Elektronika.lt
 2026 m. vasario 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 26 d. 20:24
Robotas, kuris žiūrėdamas į save veidrodyje mokosi būti žmogumi
Vasario 26 d. 17:26
Kosmoso inovacijų ekspertas E. Sarkanas: „Kosmosui kuriamos technologijos anksčiau ar vėliau grįžta atgal į Žemę“
Vasario 26 d. 14:48
Skaitmeninė pažanga ūkiuose: 10 šalies ūkių tapo inovacijų demonstravimo erdve
Vasario 26 d. 11:14
Milijardas priežasčių sunerimti: iš vienos platformos nutekėjo asmens tapatybės dokumentai
Vasario 26 d. 08:37
„Samsung“ pristato naujovę: dirbtinis intelektas įrenginiuose taps dar išmanesnis
Vasario 25 d. 20:37
Pirmasis legendinio gamintojo elektromobilis stebina: dizainerio sukurtas salonas kelia susidomėjimą
Vasario 25 d. 17:38
Sniegas ir ledas ant saulės elektrinių – valyti ar nevalyti?
Vasario 25 d. 14:39
Žiemos išbandymai elektromobiliams: šalčio poveikis nuvažiuojamam atstumui tampa vis mažesnis
Vasario 25 d. 11:31
Elektromobilių įkrovimo tinklo operatorių investicijos formuoja ateities degalinių viziją
Vasario 25 d. 08:26
AOC GAMING Q27G4ZD: trečios kartos QD-OLED ekrano technologija
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Švietimo ir mokslo ministerija, paskelbusi mokinių kūrybinių darbų konkursą „Skiriu mokytojui”, gavo per tris tūkstančius darbų.

Daugiausia, net per 2000 darbų, gauta į dailės ir vaizduojamojo meno sekciją, tai piešiniai, siuviniai, keramikos, medžio, metalo darbai, įvairia tecnika atlikti kiti vaizduojamojo meno darbai. Taip pat daug konkursui mokiniai pateikė rašytinės kūrybos – poezijos, prozos, rašinių, publicistikos darbų – per 700. Konkursui savo darbus pateikė ir jaunieji fotografai, muzikos kūrėjai. Konkurse dalyvavę 1-12 klasių mokiniai kūrinius skyrė savo mokytojams, išsakė jiems meilę, pagarbą, dėkingumą.

Gausiausiai konkurse dalyvavo Vilniaus, Kauno, Palangos miestų, Utenos, Panevėžio, Alytaus, Kėdainių, Radviliškio, Panevėžio, Kupiškio mokiniai.

Švietimo ir mokslo ministro sudaryta komisija, kurioje dirbo žinomi šalies menininkai, mokytojai, ministerijos atstovai, iš šio gausaus darbų pluošto išrinko 21 laureatą ir 37 laimėtojus. Vertinant darbus buvo atsižvelgta į pateiktų darbų originalumą, meniškumą. Komisijos darbų vertinimo protokolą galima rasti ministerijos tinklalapyje www.draugiskamokykla.lt

Gruodžio 13 d. 11 val. Vilniaus m. Mokytojų namų svetainėje (Vilniaus g. 39) vyks konkurso laimėtojų apdovanojimo renginys. Jame dalyvaus laimėtojai kartu su savo mokytojais, kuriems jie dedikavo savo kūrinius. Renginio metu vyks konkurse dalyvavusių mokinių kūrybinių darbų paroda. Renginyje dalyvaus švietimo ir mokslo ministras Remigijus Motuzas.

Šiuos metus Švietimo ir mokslo ministerija kartu su mokinių ir mokytojų organizacijomis yra paskelbusi Draugiškos mokyklos metais. Konkursas yra vienas iš šiems metams skirtų renginių.

Konkurso organizatoriai – Švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos mokinių parlamentas, Lietuvos moksleivių sąjunga. Konkurso rėmėjai - leidykla „Alma littera“, UAB „Šviesa“ ir UAB „TELE 2“, SEB Vilniaus bankas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama