Elektronika.lt
 2026 m. birželio 30 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 29 d. 18:35
Atostogos dar neprasidėjo, o telefono atmintis jau pilna: ką verta padaryti prieš kelionę
Birželio 29 d. 16:08
DI lenktynės nukrypo nuo kurso
Birželio 29 d. 14:41
Darbas po darbo ir teisė atsijungti
Birželio 29 d. 12:44
Iš ko uždirba podcastai ir kodėl didelė auditorija dar negarantuoja pelno
Birželio 29 d. 10:38
Neapsisprendžiate, kada siųsti el. laišką? Ekspertai pateikė duomenimis grįstą atsakymą
Birželio 29 d. 08:23
Skaitmeninis euras – žalias signalas iš Briuselio
Birželio 28 d. 16:49
Karšti orai gali sugadinti siuntą paštomate: kaip apsaugoti vaistus, kosmetiką ir elektroniką
Birželio 28 d. 10:29
Telekomunikacijų rinka jau pasidalinta? Kodėl telekomunikacijų verslas vėl tampa įdomus investuotojams
Birželio 27 d. 16:40
„Samsung“ pristato „Galaxy A27 5G“: didesnis ekranas ir platesnės DI galimybės
Birželio 27 d. 10:14
„Tesla“ autonominiai automobiliai jau Lietuvoje: ar lietuviai pasirengę sėsti į automobilį be vairuotojo?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
GTA 6 Wiki
GTA 6 Map, GTA 6 Vehicles, GTA 6 Character
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Vilniaus universitetas skelbia 2013 metų priėmimo taisykles

Publikuota: 2013-03-28 11:42
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: Vilniaus universitetas

Vilniaus universiteto (VU) Senato komisija patvirtino 2013 metų priėmimo taisykles į pirmąją ir antrąją pakopas. Šiemet universitetas kviečia studijuoti 83 pirmosios pakopos ir 116 antrosios pakopos, tarp jų – vientisąsias teisės, medicinos ir odontologijos studijų programas.

„Šiais metais į pirmosios pakopos studijas esame pasiruošę priimti 4792 studentų. Į valstybės finansuojamas vietas priimsime 3663 studentus, į nefinansuojamas – 1129 studentus. Antrosios pakopos studijų programose galės studijuoti 2248 studentai: 1129 valstybės finansuojamose vietose ir 1119 – nefinansuojamose vietose“, – teigia VU prorektorius akademiniams reikalams doc. Kęstutis Dubnikas.

Universitetas besidomintiems siūlo rinktis ir naujas, tik 2012 metais pradėtas vykdyti studijų programas: pirmosios pakopos studentai kviečiami studijuoti socialinę politiką, audiovizualinį vertimą, kūrybos komunikaciją, vertimą, ekonomiką ir vadybą, antrosios pakopos – verslo procesų valdymą, skandinavistiką, skandinavistiką ir Europos studijas, meno vadybą, analitinę žurnalistiką, politiką ir medijas, viešosios politikos analizę, baudžiamąją justiciją, viešąją teisę. Nuo 2013 metų rugsėjo turėtų startuoti nauja mikrobiologijos ir biotechnologijų pirmosios pakopos studijų programa, iš esmės atnaujinta Kultūros informacijos ir komunikacijos programa, antrosios pakopos nauja Rytų ir Vakarų verslo studijų programa bei trys iš esmės atnaujintos – tarptautinių santykių ir diplomatijos, Rytų Europos ir Rusijos studijų, Europos studijų: idėjos, institucijos ir ekonomika – studijų programos.

„Moksleivius ir kitus norinčius kviečiame studijuoti tokias studijų programas, kokių nerasite jokioje kitoje aukštojoje mokykloje. Taip pat primename, kad kai kuriose programose pirmojoje pakopoje galima rinktis gretutines studijas bei siekti dvigubo bakalauro kvalifikacinio laipsnio“, – sakė VU akademinių reikalų prorektorius.

Svarbiausios priėmimo datos į pirmos bei antros pakopos studijas skelbiamos Universiteto tinklapyje www.kviecia.vu.lt. Čia besidomintieji taip pat galės rasti informaciją apie Universitete vykdomas studijų programas, jų kainas, trukmę, konkursinio balo sandarą, registracijos mokesčius ir kitus svarbius priėmimo aspektus.

Pažymėtina, kad stojantiesiems į pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas Vilniaus universitete yra nustatyta minimali galimo konkursinio balo riba. T. y. į šias studijas priimami tik tie asmenys, kurių konkursinis balas yra ne mažesnis kaip 10,4. Šią sąlygą kelia tik Vilniaus universitetas, siekiantis pritraukti studijuoti geriausius moksleivius.

Be to, būsimi VU studentai turės galimybę studijų sutartis sudaryti atvykstant arba internetu neatvykstant į universitetą. Neatvykstant studijų sutartis bus galima sudaryti asmenims, besinaudojantiems elektronine bankininkyste, taip pat elektroninio parašo vartotojams. Šie asmenys VU studentais galės tapti nuotoliniu būdu, o į universitetą atvykti reikės tik rugsėjį – studijuoti. Elektroninio parašo naudojimas taip pat įgalins VU studentais ir studentėmis tapti užsienyje esančius asmenis, nes atlikti visas stojimo procedūras galima iš bet kurio pasaulio krašto, kuriame yra interneto ryšys.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Meilės Lukšienės premijos laureatė – matematikos mokytoja Marta Baranauskaitė

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje birželio 19 dieną išrinkta Meilės Lukšienės premijos laureatė – Kauno Maironio universitetinės gimnazijos matematikos mokytoja Marta Baranauskaitė.

QS pasaulio universitetų reitinge – VDU sėkmė tarptautiškumo ir įsidarbinamumo srityse

Naujausiame pasaulio universitetų reitinge „QS World University Rankings“ Vytauto Didžiojo universitetas išlieka nepralenkiamas Lietuvoje pagal dėstytojų ir studentų iš užsienio skaičių bei gerina absolventų įsidarbinamumo ir veiklos tvarumo rodiklius.

Kaune tęsiama gabių mokinių ugdymo tradicija: programą baigė dar viena jaunųjų talentų karta

KTU surengta Kauno miesto Tarpdisciplininės itin gabių mokinių ugdymo programos mokslo metų pabaigos šventė. Jos metu 349 mokiniams iškilmingai įteikti mokslo metų baigimo pažymėjimai, o bendruomenė susibūrė pasidžiaugti per metus pasiektais rezultatais, naujomis patirtimis ir augančia jaunųjų talentų bendruomene.

2026 m. birželis
2026-06-22 15:38
Tarptautinis pripažinimas: KTU reikšmingai stiprina pozicijas QS pasauliniame aukštųjų mokyklų reitinge
2026-06-19 19:25
Kur galėtumėte įstoti: nauja švieslentė padeda įvertinti stojimo galimybes pagal ankstesnių metų duomenis
2026-06-17 09:41
Priėmimas į KTU magistrantūros ir pedagogikos studijas – mokytojų poreikis kasmet auga
2026-06-16 19:17
Įvyko 10-oji tarptautinė KTU doktorantų vasaros mokykla: naujos patirtys ir užmegzti tarptautiniai ryšiai
2026-06-16 07:30
Birželio 15 d. prasideda priėmimas į profesinio mokymo įstaigas
2026-06-09 18:39
Prasideda priėmimas į KTU doktorantūros studijas – augantis mokslininkų poreikis ir didesnė stipendija
2026-06-09 15:05
Kursuok.lt grįžta: vasarą – naujas priėmimas
2026-06-09 07:10
Broliai Vizbarai skiria 0,5 mln. eurų paramą filantropiniam VU neliečiamojo kapitalo fondui
2026-06-08 07:22
Nematoma technologijų evoliucija – KTU studentai inovacijas keičiančias medžiagas kuria jau nuo pat pirmų dienų
2026-06-02 17:51
KTU prasideda priėmimas į bakalauro ir vientisąsias studijas
2026-06-02 13:38
Klaipėdos universitete – tarptautinė „Erasmus+“ savaitė apie skaitmenizaciją ir dirbtinį intelektą
2026-06-02 09:25
Prasideda priėmimas į aukštąsias mokyklas – VU siūlo individualiąsias studijas, įvairių stipendijų galimybes
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama