio man reikia trifazio variklio montavimui?
Sausio 29 d. 14:25
Paslaugų eksportas auga – bet ar turime pakankamai talentų jam išlaikyti?
Sausio 29 d. 11:43
Uosto direkcijoje saugumą stiprinančios idėjos virsta realybe: sukurta speciali GPS trikdžių stebėjimo sistema
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, RDR2 Maps
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Startuoliai kviečiami sujungti jėgas su „Kaspersky Lab“, kad padidintų kibernetinio saugumo galimybes

Publikuota: 2019-06-05 18:03
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

„Kaspersky Lab“ pradėjo naują iniciatyvą – „Kaspersky Open Innovations” programą, kuria siekiama skatinti bendradarbiavimą su inovatyviomis ir naujomis įmonėmis. Taip norima pagreitinti plėtrą ir kartu kurti naujas verslo galimybes. Besiplečiantis verslas iš viso pasaulio, kuris dirba su pažangiais projektais kibernetinio saugumo srityje, turės prieigą prie bendrovės partnerių ekosistemos, didžiulę pasaulinę klientų bazę bei pramonės lyderės patarimus ir patirtį.

Dalyvaudami šioje programoje startuoliai galės išplėsti savo potencialių klientų bazę, nes prisijungs prie pasauliniu mastu pripažinto kibernetinio saugumo prekės ženklo. „Kaspersky Lab“ taip pat turės naudos iš bendradarbiavimo, nes papildys savo portfelį naujoviškais produktais ir technologijomis, o tai leis jų klientams pateikti greitesnius ir geresnius kibernetinio saugumo sprendimus.

Kandidatai, norintys prisijungti prie šios programos, kviečiami dalyvauti „Kaspersky Lab“ ir „BIBA Venture Partners“ iššūkyje. Šis iššūkis yra skirtas toms kompanijoms, kurios dirba su pažangiais kibernetinio saugumo projektais tokiose srityse kaip: transportavimas, pramoninis daiktų internetas (angl. IIoT), kova su sukčiavimu ir blokų grandinės.

Iššūkyje dalyvaujantys startuoliai turės parodyti, kaip jų produktai ar technologijos sprendžia konkrečias kibernetinio saugumo problemas. Taip pat atrankos metu ekspertai įvertins startuolių pasirengimą sparčiai plėtoti verslą bei susidomėjimą bendradarbiauti su „Kaspersky Lab“ bendrove.

Geriausi projektai bus atrinkti techninei integracijai su „Kaspersky Lab“ produktais ir taps visame pasaulyje reklamuojamo įmonės portfelio dalimi. Startuoliai taip pat gaus techninį ir verslo konsultavimą bei turės prieigą prie „Kaspersky Lab“ partnerių (įskaitant platintojus ir perpardavėjus), klientų ir ateities perspektyvų. Be to, jie galės bendradarbiauti su MTP biuru ir plėtoti savo veiklą visuose pasaulio regionuose, kuriuose veikia įmonė.

„Džiaugiamės galėdami pakviesti novatoriškas įmones dalyvauti mūsų iššūkyje. Tai didžiulė galimybė augančioms įmonėms plėtoti savo projektus ir užkariauti pasaulinę rinką. Kaip tarptautinis kibernetinio saugumo pardavėjas, esame suinteresuoti kurti pažangius sprendimus, kurie patenkintų įvairių pramonės šakų poreikius. Integruodami geriausius sprendimus kartu su mūsų technologijomis, mes siekiame sujungti ir maksimaliai išplėtoti kibernetinio saugumo strategijas. „Kaspersky Lab“ skautai patvirtina, puoselėja ir tobulina pažangiausias bei labiausiai plėtotinas technologijas, kurios padės mūsų klientų skaitmeninei ateičiai“, – sakė Vitaly Mzokov, „Kaspersky Lab“ patikros vadovas.

