Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 21 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 21 d. 12:14
Prabangos standartą keičia skaitmenizavimas: kiek jūsų automobilio – jau telefone?
Gruodžio 21 d. 08:42
Ieškote darbo socialiniuose tinkluose? Išlikite budrūs – galite tapti net ir nusikalstamos veikos bendrininku
Gruodžio 20 d. 20:22
Tiesa apie saulės baterijas, kurią visi nutyli: ekspertai žadėjo žaliąjį proveržį, o paliko bombą ateičiai
Gruodžio 20 d. 16:27
Lietuvių startuolis „AIVA AI“ pristato dirbtinio intelekto sprendimą gamybos įmonėms
Gruodžio 20 d. 08:15
Kai Kalėdų senelis renka duomenis: ką vertėtų žinoti apie vaikų privatumą šventiniu laikotarpiu?
Gruodžio 19 d. 19:26
Ar jūsų išmanusis telefonas elgiasi keistai? Penki ženklai, kad jus seka, bet jūs dar to nepastebėjote
Gruodžio 19 d. 14:29
Danga su „lotoso efektu“: KTU mokslininkai kuria saulės elementų efektyvumą didinančius sprendimus
Gruodžio 19 d. 10:24
Mažiau atliekų, ilgesnis daiktų gyvenimas: kodėl verta taisyti telefonus
Gruodžio 18 d. 20:19
Ekspertai perspėja: pirkdami LED girliandas darote 3 klaidas, o nuo to priklauso saugumas ir ilgaamžiškumas
Gruodžio 18 d. 14:32
VU superkompiuteris keičia žaidimo taisykles: ką iš tiesų galima su juo nuveikti?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

INIT kviečia LNK laikytis etiško verslo principų

Publikuota: 2011-07-19 09:08
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: INIT, UAB

INIT įmonių grupė kviečia UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas“ laikytis etiško verslo principų ir nutraukti žiniasklaidoje vykstančią informacinę kampaniją, nukreiptą prieš INIT bei jos valdomas kabelines televizijas „Init“, „Vinita“ ir „Sugardas“. Liepos pradžioje keliose komercinėse radijo stotyse LNK užsakymu pradėtos transliuoti reklamos, raginančios INIT abonentus atsisakyti įmonės paslaugų bei rinktis kitas bendroves.

„Esame įsitikinę, kad LNK taikomi metodai neatitinka etiško verslo standartų ir sąžiningos konkurencijos principų, todėl kviečiame šią televiziją nutraukti pradėtą kampaniją. Manome, kad tokie veiksmai yra taikomi kaip spaudimo priemonė INIT įmonių grupei ir neturėtų būti naudojami“, – ragina INIT grupės generalinis direktorius Paulius Živatkauskas.

INIT vadovas pabrėžė, kad bendrovė dar liepos 8 dieną tiesiogiai kreipėsi į LNK, kviesdama nutraukti pradėtą kampaniją, o nuomonių skirtumus spręsti prie derybų stalo. Tačiau veiksmai buvo tęsiami toliau, todėl nuspręsta į televiziją kreiptis viešai.

Liepos 15 dieną INIT pasiekė ilgalaikį bendradarbiavimo susitarimą su LNK ir kitais šiai grupei priklausančiais kanalais dėl jų transliavimo skaitmeniniu formatu iki 2013 m. pabaigos. Dėl transliacijų analoginiu formatu rasti bendro sutarimo nepavyko, tačiau analoginių TV paslaugų klientams INIT pasiūlė be papildomų mokesčių pasirinkti skaitmeninės televizijos planą ir toliau stebėti LNK, TV1, „Liuks“ bei „Info TV“.

„Mūsų klientų poreikiai – labai skirtingi. Dalis vartotojų – jautrūs net ir nedideliems kainos pokyčiams, todėl norėjome rasti sprendimą, kuris turėtų kuo mažesnį poveikį paslaugų kainoms. Galimybę matyti LNK savo klientams ir toliau siūlome skaitmeniniu formatu, o kad jį pasirinkti nebūtų jokių kliūčių, panaikinome skaitmeninio imtuvo, paslaugos įjungimo ir kortelės aktyvavimo mokesčius. Todėl LNK žiūrėti norintys INIT klientai tą gali daryti ir toliau“, – sakė P. Živatkauskas.

INIT įmonių grupė yra didžiausia kabelinių tinklų operatorė Lietuvoje, teikianti paslaugas Vilniaus, Kauno, Visagino, Panevėžio, Druskininkų, Trakų ir kitų miestų gyventojams. Jai priklausančių kabelinių televizijų „Vinita“, „Init“, „Sugardas“, „Elekta“, „Teletronika“ bei „Druskininkų TV“ paslaugomis naudojasi per 120 tūkst. namų ūkių.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (1)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
DJI atsidūrė labai grėsmingoje situacijoje: Kinijos dronų milžinė gali dingti iš JAV rinkos

Artėjantis draudimas importuoti naujus „DJI“ įrenginius gali smarkiai supurtyti visą JAV dronų rinką. Ši žinia palies ne tik technologijų entuziastus, bet ir verslus, kurie prie šių dronų jau priprato. Jei sprendimas įsigalios, amerikiečių parduotuvėse nebeatsiras naujų „DJI“ produktų.

Vėjo elektrinės pasiekė naują elektros gamybos rekordą – 31,7 GWh per parą

Praėjusią savaitę dėl išaugusios nacionalinės elektros generacijos, ypač didelės vėjo elektrinių gamybos, bei mažėjusio elektros vartojimo, didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje sumažėjo 45 proc.

Lapkritį atvėsę orai didino elektros paklausą, kainos augo 6 proc.

Lapkritį vidutinė didmeninė elektros kaina, palyginti su praėjusiu mėnesiu, Lietuvoje ir Latvijoje augo 6 proc. ir siekė 110,91 Eur/MWh, o Estijoje elektros kaina ūgtelėjo 7 proc., iki 95,90 Eur/MWh.

2025 m. gruodis
2025-12-18 19:24
Praėjusią savaitę išaugus vėjo gamybai, elektros kaina mažėjo 45 proc.
2025-12-18 13:22
Fiksuotos elektros kainos planų vidutiniai tarifai keitėsi nežymiai
2025-12-18 11:32
2025 m. – rekordiniai metai Lietuvos „fintech“ sektoriui
2025-12-17 21:05
Lapkritį rekordinį elektros kiekį suvartojo elektromobiliai
2025-12-15 18:24
Įtampa elektromobilių rinkoje auga: „Tesla“ ir toliau praranda savo pozicijas, BYD įsitaisė viršuje
2025-12-15 13:20
Tarptautinio akceleratoriaus rezultatai – 8 mln. Eur Lietuvos startuoliams ir kelias į Silicio slėnį
2025-12-13 16:52
„Xiaomi“ šturmuoja automobilių rinką: per dvejus metus jau pagamino pusė milijono elektromobilių
2025-12-12 19:14
Už elektrą Lietuvos vartotojų mokama galutinė kaina išliko stabili, o didmeninė kaina šiemet – mažesnė nei vidutiniškai ES šalyse
2025-12-11 19:48
Fiksuotos elektros kainos planų tarifus didino du tiekėjai
2025-12-10 21:12
Praėjusią savaitę atšilus orams elektros kaina smuko 5 proc.
2025-12-10 16:13
Gruodį prasideda didžiausios metų šventės: kaip tai gali paveikti elektros kainas?
2025-12-10 13:14
Praėjusią savaitę didmeninė elektros energijos kaina Lietuvoje sumažėjo
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama