„Thermalright“ pristato visiškai varinį „AXP90-X53“ procesorių aušintuvą
Publikuota: 2023-11-24 09:26
Tematika: Kompiuterija
Autorius: Mindaugas Klumbis
Aut. teisės: ©MiTech.lt
Inf. šaltinis: MiTech.lt
„Thermalright“ pristatė (beveik) visiškai varinį procesoriaus aušintuvą „AXP90-X53“. Tai 53 mm aukščio „AXP90-X53“ viršutinio oro srauto aušintuvo variantas, kurio konstrukcija beveik 100 % varinė: procesoriaus kontaktinis pagrindas, šiluminiai vamzdeliai ir plokštelių paketas (radiatorius) pagaminti tik iš raudono metalo.
Vieninteliai radiatoriaus elementai, kurie nėra pagaminti iš vario, yra plieniniai tvirtinimo kornšteinai. Varinė pagrindo plokštelė traukia šilumą iš procesoriaus ir perduoda ją keturiems 6 mm storio variniams šiluminiams vamzdeliams, kurie eina per varinį radiatorių. Jį vėdina 15 mm aukščio 92 mm ventiliatorius. Pagrindas gali atrodyti kaip paprastas varis, tačiau jis padengtas C1100 nikelio danga ir gali atlaikyti net tokius termo materialus, kurie laikui bėgant pažeistų varį.
Pridedamas „Thermalright TL-9015R“ 92 mm ventiliatorius turi oranžinę sparnuotę su kontrastingu raudonu rėmeliu. Jis turi skysčių dinaminį guolį ir priima 4 kontaktų PWM įvestį. Jis sukasi iki 2700 aps/min greičiu, išstumdamas iki 42,58 CFM oro srautą, esant 1,33 mm H₂O statiniam slėgiui ir 22,4 dBA triukšmui. Su ventiliatoriumi „Thermalright AXP-90-X53“ yra 94,5 mm x 95 mm x 53 mm dydžio ir sveria apie 600 g (su ventiliatoriumi). Palaikomi šie procesorių lizdų tipai: LGA1700, AM5, LGA1200 ir AM4. Bendrovė nepateikė informacijos apie kainas.