„Kibernetinis saugumas yra didžiausias galvos skausmas daugumai įmonių. Kritinės infrastruktūros, transportavimas, bendra pramonė, ir besiplėtojanti kripto ekonomika – visą tai gali būti paveikta kibernetinių grėsmių. „Kaspersky Lab“ tai žino ir yra itin pažengę perspektyviausių sprendimų priėmime. Labai didžiuojamės galėdami tapti jų partneriais ir remti geriausius startuolius, patvirtinant jų produktus bei kuriant geriausius kibernetinio saugumo sprendimus kovai su pasaulinėmis grėsmėmis“, – pridūrė Alberto Ratt, „BIBA Venture Partners“ vadovaujantis partneris.

Startuolių iššūkis pasibaigs kartu su „Demo diena“ 2019 m. rugsėjo 19 d. Milane, Italijoje. Renginio metu atrinkti verslininkai pristatys savo projektus, kuriuos peržiūrės „Kaspersky Lab“ ekspertų vertinimo komisija. Šiuo metu paraiškos yra atviros steigiamoms įmonėms ir vėlyvojo etapo stratuoliams, kurie jau turi juridinį asmenį, produktą ar prototipą bei keletą užbaigtų ar tebevykstančių sandorių.

Galutinė paraiškų teikimo data – 2019 m. liepos 28 d.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Telecentras sutarė dėl naujos dirbtinio intelekto platformos sukūrimo Lietuvoje

Praėjusią savaitę AB Lietuvos radijo ir televizijos centras kartu su Singapūro technologijų kompanija „Embedded LLM“, Lietuvos kibernetinio saugumo įmone CBRX ir JAV kompanija „Neural.ai“ pasirašė ketinimų protokolą dėl bendros dirbtinio intelekto platformos sukūrimo Lietuvoje.

ES siunčia rimtą signalą Kinijai: pigūs elektromobiliai galės išvengti muitų, bet tik su sąlygomis

Europos Komisija ieško naujų būdų, kaip suderinti sąžiningą konkurenciją ir atvirą rinką sparčiai augančiame elektromobilių segmente. Naujai paskelbtos gairės dėl minimalių importo kainų kinų gamybos elektromobiliams gali tapti svarbiu lūžio tašku tiek Europos automobilių pramonei, tiek Kinijos gamintojams.

Kinijoje nauji automobiliai kainuoja beveik perpus pigiau nei Europoje

Kinijos automobilių rinka per kelis metus pasikeitė neatpažįstamai. Vietiniai gamintojai, ypač elektrinių automobilių segmente, taip stipriai įsitvirtino, kad tradiciniai Europos milžinai – BMW, Mercedes-Benz ar „Škoda“ – buvo priversti imtis beprecedenčių kainų mažinimų.

2026 m. sausis
2026-01-29 19:06
„Tele2“ 2025-aisiais: pajamas augino verslo ir interneto klientai (1)
2026-01-28 09:07
Dirbtinis intelektas stumia pasaulį į katastrofą: varis tampa nauju auksu
2026-01-27 21:01
Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino vienas nepriklausomas tiekėjas
2026-01-27 18:18
„Volvo" elektromobilių pardavimai smuko: kas lėmė tokį pokytį ir ko tikėtis 2026 metais
2026-01-27 16:49
Sostinės startuoliai 2025 m. pritraukė įspūdingas investicijas – net 60 % daugiau nei 2024 m.
2026-01-27 07:28
Elektros kainos išliko stabilios
2026-01-27 06:19
Vokietijos automobilių pramone griūva: pelnai sminga 76 proc., atleidimų banga ritasi per šalį
2026-01-25 18:16
„iDeal“ Lietuvoje keičia pavadinimą ir tampa „C&C“
2026-01-23 21:08
Lietuvos aukštųjų technologijų įmonėms – naujos galimybės bendradarbiaujant su CERN
2026-01-22 16:19
EIMIN startuolių kūrimui, vystymui ir plėtrai regionuose skiria 5 mln. eurų
2026-01-22 07:39
Tyrimas atskleidžia: pernai elektroninė prekyba Lietuvoje išaugo trečdaliu
2026-01-22 06:19
Įspūdingas „Xiaomi“ šuolis: jau gamina dešimtis tūkstančių elektromobilių, netrukus ir Europoje
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama