Elektronika.lt
 2025 m. liepos 8 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Liepos 8 d. 11:50
KTU magistrantė tyrė Kauno mokytojų pasirengimą dirbtinio intelekto taikymui mokymo procese
Liepos 8 d. 08:20
Kaip „Messages“ aplikacijoje kontroliuoti siunčiamų nuorodų išvaizdą
Liepos 7 d. 20:49
Šis triukas padės naudotis televizoriumi kaip monitoriumi, bet turi ir vieną didžiulį trūkumą
Liepos 7 d. 17:46
KTU profesorius Tomas Ruzgas: matematinis modeliavimas versle – tas pats, kas kompasas jūroje
Liepos 7 d. 14:12
Ką daryti, jei „Google“ paieškoje randate klaidinančią informaciją apie save?
Liepos 7 d. 11:54
Kandidatų patirtys, kurių verslai nenori girdėti: kaip DI transformuoja atrankas
Liepos 7 d. 08:49
Saulė ir jūra – malonu odai, bet pavojinga telefonui: kodėl vasarą įrenginiai nukenčia dažniau?
Liepos 6 d. 20:43
Ketinate įsigyti naują dulkių siurblį? Įvardintos klaidos, kurias daro daugelis pirkėjų ir paskui gailisi
Liepos 6 d. 16:40
Nenorite, kad vaikui rašytų nepažįstamieji? „Apple“ siūlo sprendimą
Liepos 6 d. 12:16
Ekspertai: mažos taršos zonos – neišnaudota galimybė elektromobilių rinkos plėtrai
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Telekomunikacijos Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Tyrimas atskleidė, kad 90 proc. „Omnitel“ klientų pirmenybę teikia trumpiesiems savitarnos numeriams

Publikuota: 2005-07-11 13:04
Tematika: Telekomunikacijos
Inf. šaltinis: Omnitel, UAB

Telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ naujausio klientų nuomonės tyrimo rezultatai parodė, kaip „Omnitel“ klientai vertina bendrovės savitarnos paslaugas trumpaisiais numeriais 117, 1517, 1544 ir 1566. Tyrimą „Omnitel“ užsakymu birželio 1 – 13 d. atliko bendrovė „TNS Gallup“.

Tyrimas atskleidė, kad automatiniai autoatsakikliai Lietuvoje, skirtingai nei kai kuriose kitose Europos šalyse, yra populiarūs, šiam apsitarnavimo būdui pirmenybę teikia daugiau kaip 90 proc. „Omnitel“ abonentų.

„Omnitel“ savitarnos numeriais skambinantys klientai aptarnavimo kokybę įvertino net 9,3 balo iš 10 galimų. Net apie 80 proc. apklaustų klientų neišsakė jokių su savitarnos numeriais susijusių pastabų ar pageidavimų. Absoliuti dauguma apklaustųjų nurodė, kad visada arba dažniausiai jų skambučiai „Omnitel“ savitarnos numeriais būna sėkmingi.

„Džiaugiamės, kad mūsų klientai aukštai vertina „Omnitel“ aptarnavimą. Šiemet bendras „Omnitel“ klientų aptarnavimo centro vertinimas, palyginti su ankstesniais metais, dar labiau išaugo – iki 9,4 balo, - sakė „Omnitel“ klientų aptarnavimo ir pardavimų direktorius Žydrūnas Stankevičius. - Didelė skambučių srauto dalis tenka savitarnos numeriams. Galimybė bet kada gauti dominančią informaciją, sužinoti apie akcijas, įjungti ar išjungti paslaugas, papildyti sąskaitą, įregistruoti mokėjimą klientams yra labai svarbi. Šis tyrimas patvirtina, kad „Omnitel“ savitarna jie naudojasi su malonumu.“

Aukščiausiai – 9,4 balo – apklausos dalyviai įvertino „InfoFoną“ (1544), po lygiai balų (9,3) surinko mokėjimų registravimo atsakiklio paslauga (1517) ir „InfoLinija“ (117). Savitarna naudojant paslaugų valdymo atsakiklį (1566) apklaustųjų buvo įvertinta 9,1 balo.

Dažniausiai „Omnitel“ klientai skambino numeriais 1544 ir 117. Šiais numeriais dešimtadalis klientų skambina kiekvieną dieną ir dar pusė klientų - keletą kartų per savaitę. Numeriu 1566 bent keletą kartų per savaitę skambina trečdalis klientų. Rečiausiai skambinama numeriu 1517 – didesnė dalis klientų juo skambina kartą per mėnesį arba rečiau.

Pagrindiniai skambinimo savitarnos numeriais tikslai: 117 - sužinoti naujienų ir akcijų; 1517 - užregistruoti pavėluotą mokėjimą; 1544 - papildyti sąskaitą ar sužinoti sąskaitos likutį, sužinoti, kiek prakalbėjo šį mėnesį arba kokia yra paskutinė sąskaita; 1566 - įjungti arba išjungti paslaugas ir sužinoti informaciją apie paslaugas.

Tyrimo rezultatai rodo, kad „Omnitel“ savitarnos numerių vertinimas nepriklauso nuo kliento lyties, amžiaus, išsimokslinimo ir užsiėmimo. Iš esmės jis nesusijęs ir su gyvenamąją vieta.

Įdomu, kad pastebimai didesnė apklaustų klientų dalis pirmenybę teikia moteriškam automatinio operatoriaus balsui. Kita vertus, nemaža dalis apklaustųjų tam neteikia jokios reikšmės.

Klientai labai gerai įvertino ne tik savitarnos paslaugas, bet ir „Omnitel“ apskritai: apie 90 proc. yra patenkinti „Omnitel“, ketina ir ateityje naudotis jos paslaugomis bei rekomenduotų bendrovę kitiems.

Telekomunikacijų bendrovė „Omnitel“, remiantis paskutiniais viešai skelbtais Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, pagal gautas pajamas užima daugiau kaip pusę mobiliojo ryšio rinkos (53 proc.). Bendrovė, teikianti lengvai ir paprastai naudojamas bei užtikrintai veikiančias paslaugas, šiais metais didžiausią dėmesį skiria mobiliojo interneto plėtrai.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Honor Magic V5“ – ploniausias pasaulyje sulankstomas telefonas su didžiule „šaiba“

Kinijoje pristatytas „Honor Magic V5“ – naujasis ploniausio pasaulyje sulankstomo išmaniojo telefono titulo savininkas. Vos prieš savaitę šiuo laimėjimu didžiavosi „Vivo X Fold 5“, tačiau „Honor“ naujiena yra dar plonesnė: 8,8 mm prieš 9,2 mm.

Pristatytas naujasis „Vivo Y29t 5G“ telefonas su „MediaTek“ lustu ir 6 000 mAh talpos baterija

Kinijos technologijų bendrovė neseniai paskelbė apie „Y400 Pro 5G“ išmaniojo telefono modelį. Gamintojas turi ir dar vieną naujieną. Oficialiai pristatytas „Vivo Y29t 5G“ modelis, kuris pasiūlys „MediaTek“ lustą ir talpią bateriją.

„Android“ dabar galima redaguoti iš „iPhone“ gautus RCS pranešimus

„Google“ tyliai pristatė galimybę redaguoti pranešimus, siunčiamus iš „Android“ į „iPhone“. Tiesa, funkcija kol kas prieinama ne visiems ir veikia su tam tikrais apribojimais.

2025 m. liepa
2025-07-06 22:01
„Nothing Phone (3)“ – neįprastas „flagmanas“ su kiniškais niuansais
2025-07-06 14:25
Pristatytas „Vivo Y400 Pro 5G“ išmanusis telefonas su „MediaTek“ procesoriumi ir 50 MP kamera
2025-07-05 14:53
„Blackview“ pristato „Oscal Pilot 3“ išmanųjį telefoną su puikiomis atsparumo savybėmis ir didele baterija
2025-07-05 10:32
Pristatytas naujasis „Oppo Reno 13A“ telefonas su „Qualcomm“ procesoriumi ir triguba kamerų sistema
2025-07-04 13:23
Interneto kokybė nuo dabar galima įsivertinti dar pristatytas atnaujintas „Matuok.lt“
2025-07-04 06:17
Pristatytas naujasis „iQOO Z10 Lite 5G“ biudžetinės klasės telefonas su „MediaTek“ procesoriumi
2025-07-03 12:20
JAV rinkoje debiutuoja ne tik Trumpo vardu pažymėtas išmanusis telefonas, bet ir „Trump Mobile“ ryšio tiekėjas
2025-07-02 18:37
Pristatytas naujasis „Realme Narzo 80 Lite“ išmanusis telefonas su didelės talpos baterija
2025-07-02 15:12
„WhatsApp“ programėlėje atsiras reklamų: „Meta“ paskelbė apie pasikeitimus
2025-07-02 12:05
Liksite be prieigos prie „YouTube“ programėlės: šių įrenginių turėtojai sulaukė blogų naujienų
2025-07-02 09:22
„Infinix“ pristatė naująjį „Smart 10 Plus“ telefono modelį su 120 Hz ekranu ir „Unisoc“ mikroschemų rinkiniu
2025 m. birželis
2025-06-30 18:16
ZTE pristatė biudžetinės klasės „Blade A56“ išmanųjį telefoną su „Unisoc“ procesoriumi
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama