Elektronika.lt
 2025 m. birželio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 21 d. 18:35
Naujos kartos „Volkswagen“ komercinės transporto priemonės – modernesnės, efektyvesnės ir universalesnės
Birželio 21 d. 12:09
Naujas etalonas kompaktiškų automobilių klasėje: trečioji „Audi Q3“ karta
Birželio 20 d. 08:21
Kraunate telefoną naktį? Štai kodėl tai kenkia jūsų telefonui
Birželio 19 d. 18:10
Planuojama atnaujinti LitPOS – nematomą, bet ypač svarbų matavimo tinklą
Birželio 19 d. 16:57
Kodėl vaikai žaidžia agresyvius kompiuterinius žaidimus? (2)
Birželio 19 d. 14:39
Išmanieji skaitikliai: Lietuva – tarp Europos lyderių pagal technologijas ir duomenų prieinamumą
Birželio 19 d. 11:48
Nauja verslo realybė: kaip inovacijos ir verslo skaitmenizavimas formuoja ateitį
Birželio 19 d. 08:23
Naujiena kalnų dviračių sporto entuziastams – „Garmin“ pristatė naują GPS įrenginį „Edge MTB“
Birželio 18 d. 17:38
„Shein“ kaltinama psichologiniu spaudimu: taikomi triukai atsidūrė po Europos Komisijos padidinamuoju stiklu
Birželio 18 d. 14:37
Gamintojas pristatė naujas „Discovery Sport“ versijas
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Google“ debesyse – „Microsoft“

Publikuota: 2010-11-24 11:05
Tematika: Kompiuterija
Aut. teisės: ©Balsas.lt
Inf. šaltinis: Balsas.lt

Nauja paslauga „Google Cloud Connect“ sujungia „Google“ „debesį“ su „Microsoft Office“ biuro programų paketu.

Bendrovė „Google“ pranešė pradėjusi viešąjį naujos paslaugos „Google Cloud Connect for Microsoft Office“ „beta“ versijos bandymą.

„Dešimtys milijonų žmonių perėjo prie „Google Docs“, nes tai 100 proc. internete veikiantys įrankiai, suteikiantys bendro darbo su dokumentais realiuoju laiku galimybę, nereikalaujantys diegti, valdyti ar atnaujinti jokios programinės įrangos. Suprantama, mes žinome, dar daugiau jūsų vis dar naudoja „Microsoft Office“, nes iki šiol nebuvo daug įrankių, užtikrinančių bendro darbo su dokumentais galimybę ir leidžiančių dalytis dokumentais su kitais. Tačiau dabar atsirado pasirinkimo galimybė“, – teigiama oficialiame „Google“ tinklaraštyje paskelbtame pranešime.

Pasak bendrovės atstovų, šiemet „Google“ įsigyta JAV bendrovė „DocVerse“ pritaikė savo programinius sprendimus „Google“ infrastruktūrai ir atliko uždarus naujos paslaugos „Google Cloud Connect“ bandymus. Dabar paskelbta jos viešojo testavimo pradžia, tačiau dėl didelio vartotojų susidomėjimo numatytas paslaugos bandytojų skaičius buvo pasiektas jau per pirmąsias kelias valandas. Tad norintys išmėginti „Google Cloud Connect“ „beta“ versiją kviečiami registruotis ir laukti „Google“ pakvietimų.

Vartotojams, kurie dar neperėjo prie „Google Docs“ ir tebenaudoja „Microsoft Office 2003/2007/2010“ biuro programų paketus, „Google Cloud Connect“ suteikia galimybę perkelti savo dokumentus į „debesį“ – „Google“ interneto serverius. Su „Cloud Connect“ vartotojai gali ir toliau naudoti „Microsoft Office“ programų sąsają, kartu turėdami galimybę naudotis „debesies“ teikiamais kolektyvinio darbo su dokumentais ir jų pasiekiamumo iš įvairių kompiuterių bei nešiojamųjų įrenginių patogumais, teigiama pranešime.

Nepasitraukę iš „Microsoft Office“ aplinkos, vartotojai gali sinchronizuoti savo dokumentus su „Google“ „debesimi“. Atlikus sinchronizaciją, pradedamos daryti visų dokumentų atsarginės kopijos, dokumentams suteikiami atskiri adresai (URL), ir jie bet kuriuo metu gali būti pasiekiami iš „Google Docs“ paskyros. Kadangi visi tokiu būdu sukurti „Microsoft Office“ dokumentai laikomi „debesyje“, vartotojai visada gaus prieigą prie naujausios jų versijos, teigia „Google“ atstovai.

„Cloud Connect“ leidžia vartotojams tiesiai iš „Microsoft Office“ aplinkos „Google“ „debesyje“ drauge redaguoti ir peržiūrinėti dokumentus. Redagavimo metu fiksuojama failo pakeitimų istorija, tad grįžti prie ankstesnių dokumentų versijų galima vienu pelės spragtelėjimu.

Pabrėžiama, kad naujoji paslauga nesuteikia galimybės redaguoti „Microsoft Office“ dokumentų „Google Docs“ programomis.

„Cloud Connect“ priedą bus galima parsisiųsti ir įsidiegti maždaug per 30 sekundžių, sakoma pranešime. Jis bus nemokamas, o paslauga galės naudotis visi, turintys „Google“ paskyrą.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (2)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
„Xiaomi“ seks „Apple“ pėdomis – kita bendrovės OS versija vadinsis „HyperOS 26“

„HyperOS 26“ Praėjusio mėnesio pabaigoje „Bloomberg“ žurnalistas Markas Gurmanas pareiškė, kad „Apple“ gali pakeisti savo operacinių sistemų pavadinimų schemą. Dabar tapo žinoma, kad panašiu keliu ketina žengti ir Kinijos bendrovė „Xiaomi“.

Europoje debiutuoja naujasis „Nubia Pad Pro“ planšetinis kompiuteris

Dar balandžio mėnesį „Nubia“ paskelbė apie „Tablet Pro“ planšetinį kompiuterį, kuris jau kuris laikas prieinamas Kinijos rinkoje. Dabar ši naujiena atkeliauja ir į Europą, tačiau mūsų regione bus žinoma kaip „Nubia Pad Pro“.

Žiūrėti „YouTube“ be reklamos tapo dar sudėtingiau

Niekam ne paslaptis, kad „YouTube“ aktyviai kovoja su reklamos blokavimo įrankiais, tačiau neseniai situacija dar labiau paaštrėjo. Naujausias kompanijos atnaujinimas užkirto kelią spragai, leidusiai apeiti erzinančių reklaminių intarpų rodymą vaizdo įrašuose, naudojant „Firefox“ naršyklę su „uBlock“ plėtiniu.

2025 m. birželis
2025-06-18 12:19
„Panasonic“ pristatė „Let’s Note“ nešiojamąjį kompiuterį su apvaliu jutikliniu kilimėliu
2025-06-18 09:27
Barbė su dirbtiniu intelektu? „Mattel“ ir „OpenAI“ kuria revoliuciją
2025-06-18 06:16
AMD išplėtė FSR 4 palaikomų žaidimų sąrašą
2025-06-17 19:18
„Activision“ pristatė „Call of Duty: Black Ops 7“ – „pačią įspūdingiausią“ serijos istorijoje žaidimą
2025-06-17 13:54
„Redmi“ pristatė naująjį „Pad 2“ planšetinį kompiuterį su puikiu ekranu ir didelės talpos akumuliatoriumi
2025-06-17 12:32
„Gigabyte“ sukūrė idealų kompiuterį su „Ryzen Threadripper“ dirbtiniam intelektui, žaidimams ir darbui
2025-06-17 10:11
„OnePlus“ pristatė naująjį „Pad 3“ planšetinį kompiuterį su „Snapdragon 8 Elite“ lustu ir didelės talpos baterija
2025-06-16 21:01
„Minix“ pristatė itin kompaktišką mini kompiuterį su „Core i7“ procesoriumi ir gausybe operatyviosios atminties
2025-06-16 20:29
Tyrimas: DI Lietuvoje naudoja 7 iš 10 šalies gyventojų, bet tik 30 proc. juo pasitiki
2025-06-16 19:23
Pristatytas pirmasis pasaulyje biokompiuteris, veikiantis su žmogaus neuronais
2025-06-16 15:12
„Google“ pasigyrė, kad „Chrome“ pasiekė rekordinę spartą, tačiau vartotojai nepatenkinti šio pasiekimo kaina
2025-06-15 11:52
„Razer“ atnaujino „Phantom“ serijos žaidimų aksesuarus „Green Edition“
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama