Elektronika.lt
 2025 m. rugpjūčio 26 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Rugpjūčio 25 d. 20:24
Ar dirbtinis intelektas gali turėti kaltės jausmą? Naujas eksperimentas rodo, kad DI elgiasi socialiai atsakingiau
Rugpjūčio 25 d. 17:24
Lietuvių budrumas prieš sukčius auga, bet to nepakanka: apklausa parodė silpnąsias vietas
Rugpjūčio 25 d. 14:35
MG pristato naują HS versiją
Rugpjūčio 25 d. 11:50
Namuose vis įsijungia signalizacija? Priežastys – ir kurioziškos, ir verčiančios sunerimti
Rugpjūčio 25 d. 08:23
Vaiko rankose – telefonas: patarė, kaip saugiai įvesti atžalą į skaitmeninį pasaulį
Rugpjūčio 24 d. 20:22
Stulbinanti dirbtinio intelekto realybė: jūsų slaptažodį gali pavogti vien tik iš klavišų garso
Rugpjūčio 24 d. 18:24
Atnaujintas praktiškasis „Toyota Corolla Cross“ – jau ir Lietuvos salonuose
Rugpjūčio 24 d. 16:28
Suomija rodo pavyzdį Europai: vaikų telefonus pamokose keis laikrodžiai
Rugpjūčio 24 d. 14:28
Moterų higiena po gimdymo: kaip pažangūs WC su integruotu bidė iš esmės keičia higienos standartus
Rugpjūčio 24 d. 12:18
Beveik kas antras lietuvis norėtų persėsti į elektromobilį, tačiau sprendimą atitolina kelios priežastys
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Honor“ pristatė dar vieną telefoną: už nedidelę kainą

Publikuota: 2022-12-31 07:03
Tematika: Telekomunikacijos
Autorius: Lukas Snarskis
Aut. teisės: ©Telefonai.eu
Inf. šaltinis: Telefonai.eu

Kinijos bendrovė „Honor“, po atsiskyrimo nuo „Huawei“, pristatė ne vieną dėmesio vertą išmanųjį telefoną. Dar šių metų pradžioje debiutavo naujausi kompanijos flagmanai, o visai neseniai buvo pristatytas atnaujintas sulenkiamas įrenginys. Tačiau tai dar ne visos bendrovės naujienos.

„Honor 80 GT“

Dar lapkričio pabaigoje, „Honor“ pademonstravo pirmuosius „Honor 80“ serijos išmaniuosius telefonus, o dabar debiutavo ir dar vienas šios linijos modelis – tai „Honor 80 GT“. Tai jau ketvirtasis modelis, kuris priskirtas „Honor 80“ serijai. Pažvelkime ką įdomaus jis pasiūlys.

Visų pirma, naujasis „Honor 80 GT“ aprūpintas 6,67 colių įstrižainės AMOLED ekranu su Full HD+ raiška, o taip pat ir 120 Hz atsinaujinimo dažniu. Viršutinėje ekrano dalyje rasime ir nedidelį asmenukių kameros apskritimą, kur įmontuota 16 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpinta kamera.

„Honor 80 GT“ veiks su „Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1“ procesoriumi bei pasiūlys 12 GB arba 16 GB operatyviosios (RAM) bei 256 GB vidinės atminties. Skelbiama, jog išmaniojo telefono veikimą palaikys 4800 mAh talpos baterija su 66W greituoju įkrovimu. Gamintojas pažymi ir tai, jog šio įrenginio svoris siekia vos 187 gramus, o korpuso storis – 7,9 mm.

Išmaniojo telefono nugarėlėje rasime 54 MP raiškos vaizdo jutikliu aprūpintą pagrindinę kamerą, o greta jos – 8 MP plataus kampo bei 2 MP makro kameros. Skelbiama, kad naujasis „Honor 80 GT“ pirkėjus pasieks su jau įdiegta „Android 13“ operacinės sistemos versija bei „MagicOS 7.0“ vartotojo sąsaja. Šis įrenginys taip pat aprūpintas IR jutikliu, NFC, o pirkėjai „80 GT“ modelį galės įsigyti juodos, mėlynos arba baltos spalvų.

Skelbiama, jog pigiausias „Honor 80 GT“ išmaniojo telefono variantas bus parduodamas nuo maždaug 445 eurų. Šiuo metu šis įrenginys bus prieinamas tik Kinijos rinkoje, gamintojas nepateikė jokios informacijos apie jo pasirodymą tarptautinėje rinkoje.

Priminsime, jog „Honor“ spaudos konferencijos metu buvo pristatyta ir naujoji „Pad V8 Pro“ planšetė.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Pristatytas naujasis „Vivo Y400 5G“ išmanusis telefonas su „Snapdragon 4 Gen 2“ lustu ir talpia baterija

Dar birželio mėnesį „Vivo“ paskelbė apie „Y400 Pro 5G“ modelį, o neseniai buvo pristatytas ir dar vienas „Y400“ serijos išmanusis telefonas. Tačiau naujienos iš šios Kinijos bendrovės stovyklos niekaip nesibaigia. Paskelbta apie „Vivo Y400 5G“, kuris yra labai panašus į 4G variantą, tačiau turi geresnę asmenukių kamerą ir kitą lustą.

„Honor“ pristatė nebrangų „Play 70 Plus“ išmanųjį telefoną su „Qualcomm“ lustu ir 7 000 mAh baterija

Per pastarąsias kelias savaites „Honor“ pristatė ne vieną naują produktą, o dabar debiutuoja ir dar viena naujiena. Kompanijos atstovai paskelbė apie naująjį „Honor Play 70 Plus“ išmanųjį telefoną. Pažvelkime, kokiomis savybėmis jis pasižymės.

Pristatytas vos 80 eurų kainuosiantis „Vivo Y04s“ išmanusis telefonas su talpia baterija

Kinijos technologijų bendrovė paskelbė apie dar vieną naują išmanųjį telefoną. „Vivo“ pristatė naująjį „Y04s“ modelį, kuris kainuos maždaug 80 eurų. Pažvelkime, ką pasiūlys šis biudžetinės klasės prietaisas.

2025 m. rugpjūtis
2025-08-21 10:46
RRT primena: mokyklos ir bibliotekos privalo užtikrinti vaikų saugumą internete
2025-08-21 09:54
Į Europą atvyksta nė 100 eurų nekainuosiantis „Realme Note 70T“ telefonas su didelės talpos baterija
2025-08-21 07:19
„Telia“ duomenys Lietuvoje skries 600 Gb/s greičiu – atnaujinamas nacionalinis tinklas
2025-08-20 13:47
Nuo 2026 m. vykstantys į Ukrainą ir Moldovą už tarptinklinio ryšio paslaugas mokės tiek pat, kiek namuose
2025-08-19 21:05
„POCO M7 Plus“ – pigus, ilgai veikiantis, su sklandžiu ekranu
2025-08-19 16:40
Pristatytas „Vivo V60“ išmanusis telefonas su „Zeiss“ optika
2025-08-18 15:55
„Samsung“ keičia programinės įrangos atnaujinimų politiką, didžiausi atnaujinimai pasirodys anksčiau nei įprastai
2025-08-17 14:39
Pristatytas naujasis „Vivo T4R 5G“ telefonas su „MediaTek“ lustu ir 50 MP pagrindine kamera
2025-08-17 06:18
„Corsair“ pristatė kompaktišką „AI Workstation 300“ kompiuterį, skirtą dirbtinio intelekto užduotims atlikti
2025-08-16 06:29
Didieji Europos ryšio operatoriai siunčia svarbų perspėjimą
2025-08-15 09:59
Nuo autsaiderių iki lyderių: Lietuva pasivijo Europą pagal interneto prieigą
2025-08-14 10:12
RRT: 5G naudotojų skaičius Lietuvoje per metus šoktelėjo dvigubai
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama