„Gigabyte“ pristatė pagrindinę plokštę „X870 Aorus Stealth ICE“, kuri gavo didesnės talpos BIOS nei dauguma konkurentų. Pasak šaltinio, tai pirmoji plokštė su „Socket AM5“ lizdu, aprūpinta 64 MB mikroschema, tuo tarpu dauguma pirmųjų AM4 plokščių naudoja 16 MB mikroschemas.

Padidinta BIOS talpa gamintojui leido įgyvendinti Driver BIOS technologiją, kuri leidžia įrašyti tvarkykles tiesiai į BIOS atmintį, kad operacinei sistemai jos būtų prieinamos iškart, be papildomo atsisiuntimo iš gamintojo svetainės. Pavyzdžiui, į „X870 Aorus Stealth ICE“ BIOS „Gigabyte“ integravo „Windows“ Wi-Fi adapterio tvarkyklę.
Tokios tvarkyklės buvimas BIOS gerokai palengvins pirminį kompiuterio nustatymą, nes šiuo metu diegiant „Windows 11“ būtina susikurti internetinę „Microsoft“ paskyrą arba prisijungti su jau esamais duomenimis. Yra būdų apeiti šį reikalavimą ir paleisti naują kompiuterį su „Windows 11“ neprisijungus prie interneto, tačiau daugeliui vartotojų tai neatrodo patogu. Dabar šį žingsnį bus galima paprastai atlikti, nes plokštė pasiūlys veikiančią Wi-Fi jungtį dar diegimo metu.
Kol kas Driver BIOS technologija įdiegta tik vienoje „Gigabyte“ plokštėje. Tačiau labai tikėtina, kad gamintojas naudos šią funkciją ir kituose naujuose aukštesnės klasės modeliuose, nes skirtingų BIOS mikroschemų talpos kainų skirtumas minimalus. Todėl galima tikėtis, kad „Gigabyte“ žingsnis gali pradėti naują tendenciją – pagrindinės plokštės bus tiekiamos su integruotomis tvarkyklėmis „iš dėžutės“, kad būtų patogesnis tiek aparatinės, tiek programinės įrangos diegimas bei pradinis nustatymas.