Elektronika.lt
 2026 m. gegužės 2 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 2 d. 11:51
Telefono baterija sensta greičiau nei manote: atskleidė, ką darote ne taip
Gegužės 1 d. 17:10
Smalsūs darbuotojai – darbdavių galvos skausmas
Gegužės 1 d. 11:28
„AG TermoPasty“ – patikimi sprendimai elektronikai
Balandžio 30 d. 18:33
RRT: elektroninių paslaugų rinkoje trūksta konkurencijos ir investicijų į gyventojų švietimą
Balandžio 30 d. 16:26
Dirbtinis intelektas kaip katalizatorius: kaip KTU kartu su partneriais keičia inžinerinį ugdymą
Balandžio 30 d. 14:28
Dirbtinis intelektas moksle: pagalbininkas ar klaidinantis įrankis?
Balandžio 30 d. 12:32
Dirbtinio intelekto modeliai vilioja patikėti sveikatos duomenis: kodėl ekspertai ragina neskubėti?
Balandžio 30 d. 10:34
Naujieji skaitmeniniai produktų pasai: ką turi žinoti verslas
Balandžio 30 d. 08:39
Ekspertas papasakojo, kas nutinka išsaugojus kortelės duomenis internete: ne viskas taip saugu
Balandžio 29 d. 18:17
Kokį maitinimo šaltinį pasirinkti pagal apkrovą ir galią?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Sėkminga metų pradžia: naršymas Lietuvoje ir ES augino „Tele2“ pajamas

Publikuota: 2018-04-23 13:02
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Įspūdingi sunaudojamų duomenų skaičiai ES šalyse, verslui patrauklios paslaugos ir didėjančios klientų gretos lėmė technologijų lyderės „Tele2“ pajamų augimą. Pirmąjį šių metų ketvirtį bendrovės pajamos pasiekė 53,44 mln. eurų ir buvo 16 proc. didesnės nei prieš metus.

EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) sudarė 17,75 mln. eurų ir buvo 15 proc. didesnis nei tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais.

„Metus pradėjome sėkmingai – vis dar šuoliais augantis duomenų vartojimas, didėjantis klientų skaičius ir inovatyvios paslaugos nulėmė pajamų augimą“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Milžiniški naršymo pokyčiai užfiksuoti keliaujančių po Europos Sąjungos (ES) šalis tarpe. Per pirmuosius tris šių metų mėnesius keliautojų duomenų naudojimas, palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2017-aisias, išaugo net 16 kartų – nuo 10,3 tūkst. iki 171 tūkst. GB. Šiam šuoliui įtakos turėjo praėjusiųjų metų vasarą įsigaliojęs ES reglamentas (angl. Roam Like at Home).

Keliaujantys pastebimai daugiau ir skambino – iškalbėtų minučių skaičius, palyginus tą patį 2017 m. ir šių metų laikotarpį, augo 55 proc. – nuo 31 mln. iki 48 mln. minučių.

Pirmąjį šių metų ketvirtį vartotojai Lietuvoje taip pat naršė rekordiškai – net 44 proc. daugiau nei praėjusiais metais tuo pačiu metu. Pirmą 2017 m. ketvirtį „Tele2“ abonentai persiuntė 11,39 tūkst. TB duomenų, o tuo pačiu metu šiemet – 20,4 tūkst. TB.

Pirmojo 2018 m. ketvirčio statistika rodo, kad „Tele2“ paslaugomis naudojasi 1,81 mln. vartotojų. Lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2017 m., bendras klientų skaičius padidėjo 2,3 proc., o verslo klientų skaičius pasiekė 183 tūkst. ir yra 7,6 proc. didesnis nei tuo pačiu metu pernai.

Prie finansinių rezultatų augimo prisidėjo dar labiau išpopuliarėjusi namų interneto paslauga. Vien šio segmento vartotojų skaičius išaugo net iki 109 tūkst. ir tai yra 2,2 karto daugiau klientų nei buvo tuo pačiu laikotarpiu 2017 metais (50 tūkst. klientų).

Operatoriaus klientai tinkle ne tik daugiau naršė, bet ir skambino – pirmąjį šių metų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu laikotarpiu 2017 m., buvo prakalbėta 6 mln. minučių daugiau.

Į ryšio kokybės gerinimą per pirmąjį 2018 m. ketvirtį „Tele2“ jau spėjo investuoti 2,01 mln. eurų. Ypač daug dėmesio yra skiriama 4G+ tinklo plėtrai, kuris operatoriaus tinkle jau dengia 86 proc. Lietuvos gyventojų ir greitai pasieks 4G dengimo lygį. Pastarasis apima 99 proc. šalies teritorijos.

Lietuvoje šiuo metu veikia 1230 „Tele2“ 4G, 4G+ ir 4G++ bazinės stotys.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai nesikeitė

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 140 proc. suvartotos elektros energijos – 259,3 GW. Didmeninės elektros energijos savaitės kainos vidurkis siekė 0,036 Eur/kWh ir buvo mažiausia nuo pernai birželio pabaigos.

„Apple“ pasisakė prieš griežtesnes „žaliosios“ energetikos taisykles

„Apple“ jau daugelį metų stipriai akcentuoja savo „žalią“ įvaizdį ir produktų ekologiškumą. Prisidengdama rūpesčiu aplinka, bendrovė sumažino „iPhone“ komplektaciją, todėl vartotojams tenka atskirai pirkti įkroviklius. Tačiau realūs veiksmai, panašu, ne visai atitinka deklaracijas.

Elektros kainų savaitės vidurkis – mažiausias šiemet

Lietuvoje ir visame regione dėl stiprių vėjų praėjusią savaitę išaugus vėjo elektrinių generacijai, pasigaminome daugiau elektros nei suvartojome – 140 proc., o didmeninės elektros energijos savaitės kainų vidurkis mažėjo 58 proc.

2026 m. balandis
2026-04-29 07:06
„Telia“ investuoja 5 mln. eurų į namams skirto šviesolaidžio tinklo plėtrą
2026-04-28 11:02
„Fima ITS“ tapo „Jenoptik Baltic“
2026-04-27 10:15
Augant konkurencijai balansavimo pajėgumų paslaugų rinkoje, mažinamos „Energy Cells“ apimtys
2026-04-24 14:14
„Light Conversion“ plės lazerių gamybos ir tyrimų centrą Vilniuje: 47 mln. eurų investicijai suteiktas stambaus projekto statusas
2026-04-24 10:52
„OIXIO“ žengia į Vokietijos rinką: pradeda strateginį bendradarbiavimą su „erminas“
2026-04-24 07:22
„Tele2“ pirmasis ketvirtis: daugiau pajamų ir sumokėtų mokesčių
2026-04-21 20:58
Lietuvių energetikos technologijų įmonė fiksavo rekordinius 2025 metus: kaupikliai tampa nauju standartu
2026-04-21 16:07
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai sumažėjo
2026-04-20 17:39
Elektros energijos kainų vidurkis šalyje išaugo 61 proc.
2026-04-19 09:17
Kovą dėl atšilusių orų didmeninės elektros kainos Baltijos šalyse sumažėjo 2–2,5 karto
2026-04-17 11:42
Žalia šviesa uždegta: 40 mln. eurų keliaus Lietuvos gynybos ir saugumo pramonei
2026-04-17 10:33
„Apple“ prašo iš „Samsung“ duomenų apie tai, kaip žmonės pereina iš „iPhone“ į „Android“
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama