Elektronika.lt
 2025 m. gegužės 17 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 17 d. 01:25
Vienas neatsargus veiksmas ir liksite be savo pinigų: taip kasdien prarandami tūkstančiai eurų
Gegužės 16 d. 20:35
Ekspertai atskleidė: šios 5 klaidos naikina jūsų telefono bateriją greičiau nei pavojingiausi virusai
Gegužės 16 d. 17:03
Lauko šviestuvai su saulės baterija jaukiai ir saugiai atmosferai: populiarūs modeliai 2025-aisiais
Gegužės 16 d. 14:11
Elektromobilių savybė, kuri vilioja visus: paaiškino, kokia jos tikroji nauda
Gegužės 16 d. 11:37
Klaipėdos uoste „Telia“ testuos pirmąjį Lietuvoje privatų 5G tinklą
Gegužės 16 d. 08:19
Sprendžia DI ar žmogus: kodėl technologijos negali būti teisėjais darbe
Gegužės 15 d. 20:19
Įkišo kortelę į bankomatą ir viskas dingo akimirksniu: štai ką bankai dažniausiai nutyli
Gegužės 15 d. 17:38
„Mirusio interneto zona“ namuose: kas lemia prastą ryšį ir kaip tai išspręsti
Gegužės 15 d. 14:28
KTU fizikas Vytautas Stankus: teoriškai kelionėms į žvaigždes ribų nėra
Gegužės 15 d. 11:29
Parduotuvės keičiasi greičiau nei pastebi pirkėjai: ką netrukus išvysime Lietuvoje?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Opel Ampera“ pardavimai įmonėms išaugo dvigubai

Publikuota: 2012-11-28 07:06
Tematika: Verslo naujienos
Aut. teisės: ©Balsas.lt
Inf. šaltinis: Balsas.lt

„Opel“ korporatyvinių klientų skaičius, įsigijusių elektromobilį „Ampera“, išaugo daugiau nei dvigubai. Europoje, nuo šių metų kovo iki spalio mėnesio šis skaičius didėjo nuo 700 iki 2000, tai yra apie 180 proc. Vokietijoje „Ampera“ tokių klientų išaugo daugiau nei 50 proc., o Olandijoje – net 200 proc. Daugumos įmonių automobilių parką praplėtė net 20 „Ampera“ elektromobilių.

„Opel“ pastebi, kad vis daugiau įmonių į savo automobilių parką įtraukia revoliucinius elektromobilius, kurie kaip alternatyva dyzeliniams bei benzininiams variantams naudojami kasdien ir yra praktiški.

„Europoje „Ampera“ yra geriausiai parduodamas elektromobilis, jo populiarumas didelis ne tik tarp privačių klientų, bet ir tarp įmonių, – sako „Opel“ pardavimų, marketingo ir techninės priežiūros vice prezidentas Alfredas Riecke. – Esame tikri, kad ši tendencija išliks ir ateityje, nes vis daugiau klientų įsitikina, kad „Ampera“ tinkama kasdieniam važinėjimui. Be to, sumažėja įmonės veiklos sąnaudos, lyginant su automobiliais su vidaus degimo varikliais.“

„Opel Ampera“ pardavimai įmonėms išaugo dvigubai

Priešingai nei konkurentai, „Ampera“ gali nuvažiuoti daug ilgesnį atstumą. Tai labai svarbu „Opel“ klientams, tokiems kaip „Trigion“, teikiančiai apsaugos paslaugas (apsauga, stebėjimo kameros, mobilus patruliavimas) bei turinčiai plačiai išvystytą dukterinių bendrovių tinklą „Facilicom“ vakarų Europoje. „Trigion“ – viena pirmųjų Olandijos kompanijų, savo automobilių parką papildžiusi „Ampera“ elektromobiliu. Mus sužavėjo mažos degalų sąnaudos, − sako Martines Geurts, „Facilicom Service Group“ vice prezidentas. – Elektromobiliai „Ampera“ šiuo metu yra paskirstomi po visas dukterines „Trigion“ įmones.“ Teigiamai „Ampera“ vertina ne tik „Facilicom“.

Lapkričio pradžioje „Ampera“ Jungtinėje Karalystėje buvo apdovanota prestižiniu automobilių parko operatorių asociacijos (ACFO) įsteigtu apdovanojimu už ekologiškumą. ACFO nariai, tokį sprendimą priėmė balsuodami internete, o toks įvertinimas atspindi realią kasdienę patirtį važinėjant elektromobiliu. Šis apdovanojamas, tai dar vienas iš 50 – ties jau laimėtų „Ampera“ prizų, įskaitant ir „Metų automobilis 2012“.

„Ampera“ 111 kW/150 AG elektrinį variklį maitina 16 kWh ličio jonų baterija. Priklausomai nuo vairavimo įpročių ir kelio sąlygų tik elektra varomu agregatu galima įveikti nuo 40 iki 80 km visiškai neteršiant aplinkos. Kai baterijoje lieka kritinis energijos kiekis, automatiškai įsijungia benzininis 1,4 l 63 kW/86 AG variklis, kuris tuo pačiu per elektros generatorių ir toliau krauna bateriją, todėl galima nuvažiuoti daugiau kaip 500 km nesustojant ir nepildant degalų atsargų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama