Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 20 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 19 d. 20:27
Ar verta mokėti 1000 eurų už kamerą telefone?
Gegužės 19 d. 17:39
„Huawei“ pristatė naujus išmaniuosius įrenginius: daugiau dėmesio sveikatos stebėjimui ir naujoms funkcijoms
Gegužės 19 d. 14:15
KTU profesorius M. Pal: Lietuvos energijos ateitis gali slypėti po žeme
Gegužės 19 d. 11:26
„Sony“ pristato naują triukšmo slopinimo evoliuciją – „WH-1000XM6“
Gegužės 19 d. 08:17
Kai DI tampa komandos nariu: kokių įgūdžių reikės šiandienos lyderiams?
Gegužės 18 d. 20:30
Pamirškite, ką iki šiol žinojote apie išmaniuosius telefonus: šie mitai daro jums meškos paslaugą
Gegužės 18 d. 17:24
50 proc. per metus augantis elektromobilių skaičius diktuoja infrastruktūros pokyčius: nuo kiekybės pereinama prie kokybės
Gegužės 18 d. 14:10
Dirbtinis intelektas VU mokslininką įkvėpė sukurti metodą, paspartinantį šviesą konvertuojančių sistemų tyrimus
Gegužės 18 d. 11:16
Elektriniu sunkvežimiu po Europą – misija (ne)įmanoma?
Gegužės 18 d. 08:26
Iki 15 metų – jokių socialinių tinklų: ES bręsta iniciatyva vaikams uždrausti naudotis „TikTok“ ir „Instagram“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

IBM ir „VMware“ partnerystė spartina įmonių debesų kompiuterijos naudojimą

Publikuota: 2017-09-21 13:47
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

IBM ir „VMware, Inc.“ paskelbė, kad daugiau nei 1 400 įmonių iš beveik visų verslo sričių visame pasaulyje plečia savo „VMware“ aplinką į IBM debesis. Partnerystės pagrindais įvairūs klientai, pvz., „Honeywell International“ ir „Vodafone“, naudojasi IBM debesų aplinka ir debesų paslaugomis visame pasaulyje. Pasitelkdamos „VMware“ debesų infrastruktūrą ir veiklos nuoseklumą, įmonės išnaudoja naujas verslo galimybes.

2016 metais IBM ir „VMware“ siekė išspręsti aktualią rinkos problemą – perkelti esamą „VMware“ apkrovą iš vietinių sistemų į debesų kompiuteriją be būtinybės perprojektuoti operacijas, programas ir saugumo politiką. Įmonės gali vykdyti savo „VMware“ užduotis debesyse, kartu su „VMware“ sistemomis išnaudodamos IBM dirbtinį intelektą ir analizės tarnybas. IBM debesų „VMware“ sistemoms sprendimai siūlomi IBM pasauliniame tinkle, kurį sudaro beveik 60 debesų duomenų centrų, įkurtų 19 valstybių.

IBM ir „VMware“ partnerystė skatina viso pasaulio įmones naudotis technologijomis Klientai vis plačiau naudojasi sprendimais: prie sistemų prisijungė tokios bendrovės kaip „Performance Materials“ ir „Honeywell International“ technologijų (PMT) padalinys. „Honeywell“ – programinių sistemų, skirtų saugiai ir efektyviai valdyti sudėtingus pramoninius objektus, projektavimo ir kūrimo pasaulinis lyderis – pasirinko IBM debesis kaip pagrindą savo Atvirajai virtualiajai inžinerijos platformai (VEP), kuri leidžia naudotojams kurti ir bandyti inžinerinius procesus itin patikimoje ir gerai apsaugotoje debesų aplinkoje.

Persikeldama į IBM debesis, „Honeywell“ sklandžiai migravo savo „VMware“ pagrindu veikiančią aplinką ir išnaudojo debesų siūlomas priemones, technologijas bei veiklos procesus. Be to, „Honeywell“ nuo šiol saugo pažangios „HyTrust“ ir „Intel“ duomenų apsaugos ir saugumo sistemos: ši galimybė iš principo lėmė bendrovės sprendimą pradėti naudoti IBM debesų paslaugas.

„Honeywell“ kuria ateities technologijas, kad gamybos ir kompleksų operatoriai galėtų geriau spręsti efektyvumo, produktyvumo, patikimumo, saugos ir saugumo problemas“, – kalbėjo „Honeywell Process Solutions“ prezidentas Vimalas Kapuras. „Partnerystė tarp IBM ir „VMware“ padės „Honeywell“ mūsų klientams iš viso pasaulio teikti naujas pramoninės automatizacijos technologijas, pvz., atvirąją virtualiąją inžinerijos platformą. Mums buvo svarbu, kad IBM debesys veikia visame pasaulyje, „VMware“ veikla nuosekliai pereina iš vietinių sistemų į debesis ir yra galimybė išnaudoti „HyTrust“ bei „Intel“ technologijas, siekiant užtikrinti papildomą saugumą.“

Be to, sudariusi naują sutartį su IBM, „Vodafone“ paskelbė apie savo naują tarptautinį pasiūlymą padėti įmonėms migruoti „VMware“ pagrindo apkrovas tarp „Vodafone“ priegloboje esančių privačių debesų ir IBM debesų. Siekdamos pratęsti IBM debesų veiklos aprėptį ir įtraukti „VMware“ sprendimus, IBM ir „Dell EMC“ paskelbė apie susitarimą padėti spartinti debesų paslaugų plitimą, suteikiant „Dell EMC“ verslo klientams prieigą prie „VMware“ sprendimų, veikiančių IBM debesyse.

„Įmonės iš beveik visų verslo sričių siekia išnaudoti debesis ir modernizuoti bei kurti naujas verslo galimybes, – kalbėjo „IBM Cloud“ generalinis direktorius Faiyaz Shahpurwala. – IBM partnerystė su „VMware“ padėjo daugiau nei 1 400 įmonių operatyviai ir lengvai migruoti į debesį, sėkmingai išplečiant ir patobulinant apkrovų valdymą. Kartu buvo suteikta visapusiška prieiga prie įvairiausių IBM debesų paslaugų, įskaitant dirbtinį intelektą, duomenis ir analizės priemones, IoT, beserverines paslaugas ir daug kitų galimybių.“

„VMware“ ir IBM stebi didėjančius klientų srautus: mes ir toliau talkiname klientų kelionėje į debesis, – kalbėjo „VMware“ debesų programinės įrangos verslo padalinio vyresnysis viceprezidentas ir generalinis direktorius Ajajus Patelis. – Nuo pat ankstyvosios partnerystės laikų siekėme teikti visapusiškų programinių duomenų centrų paslaugą per „VMware Cloud Foundation“. Dabar skinamės kelią su „VMware HCX“ technologijomis, siekdami sumažinti didelio masto stambių vietinių sistemų apkrovos migracijos sąnaudas ir sudėtingumo laipsnį. Nuo šiol mes kartu įmonėms siūlome galingą debesų platformą, kuri nuosekliai veikia visame pasaulyje.“


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Apple“ išlieka vertingiausiu prekės ženklu, AI prekių ženklai šuoliuoja į viršų

Remiantis analitinės kompanijos „Kantar“ duomenimis, „Apple“ jau ketvirtus metus iš eilės pirmauja tarp vertingiausių pasaulio prekių ženklų. Jo vertė pasiekė 1,3 trilijono JAV dolerių, tai yra 28 procentais daugiau nei pernai.

„Samsung“ įsigijo „Masimo“ audio verslą su „Bowers & Wilkins“, „Denon“ ir „Polk Audio“ prekių ženklais

„Samsung“ per savo dukterinę įmonę „Harman“ susitarė dėl Amerikos korporacijos „Masimo“ audio padalinio įsigijimo, į kurį įeina legendiniai prekių ženklai „Bowers & Wilkins“, „Denon“, „Marantz“ ir „Polk Audio“. Sandorio suma siekia 350 mln. JAV dolerių

„Pioneer“ traukiasi iš „Blu-ray“ verslo: japonų milžinė pagrindinį dėmesį skirs visai kitiems produktams

Tokie modeliai kaip „BDR-X13U-X“ buvo laikomi standartais, kuriuos kiti bandė vytis. Tačiau laikai keičiasi. „Pioneer“ pasirinko koncentruotis į automobilių elektronikos sritį – navigacijos sistemas, pramogų įrenginius automobiliams, taip pat vairuotojo pagalbos sprendimus.

2025 m. gegužė
2025-05-19 22:04
Per savaitę atpigo elektra
2025-05-19 13:09
Didžiausias „iPhone“ gamintojas pradės gaminti elektrinius automobilius „Mitsubishi“
2025-05-18 15:00
Pasvalio rajone pradedamos trijų saulės ir vėjo hibridinių parkų statybos
2025-05-17 21:27
Pirmajam Lietuvoje savivaldybės inicijuotam energetikos bendrijos projektui – ILTE dotacija
2025-05-17 10:36
Balandį didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje mažėjo 19 proc.
2025-05-16 10:30
Žingsnis žaliosios energetikos link: ILTE finansuos 10 naujų saulės parkų
2025-05-15 19:24
„OpenAI“ už 3 mlrd. dolerių įsigis AI asistento programuotojams kūrėją „Windsurf“
2025-05-15 10:27
Greta Ranonytė. 152 milijardai eurų – ne riba. Kiek dar gali augti „fintech“ Lietuvoje?
2025-05-15 06:05
„Apple“ rezultatai pranoko visų lūkesčius, metų pradžioje užfiksuoti rekordiniai rezultatai
2025-05-14 21:25
Šalyje pagaminta 100 proc. reikalingos elektros energijos
2025-05-14 19:37
Antimonopolinis ieškinys prieš „Google“ gali lemti „Firefox“ išnykimą
2025-05-14 10:24
Šiemet nepriklausomi tiekėjai rečiau ir mažiau keičia elektros fiksuotos kainos planų tarifus
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama