Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 15 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 15 d. 20:19
Įkišo kortelę į bankomatą ir viskas dingo akimirksniu: štai ką bankai dažniausiai nutyli
Gegužės 15 d. 17:38
„Mirusio interneto zona“ namuose: kas lemia prastą ryšį ir kaip tai išspręsti
Gegužės 15 d. 14:28
KTU fizikas Vytautas Stankus: teoriškai kelionėms į žvaigždes ribų nėra
Gegužės 15 d. 11:29
Parduotuvės keičiasi greičiau nei pastebi pirkėjai: ką netrukus išvysime Lietuvoje?
Gegužės 15 d. 08:12
Nuo vilkiko kabinos iki VR akinių: „Baltic transline“ testuoja modernų vairuotojų mokymų sprendimą
Gegužės 14 d. 20:27
Tegyvuoja grynieji pinigai! Nuo šiol už grynųjų pinigų atsisakymą laukia milijoninės baudos
Gegužės 14 d. 17:26
Ekspertas apie sukčių įžūlumą: „Mobiliojo ryšio operatorius to jūsų niekada neprašys“
Gegužės 14 d. 14:24
Mokytojų apklausa: ruošiantis brandos egzaminams gelbsti skaitmeninės mokymosi priemonės
Gegužės 14 d. 11:46
Vartotojų teisių gynimo organizacijos: Aukštosios mokyklos neužtikrina studentų asmens duomenų saugumo
Gegužės 14 d. 08:34
Kaip „Apple Vision Pro“ atstatyti gamyklinius nustatymus
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Tarptautinių įmonių lyderių nuomonė apie ateitį – skirtinga

Publikuota: 2018-02-05 11:24
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Naujo tyrimo duomenimis, keturi iš penkių verslo lyderių tikisi, kad po penkerių metų įmonės darbuotojai ir mašinos dirbs kaip komanda. Vis dėlto apklaustųjų nuomonė išsiskiria dėl kitų ateities perspektyvų: pusė jų mano, kad automatizuotos sistemos suteiks daugiau laisvo laiko, kita pusė su tuo nesutinka. Nors nuomonės nesutampa, organizacijas vienija būtinybė keistis, tačiau daugelio įmonių pažanga nėra tokia greita: tik 27 proc. mano, kad sėkmingai įgyvendina skaitmenines transformacijas visose savo veiklos srityse.

Remiantis pasauliniais „Dell Technologies“ atliktais tyrimais, galima teigti, kad žengiame į kitą žmonių ir mašinų partnerystės erą, kai bus sukurti tvirtesni, labiau įtraukiantys ryšiai, padėsiantys žmonėms peržengti savo galimybių ribas. Tačiau pasaulinių įmonių vadovų nuomonė dėl šios ateities vizijos gana prieštaringa: 42 proc. iš 3800 apklaustų pasaulio verslo lyderių prognozuoja, kad ateityje jie bus labiau patenkinti darbu, jei patikės užduotis mašinoms, o 58 proc. su tuo nesutinka. Taip pat nesutariama, ar ateitis suteiks galimybes, ar kels grėsmę – net pusė apklaustųjų teigia, kad kuo labiau esame priklausomi nuo technologijų, tuo labiau esame pažeidžiami kibernetinės atakos atveju.

„Galima suprasti, kodėl verslo bendruomenės nuomonė taip išsiskiria, – komentuoja Jeremy Burtonas, „Dell Technologies“ vyriausiasis rinkodaros specialistas. – Egzistuoja dviejų ekstremalių ateities perspektyvų tendencija: nerimą keliančios problemos dėl laikinumo arba optimistiškas požiūris, kad technologijos išspręs mūsų didžiausias socialines bėdas. Dėl šių skirtingų požiūrių organizacijoms gali būti sunku pasirengti ateičiai, o tai tikrai trukdytų lyderių pastangoms įgyvendinti būtinus pokyčius.“

Daugelio įmonių pažanga nėra greita, trūksta įsigilinimo, siekiant įveikti kliūtis, trukdančias tapti sėkminga skaitmenine organizacija. Tyrimas rodo, kad tik 27 proc. įmonių vadovų mano, kad sėkmingai įgyvendina skaitmenines transformacijas visose veiklos srityse. Dvi iš penkių įmonių nežino, ar galės konkuruoti per kitą dešimtmetį. Tai lemia kelios priežastys: skaitmeninės vizijos, strategijos ir darbo jėgos trūkumas, technologijų, laiko bei pinigų apribojimai.

Lyderių nuomonė dėl ateities perspektyvų ir kliūčių, su kuriomis susiduria įgyvendinami transformacijas, išsiskiria, tačiau juos vienija būtinybė keistis. Didžioji dauguma įmonių mano, kad per pastaruosius penkerius metus jos šio to pasieks, nepaisant sunkumų, su kuriais susiduria. Tikėtina, kad per penkerius metus didžioji dalis (94 proc.) įmonių turės veiksmingas kibernetinio saugumo priemones, remsis moksliniais tyrimais ir technologijų plėtra siekiant skatinti organizacijų pažangą (85 proc.) bei naudos dirbtinį intelektą iš anksto numatyti klientų poreikiams (81 proc.).

„Mes pradedame monumentalių pokyčių erą. Nors verslo lyderių nuomonė apie ateitį skiriasi, juos vienija bendras požiūris į būtinybę keistis. Remdamasis klientų patirtimi, galiu teigti, kad pasiekėme pagrindinį tašką. Įmonės gali rinktis: arba ryžtingai imtis veiksmų, transformuoti savo IT, darbo jėgą ir saugumą ir atlikti pagrindinį vaidmenį ateityje, arba likti užnugaryje“, – tyrimo išvadas apibendrina J. Burtonas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama