Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 5 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 4 d. 20:44
Vaizdo registratorius už keliasdešimt eurų gali išgelbėti tūkstančius: pasakė, kaip nepadaryti klaidos
Gruodžio 4 d. 17:21
Tyrimas atskleidė, kur kryps Lietuvos verslų IT investicijos kitąmet: branda auga, bet atotrūkis nuo pasaulio lyderių išlieka
Gruodžio 4 d. 14:23
Vilniaus rajono gyventojai problemas galės registruoti mobiliojoje programėlėje
Gruodžio 4 d. 11:02
Rinkos audra ar išsikvėpę vėjai: kas nutiko pirmajam jūriniam vėjo parkui?
Gruodžio 4 d. 08:27
Ekrane pranešimas ragina skubiai imtis veiksmų: ekspertas pataria – nepasiduokite panikai
Gruodžio 3 d. 20:39
Naujoji „Toyota Corolla“ tapo elektrine ir keičia automobilių rinkos istoriją
Gruodžio 3 d. 17:10
Kalėdinės nuolaidos: pirkimas ar taisymas? Buitinės technikos servisas ragina rinktis ekologiją ir taupymą
Gruodžio 3 d. 14:34
Tyrimas parodė, kad DI įmonėse kelia naujas rizikas: vadovus ragina atsižvelgti į dvi sritis
Gruodžio 3 d. 11:35
„Garmin“ pristato naująjį „inReach Mini 3 Plus“: suteikia galimybę susisiekti net ir esant už ryšio zonos ribų
Gruodžio 3 d. 08:25
Kaip patikrinti „Mac“ akumuliatoriaus ciklų skaičių ir įgalinti „Low Power“ režimą
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Išaiškinti „Studentiško šachmatų turnyro“ nugalėtojai

Publikuota: 2006-12-02 08:25
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: el. paštas KTU Telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto studentų atstovybė RAFES

KTU telekomunikacijų ir elektronikos fakulteto studentų atstovybė Rafes jau šeštus metus iš eilės oraganizuoja šį renginį skirtinguose Kauno pramogų centruose, šiais metais lapkričio 28-30d. turnyras vyko boulingo klube „Švyturys“.

Pirmą dieną pažaisti šachmatais susirinko 25 studentai iš įvairių Kauno universitetų, kurie žaidė pagal naują programą „swiss perfect“. Šiais metais mėgėjai galėjo žaisti kartu su profesionalais. Apdovanojimai, kuriuos įsteigė kompanija „Acme“ buvo įteikiami atskirai profesionalų ir mėgėjų pirmosioms trims vietoms. Pirmąją vietą profesionalų turnyre užėmė Airidas Savickas, o mėgėjų – Virgilijus Maštaitis. Turnyre dalyvavo ir keletas panelių - šauniai pasirodžiusi Viktorija Dainoraitė užėmė antrąją vieta profesionalų turnyre. Nugalėtojų gretose buvo ir tokių, kurie šiame turnyre dalyvauja jau trečius ar net penktus metus. Šių metų antros vietos nugalėtojas mėgėjų turnyre, Merūnas Liaučys, pajuokavo, kad jau turi pirmos ir antros vientos apdovanojimus ir jo kolekcijoje trūksta tik paskutiniojo diplomo.


„Žaisti šį intelektualų žaidimą turėtų pamėginti visi, nes tai ne tik geras laiko praleidimas bei proto lavinimas, bet ir investicija į ateitį, nes mūsų gyvenimas lyg šachmatų lenta -visada turime numatyti kelis ėjimus į priekį.“ – teigė renginyje apssilankęs šachmatų federacijos prezidentas A. Butnorius.

Šių metų renginį papildė Smiginio turnyras, kuriame susirungė 28 studentai, o taikliausiu buvo pripažintas Adomas Ratkevičius.

Po apdovanojimų visi žaidėjai ir renginio svečiai buvo pavaišinti tortu, kuris atrodė kaip šachmatų lenta. Paklausti ar yra patenkinti šių metų prizais, visi sutartinai tai patvirtino ir sakė, kad šias metais renginys jiems labai patiko dėl naujos sistemos, bei dėl pasirinktos vietos.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Trečioji STEAM konferencija Klaipėdos universitete subūrė daugiau kaip 300 pedagogų

Lapkričio 27 d. Klaipėdos universitete vyko trečioji mokslinė-praktinė konferencija, skirta STEAM (gamtos mokslų, technologijų, inžinerijos, menų ir matematikos) ugdymui.

Patvirtinta 2026 m. stojančiųjų į aukštąsias mokyklas konkursinė eilė: minimalūs reikalavimai nesikeičia

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Raminta Popovienė patvirtino 2026 m. stojančiųjų į aukštąsias mokyklas konkursinės eilės sudarymo tvarką.

7-oji matematikos olimpiada Klaipėdos universiteto taurei laimėti subūrė rekordinį jaunųjų talentų skaičių

Penktadienį, lapkričio 21 d., Klaipėdos universitete įvyko 7-oji Vakarų Lietuvos 5–10 klasių mokinių matematikos olimpiada KU taurei laimėti, šiemet subūrusi rekordinį dalyvių skaičių – net 202 mokinius ir 60 mokytojų iš 12 savivaldybių.

2025 m. lapkritis
2025-11-21 07:11
Konsoliduotas pedagogų rengimo centras „EDUTAKU“ telkia aukštąsias mokyklas bendroms mokslinėms veikloms
2025-11-14 21:04
STEAM ugdymą stiprinanti programa įsibėgėja: „Vilnius Tech“ mokosi antroji mokytojų grupė
2025-11-03 10:52
Vilniaus universitete prasidėjo tarptautinių studentų priėmimas
2025-11-02 13:10
„VDU Jungtys“ tiesia kelią į studijas, karjerą ir mentorystę
2025-11-01 21:04
Jonavoje atidarytas dronų mokymų centras „Airtech“
2025 m. spalis
2025-10-30 19:10
Pateikta Švietimo įstatymo pataisa, įpareigosianti visas mokyklas pasirengti mobiliųjų telefonų naudojimo tvarkas
2025-10-27 13:12
VDU STEAM didaktikos centre – naujos idėjos, kaip kurti kūrybiškesnį mokymą
2025-10-22 21:09
„Vilnius Tech“ vizitas Australijoje: sieks stiprinti giliąsias technologijas ir kosmoso verslumą
2025-10-16 16:19
Lietuvos stipendijos – galimybė užsienio studentams kurti savo ateitį Lietuvoje
2025-10-14 13:34
JAV atidaryta mokykla, kurioje vietoj mokytojų dirba dirbtinis intelektas
2025-10-14 07:33
KTU laboratorijoje – pirmasis Lietuvos kariuomenės bepiločių orlaivių kursas
2025-10-09 16:08
Naujas pasaulinis reitingas: KTU – stipriausias Lietuvos techniškasis universitetas
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama