Elektronika.lt
 2025 m. gruodžio 21 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gruodžio 20 d. 20:22
Tiesa apie saulės baterijas, kurią visi nutyli: ekspertai žadėjo žaliąjį proveržį, o paliko bombą ateičiai
Gruodžio 20 d. 16:27
Lietuvių startuolis „AIVA AI“ pristato dirbtinio intelekto sprendimą gamybos įmonėms
Gruodžio 20 d. 08:15
Kai Kalėdų senelis renka duomenis: ką vertėtų žinoti apie vaikų privatumą šventiniu laikotarpiu?
Gruodžio 19 d. 19:26
Ar jūsų išmanusis telefonas elgiasi keistai? Penki ženklai, kad jus seka, bet jūs dar to nepastebėjote
Gruodžio 19 d. 14:29
Danga su „lotoso efektu“: KTU mokslininkai kuria saulės elementų efektyvumą didinančius sprendimus
Gruodžio 19 d. 10:24
Mažiau atliekų, ilgesnis daiktų gyvenimas: kodėl verta taisyti telefonus
Gruodžio 18 d. 20:19
Ekspertai perspėja: pirkdami LED girliandas darote 3 klaidas, o nuo to priklauso saugumas ir ilgaamžiškumas
Gruodžio 18 d. 14:32
VU superkompiuteris keičia žaidimo taisykles: ką iš tiesų galima su juo nuveikti?
Gruodžio 18 d. 08:29
KTU įsikūręs startuolis siekia užpildyti rinkoje esančią spragą: kuria dronų aptikimo ir sekimo sistemą nedideliame aukštyje (1)
Gruodžio 17 d. 20:28
Apie šią automobilio funkciją nežino daugelis: pultelis turi daugiau galimybių nei jūs galvojate
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Must have farming mods
Farming simulator modhub, Best farming simulator mods
Reklama
 Naujienos » Kompiuterija Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

IT paslaugų kompanija „Data Services“ Lietuvos rinkai pristato naują grupinio darbo sistemą „Zimbra“, kuri, apjungdama visus įmonės dokumentus į bendrą elektroninę erdvę, leidžia ne tik patogiau organizuoti darbą įmonėje, bet ir gerokai sumažinti administravimo kaštus.

Naujos kartos technologijų pagrindu sukurta „Zimbra“ sistema į vieną platformą sujungia darbo kalendorius, kontaktų knygeles, automatizuoja bendrų įmonės automobilių, konferencijų kambarių rezervavimą. Sistema besinaudojantys įmonės darbuotojai turi priėjimą prie visų elektroninių laiškų iš bet kurio kompiuterio. Ypač lanksčios architektūros sistema „Zimbra“ palaiko milijonus gigabaitų vartotojų elektroninio pašto, telefono duomenų, sistemoje integruotos Anti-Virus/Anti-Spam programos.

„Šis įmonės resursus į vieną sistemą integruojantis sprendimas padeda sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Jei darbuotojas, ieškodamas informacijos per dieną sutaupys 10 minučių, 30 darbuotojų kompanijoje per mėnesį tai susidarys 105 valandas arba 13 darbo dienų. Be to, jei įmonės ar valstybinės institucijos, kurios iki šiol naudojasi keletu serverių visą sistemą sujungtų į vieną serverį, gerokai sumažintų serverio administravimo kaštus“, - sako UAB „Data services“ direktorius Erlandas Radomskis.

„Zimbra“ sistema yra pilnai suderinama su „Microsoft Outlook“, „Apple“ ir „Linux“ darbalaukiais. Mobilūs darbuotojai sistema gali naudotis iš bet kurio kompiuterio prijungto prie internet ryšio tiesiog per interneto naršyklę arba mobilų telefoną. Sistema palaiko „Over the air“ sinchronizaciją su įvairiais nešiojamais įrenginiais, pvz.: „Windows Mobile“, „Apple iPhone“, „BlackBerry“ ir kt. Amerikiečių kompaniją „Zimbra Inc.“ 2007 m. įsigijo milžinė „Yahoo!“, taip siekdama sustiprinti kompanijos pozicijas pasaulyje ir išplėsti teikiamų paslaugų spektrą. Šiuo metu „Zimbra“ sistema naudojasi virš 11 mln. vartotojų daugiau kaip 70 šalių. Daugiausiai tai verslo, mokslo ir valstybinės įstaigos.

UAB „Data Services“ yra vienintelė oficiali „Zimbra” paslaugų tiekėja Lietuvoje. „Data Services“ teikia grupinio darbo organizavimo bei dokumentų valdymo sprendimais paremtas paslaugas verslo vartotojams: nuo pradedančiųjų įmonių iki verslo korporacijų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama