Elektronika.lt
 2026 m. sausio 10 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Sausio 10 d. 08:25
Telefonus ugdymo procese apribojusios mokyklos vadovė: tai nauda ir mokiniams, ir mokytojui
Sausio 9 d. 20:25
Pirmasis pasaulinis 3D pastatų žemėlapis jau čia: sužinokite, kas tai yra ir kam jis išvis reikalingas
Sausio 9 d. 17:02
Naktimis spaus šaltukas: kaip pasirūpinti savo automobiliu lauke
Sausio 9 d. 14:30
Įspūdingas kiniškas elektrinis automobilis: trys varikliai, generatorius ir LiDAR ant stogo
Sausio 9 d. 11:28
Lietuvių mokslininkė kuria jutiklius, kurie padės geriau suprasti stratosferoje vykstančius procesus
Sausio 9 d. 08:22
LG pademonstravo kaip empatiškasis dirbtinis intelektas gali formuoti kasdienį gyvenimą „CES 2026“ parodoje
Sausio 8 d. 20:42
Istorinis įvykis Visatos istorijoje: sukurtas modelis, tiksliai atkartojantis juodosios skylės elgseną
Sausio 8 d. 17:43
Naujas sukčių taikinys – jūsų telefonas: kaip apsisaugoti? (1)
Sausio 8 d. 14:48
Pavojingai greitas ir absurdiškai brangus: japoniškas hiperautomobilis, kuris pribloškia skaičiais
Sausio 8 d. 11:22
Kur įdarbinsime elektrinius sunkvežimius?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Ministrai pirmą kartą konsultuosis su jaunimu

Publikuota: 2005-11-02 10:51
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija

Daugiau nei 150 jaunų žmonių nuomones pirmą kartą išklausys aukščiausi valdžios atstovai (Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė, Švietimo ir mokslo ministras Remigijus Motuzas, Vidaus reikalų ministras Gintaras Jonas Furmanavičius ir kt.). Pirmą kartą jauni žmonės, dalyvaujantys ir nedalyvaujantys jaunimo organizacijų veikloje, iš visos Lietuvos sostinėje drauge diskutuos apie Lietuvos jaunimo politiką ir jos plėtrą, Europos Sąjungos jaunimo politikos perspektyvas Nacionalinėje jaunimo konferencijoje, kuri vyks lapkričio 3-4 d.

„Mes negalime leisti Europos jaunimo paktui, kuris yra neatsiejama Lisabonos strategijos sudedamoji dalis, likti tik gražiai skambančiu bet negyvu dokumentu. Tvirtai tikiu, kad jaunimas nori ir gali prisidėti prie Lietuvos vystymosi ir efektyvaus integravimosi į nuolatos besikuriančią ir besikeičiančią Europą. Todėl būtina ne tik leisti jaunimui reikšti savo nuomonę, bet ir sudaryti sąlygas jiems teikti konkrečius siūlymus“, - sako socialinės apsaugos ir darbo ministrė Vilija Blinkevičiūtė.

Pasak Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos prezidento Miroslavo Monkevičiaus, taip bus išgirsta ne tik jaunimo organizacijų atstovų, bet ir tokioje veikloje nedalyvaujančių jaunuolių nuomonė. Konferencijoje jiems bus pristatomos politikos aktualijos, aptariami šiuo metu rengiami svarbūs nacionaliniai bei Europiniai dokumentai.

„Džiaugiamės, kad vyksta konsultacijos su jaunimu ir yra galimybė į tokį procesą įtraukti jaunus žmones iš visų rajonų“, - teigia Valstybinės jaunimo reikalų tarybos sekretorius Juozas Meldžiukas.

Siekiant užtikrinti, kad konsultacijos su jaunimu būtų efektyvios bei išreikšta pozicija būtų įgyvendinta, konferencijoje dalyvaus ir daugumos savivaldybių merai, jaunimo reikalų koordinatoriai.

Nacionalinę jaunimo konferenciją 2005 organizuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba, Valstybinė jaunimo reikalų taryba.

Konferencija vyks Vilniaus Universiteto Teatro salėje (Universiteto g.3, Vilnius).


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama