Elektronika.lt
 2026 m. kovo 1 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 28 d. 17:07
Elektromobiliai jau nuvažiuoja tiek, kiek niekas nesitikėjo: skaičiai stulbina net skeptikus
Vasario 28 d. 13:29
Laiškas už 100 tūkst. eurų: įspėja apie kibernetinių atakų bangą prieš verslą
Vasario 28 d. 09:36
„Samsung“ pristatė „Galaxy S26“ išmaniuosius telefonus: pirmasis flagmanas su integruotu privatumo ekranu
Vasario 27 d. 20:22
Indija kuria didžiausią pasaulyje skaitmeninę tapatybės sistemą: ekspertai perspėja dėl rizikų
Vasario 27 d. 17:24
Naujosios „Galaxy Buds4“ ausinės jau netrukus pasieks Lietuvą: išsiskirs dirbtiniu intelektu ir komfortu
Vasario 27 d. 14:15
Sukčiai taikosi ne tik į asmenis, bet ir į verslą: aukas pritraukia ir žaidimais
Vasario 27 d. 11:16
Apklausa: DI darbe neramina daugelį, bet pradėjus mokytis – savivertė išauga
Vasario 27 d. 08:02
Vaistų informaciją jau galima gauti telefonu – pakanka nuskenuoti kodą ant pakuotės
Vasario 26 d. 20:24
Robotas, kuris žiūrėdamas į save veidrodyje mokosi būti žmogumi
Vasario 26 d. 17:26
Kosmoso inovacijų ekspertas E. Sarkanas: „Kosmosui kuriamos technologijos anksčiau ar vėliau grįžta atgal į Žemę“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Verslo naujienos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

2010 metais „LG Electronics“ žada aplenkti „Motorola“

Publikuota: 2008-08-29 14:29
Tematika: Verslo naujienos
Autorius: Antanas Dapkus
Aut. teisės: ©Mobili linija, UAB
Inf. šaltinis: Mobili linija, UAB

„LG Electronics“ mobiliųjų telefonų padalinio prezidentas Scott Ahn teigia, jog iki 2010 metų kompanija aplenks šiuo metu trečiojoje didžiausių pasaulio telefonų gamintojų penketuko vietoje esančią „Motorola“ ir nuo šiuo metu turimos 9,3 procentų rinkos dalies šoktels iki 15 procentų.

Visą tai žadama įgyvendinti per neįtikėtinai trumpą 18 mėnesių periodą. „Mes norime tapti trečiuoju pirmaujančiu telefonų gamintoju iki 2010 metų ir galų gale tapti pirmuoju.“, sakė Scott Ahn. „LG Electronics“ mobiliųjų telefonų padalinio prezidentas taip pat pridūrė: „Norėdami pasiekti šį tikslą, mes privalome pagreitinti plėtimosi tempą besivystančiose šalyse.“ Pietų Korėjos kompanija svarsto galimybę sumažinti telefonų kainas, perkeliant dalį telefonų gamybos į užsienio šalis. Šiuo metu tik 5 procentai „LG Electronics“ gaminamų telefonų pagaminti užsienyje, daugiausia Taivanyje.

Analitikai teigia, jog „LG Electronics“ turi šansų aplenkti „Motorola“ ir tapti trečiuoju didžiausiu telefonų gamintojų po „Nokia“ ir „Samsung Electronics“. Šios prognozės pateiktos, atsižvelgiant į augantį mobiliųjų telefonų su liečiamais ekranais poreikį. Praeitą mėnesį kompanija pranešė, jog jiems pavyko parduoti 7 milijonus telefonų su prisilietimais jautriu ekranu iki šių metų antrojo ketvirčio pabaigos. Šis rezultatas pasiektas per 5 metų ketvirčius, kadangi būtent tada buvo pristatytas pirmasis kompanijos telefonas „LG Prada“, valdomas pirštų pagalba. Tai iš ties reikšmingi rezultatai, kadangi 2010 metais pasaulyje bus parduota net 125 milijonai tokio tipo telefonų. Tai yra beveik tris kartus daugiau nei šiais metais parduoti 30 milijonų vienetų.

Scott Ahn „LG Electronics“ telefonų padalinio vairą perėmė tik prieš metus, per tą laiką buvo pasiekta neįtikėtinų rezultatų: kompanijos pagamintas „Chocolate“, „Shine“ ir „Prada“ buvo pirmieji „LG Electronics“ gaminiai, kurie nurodė naują kompanijos kryptį – mada. Be ypatingai stilingų telefonų buvo pristatytas ir puikiomis kameros savybėmis pasižymintis „Viewty“.

„Mes ne tik norime pagaminti vienetinius telefonus, mes norime pagaminti kvapą gniaužiančius telefonus, kurie visiškai skirtusi nuo kitų mobiliųjų telefonų.“ - sakė Scott Ahn.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Spotify“ tvirtina savo pozicijas: milijonai naujų vartotojų, rekordinis pelnas ir DI muzikos revoliucija

Švedų muzikos transliacijos milžinė „Spotify“ toliau sparčiai auga ir plečia savo veiklos sritis – nuo muzikos ir tinklalaidžių iki garso knygų bei naujų socialinių ir dirbtinio intelekto funkcijų. Pastarųjų ketvirčių rezultatai rodo, kad bendrovės strategija didinti naudotojų įsitraukimą ir pelningumą duoda vaisių.

Per savaitę fiksuotos elektros kainos planų tarifus padidino vienas nepriklausomas tiekėjas

Per praėjusią savaitę Lietuvoje pasigaminome 71 proc. suvartotos elektros energijos – 220,8 GWh, likusi dalis vartojimui reikalingos elektros importuota iš Švedijos ir Latvijos.

Automobilių milžinė pripažino klaidą: elektromobilių revoliucija kainavo milijardus

Europos automobilių gamintoja, valdanti „Vauxhall“, „Citroen“ ir „Fiat“ prekių ženklus, paskelbė, kad už antrąją praėjusių metų pusę fiksuos 22 mlrd. eurų dydžio atidėjinį, pripažinusi, jog „pervertino energetinės transformacijos tempą“.

2026 m. vasaris
2026-02-24 16:39
Energijos išteklių kainos mažėjo
2026-02-24 13:15
„Hostinger“ pajamos per ketverius metus išaugo keturgubai: proveržį spartina DI agentai
2026-02-24 10:40
VERT: vartotojams, turintiems su birža susietus planus, šiuo metu nereikėtų skubėti jų keisti
2026-02-24 09:39
Elektromobilių ambicijos susidūrė su realybe, „Stellantis“ pripažįsta brangią strateginę klaidą
2026-02-24 07:31
„Sylius“ kūrėjai perėmė „PrestaShop“ – prasideda nauja e. komercijos era
2026-02-23 19:52
Lietuvos „fintech“ lyderystė: suformuota brandžiausia sektoriaus bendruomenė Baltijos šalyse
2026-02-23 13:16
Teigiami pokyčiai „Topo grupėje“: pelningas gruodis, nuostoliai pernai sumažinti perpus
2026-02-21 15:22
Fiksuotos elektros kainos planų tarifai per savaitę nepakito, didmeninei energijos kainai sumažėjus
2026-02-20 19:40
Sumažėjus vartojimui, atpigo elektra
2026-02-20 15:31
Autonominiams automobiliams skirta rekordinė 16 mlrd. dolerių investicija
2026-02-20 10:22
„MG“ skelbia istorinį etapą: parduotas 1 milijonas automobilių Europos rinkoje
2026-02-19 16:11
Sumažėjus vartojimui, atpigo elektra
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama