Elektronika.lt
 2025 m. birželio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 21 d. 18:35
Naujos kartos „Volkswagen“ komercinės transporto priemonės – modernesnės, efektyvesnės ir universalesnės
Birželio 21 d. 12:09
Naujas etalonas kompaktiškų automobilių klasėje: trečioji „Audi Q3“ karta
Birželio 20 d. 08:21
Kraunate telefoną naktį? Štai kodėl tai kenkia jūsų telefonui
Birželio 19 d. 18:10
Planuojama atnaujinti LitPOS – nematomą, bet ypač svarbų matavimo tinklą
Birželio 19 d. 16:57
Kodėl vaikai žaidžia agresyvius kompiuterinius žaidimus? (2)
Birželio 19 d. 14:39
Išmanieji skaitikliai: Lietuva – tarp Europos lyderių pagal technologijas ir duomenų prieinamumą
Birželio 19 d. 11:48
Nauja verslo realybė: kaip inovacijos ir verslo skaitmenizavimas formuoja ateitį
Birželio 19 d. 08:23
Naujiena kalnų dviračių sporto entuziastams – „Garmin“ pristatė naują GPS įrenginį „Edge MTB“
Birželio 18 d. 17:38
„Shein“ kaltinama psichologiniu spaudimu: taikomi triukai atsidūrė po Europos Komisijos padidinamuoju stiklu
Birželio 18 d. 14:37
Gamintojas pristatė naujas „Discovery Sport“ versijas
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Švietimas, studijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Novatoriškiausia pripažinta Lietuvos mokytoja savo darbus pristatys Europai

Publikuota: 2008-02-15 08:59
Tematika: Švietimas, studijos
Inf. šaltinis: Microsoft Lietuva

Novatoriškiausia Lietuvos mokytoja pripažintos Tatjanos Kriliuvienės darbai bus pristatyti ir Europos mastu. Jau kovo 5-9 dienomis Zagrebe, Kroatijoje, vyksiančiame Europos mokytojų novatorių forume Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos anglų kalbos mokytoja Tatjana Kriliuvienė pateiks darbus „Birds of a Feather“ ir „Crime“, skirtus anglų kalbos kalbėjimo įgūdžiams tobulinti. Juos iš daugiau kaip 400 šalies pedagogų darbų novatoriškiausiais pripažino kasmetinio mokytojų novatorių forumo nepriklausomi ekspertai.

Mokytojų novatorių forumą jau ketvirti metai rengia informacinių technologijų bendrovė „Microsoft Lietuva“ ir Švietimo informacinių technologijų centras prie LR Švietimo ir mokslo ministerijos. Jo metu įvairių disciplinų mokytojai dalinasi savo žiniomis ir patirtimi apie informacinių technologijų panaudojimą pamokose, apžvelgiami mokytojų novatorių konkurso rezultatai, apdovanojami geriausieji.

„Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie informacinių technologijų diegimo šalies švietimo sistemoje. Tai, kad jau ketvirtus metus vykstančiame konkurse nemažėja dalyvių, rodo, kad modernios priemonės pamokose domina tiek mokytojus, tiek mokinius, o mūsų mokyklose žingsnis po žingsnio vyksta kokybinis lūžis“, - sakė „Microsoft Lietuva“ vadovas Mindaugas Glodas.

Mokytojų novatorių konkurse gali dalyvauti visi šalies pedagogai, savo pamokose naudojantys informacines technologijas. Šiais metais jų parengtas metodines medžiagas vertino beveik 40 nepriklausomų ekspertų. Svarbiausi darbų vertinimo kriterijai buvo kūrybingumas, interaktyvumas, naujoviškumas, dėstomos medžiagos aiškumas ir atitikimas bendrosioms programoms bei išsilavinimo standartams.

Pasak Švietimo informacinių technologijų centro mokymo skyriaus vedėjos Astos Buinevičiūtės, kasmetiniuose mokytojų novatorių forumuose pedagogai turi puikią progą pasisemti patirties iš kitų kūrybiškų ir inovatyvių kolegų. „Reikia pripažinti, kad kai kuriems mokytojams tai yra iššūkis, nes pradėti mokytis naujovių visada yra gana sudėtinga ir reikalauja užsispyrimo. Tačiau mokiniai labai entuziastingai priima naujoves pamokose, neretai ir patys pataria mokytojams techniniais klausimais“, - sakė A.Buinevičiūtė.

Lietuvos mokytojų novatorių konkursas, kaip ir programa „IKT lyderiai“, yra kompanijos „Microsoft“ pasaulinės socialinės programos „Unlimited Potential“ dalis. Ji skirta skatinti informacinių technologijų taikymą įvairiose mokymo pamokose. Savo patirtimi Europos šalių mokytojų novatorių bendruomenė dalinasi kasmet vykstančiuose forumuose.

Pernai metais Paryžiuje vykusiame Europos mokytojų novatorių forume Lietuvai atstovavo fizikos mokytoja Jūratė Blažienė kartu su darbu „Archimedo dėsnis“. Jis buvo pripažintas vienu iš geriausiu „Inovatyvaus technologijų panaudojimo“ kategorijoje. Šis įvertinimas suteikė teisę pristatyti savo darbą Pasaulio mokytojų novatorių bendruomenei.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Iš Europos fizikos olimpiados Lietuvos mokiniai parsivežė sidabrą ir bronzą

Birželio 13–17 d. Bulgarijoje, Sofijoje, vykusioje 9-joje Europos fizikos olimpiadoje Lietuvos mokiniai iškovojo net keturis medalius: du sidabro ir du bronzos.

Prof. dr. E. Saliklis: „Kaip DI gali padėti, o kartais ir mesti iššūkį žmogaus kūrybinei dvasiai?“

Kaip pavyks studentams užtikrinti statinio saugumą, pamatysime jau birželio 20 d., kuomet bus pristatomi „Vilnus Tech“ vykstančių kūrybinių dirbtuvių „The Shell“ rezultatai – paviljono atidarymas Architektūros fakultete Vilniaus senamiestyje.

KTU Studentų mokslinės draugijos komanda laimėjo pirmąją vietą nacionaliniame švietimo hakatone

Nacionaliniame hakatone „Švietimo ID: inovacijos ateities mokyklai“ Kauno technologijos universiteto Studentų mokslinės draugijos komanda laimėjo pirmąją vietą, pristatydama inovatyvų sprendimą technologijų ir inžinerijos ugdymui mokyklose.

2025 m. birželis
2025-06-18 20:22
Neišnaudota galimybė mokiniams: nemokamą „Office“ paketą gavo dar ne visi
2025-06-15 13:14
Renkami geriausi šalies STEAM mokytojai – „Ateities kūrėjai 2025“
2025-06-08 16:30
KTU ir „EdTech Lithuania“ suvienijo jėgas: sieks pažangios ir atsakingos švietimo ateities
2025-06-07 18:33
Naujas žingsnis tvarios ateities link – Klaipėdos universiteto ir Mykolo Romerio universiteto sutartis dėl inovatyvios jungtinės magistrantūros
2025-06-07 14:22
EIMIN ir toliau planuoja skirti stipendijas tiksliųjų mokslų studentams regionuose
2025-06-06 18:38
Vytauto Didžiojo universitetas jau 13-tą kartą kviečia moksleivius vasarą pasitikti „VDU Vasaros mokykloje“
2025-06-05 22:08
Į CERN vasaros mokyklą išvyksta du studentai iš Lietuvos: abu – iš VU Fizikos fakulteto
2025-06-05 21:33
Aktualu studijuosiantiems: svarbiausios stojimo datos į pirmosios ir antrosios pakopos studijas
2025-06-04 22:07
„Išmanusis dėstymas 5.0“ subūrė virš 100 dėstytojų iš visos Lietuvos: gilinosi į ateities mokymo tendencijas
2025-06-03 21:13
Prasidedant priėmimui į aukštąsias mokyklas, VU siekia gerinti aukštojo mokslo prieinamumą ir siūlo individualiąsias studijas
2025-06-02 21:33
VU pernai išdalijo rekordinį skaičių specialių stipendijų – kviečia teikti paraiškas ir šiais metais
2025-06-01 21:26
Klaipėdos universitetas ir Klaipėdos valstybinė kolegija suvienijo jėgas: pasirašyta bendradarbiavimo sutartis
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama