Elektronika.lt
 2025 m. spalio 21 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Spalio 21 d. 11:38
Ištrinti neįmanoma: kas nutinka informacijai, įkeltai į dirbtinio intelekto modelį?
Spalio 21 d. 08:24
KTU pradeda įgyvendinti nacionalines pedagogų kvalifikacijos tobulinimo programas
Spalio 20 d. 20:19
NASA atradimas, kuris gali pakeisti viską, privers permąstyti gyvybės egzistavimo galimybes Marse
Spalio 20 d. 17:19
Renkatės buitinę techniką? Primena, ką apie sutaupymus sufleruoja energijos efektyvumo etiketė
Spalio 20 d. 14:43
„Caverion Lietuva“ įgyvendino Vilniaus rajono stadiono apšvietimo projektą
Spalio 20 d. 11:18
„Telia“ ruošia tinklus kvantinės kompiuterijos erai: ar ateityje „nulaužti kodą“ bus vieni niekai?
Spalio 20 d. 08:46
Susirašinėjimas su sukčiais įmonei kainavo 60 tūkst. eurų: ekspertas paaiškino, kaip nusikaltėliai pergudrauja verslus
Spalio 19 d. 20:15
Vairuotojų svajonės tampa realybe: nauji elektromobiliai važiuos toliau, krausis greičiau ir svers mažiau
Spalio 19 d. 17:18
Dirbtinio intelekto dilema verslui: žinių trūkumas kelia didesnį susirūpinimą nei duomenų apsauga
Spalio 19 d. 14:12
Išmanioji energetika Turto banko pastatuose – bus įrengiami energijos kaupikliai
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Prasidėjo didžiausia pasaulinė paroda EXPO 2025 – bus matomas ir Lietuvos verslas

Publikuota: 2025-04-14 21:09
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Japonijoje prasideda didžiausia pasaulinė paroda EXPO 2025. Paroda vyksta nuo balandžio 13 d. iki spalio 13 d. Osakoje ir, planuojama, kad suburs 160 šalių ir beveik 30 mln. lankytojų. Lietuva šioje parodoje dalyvauja bendrame Baltijos šalių paviljone su Latvija, o svarbiu parodos akcentu taps verslo misijos bei renginiai, rašoma Inovacijų agentūros pranešime žiniasklaidai.

Prasidėjo didžiausia pasaulinė paroda EXPO 2025 – bus matomas ir Lietuvos verslas

„Japonija – ketvirta pagal dydį pasaulio ekonomika, pasižyminti stabilumu ir technologiniu pažangumu. Dabartinėje geopolitinėje ir ekonominėje aplinkoje, kur pasaulinėje prekyboje vyrauja neapibrėžtumas, turime aktyviau plėsti ir diversifikuoti savo eksporto rinkas. Japonija – viena iš tų galimybių. Verslas čia grindžiamas ilgalaikiais ryšiais, o Lietuvos įmonės pabrėžia, kad sėkmei būtina kantrybė, kuri atsiperka tvariais rezultatais. Fintech, IT ir aukštųjų technologijų sektoriai jau sulaukė dėmesio – „Teltonika“, „NanoAvionics“, „Surfshark“ ir dar per 200 įmonių sėkmingai įsitvirtino šioje rinkoje. EXPO 2025 – puiki proga pasekti jų pavyzdžiu“, – teigia ekonomikos ir inovacijų ministras Lukas Savickas.

Pirmoji Inovacijų agentūros organizuojama verslo misija, kurioje dalyvaus ekonomikos ir inovacijų ministras L. Savickas, vyks jau gegužės 14-15 d. ir yra skirta sumanaus miesto sprendimams.Gegužės 14 d. Lietuvos verslui skirta tinklaveikos sesija vyks Tokijuje–joje dalyviams bus suteikta galimybė užmegzti ryšius su Japonijos įmonėmis ir partneriais. O jau kitą dieną Osakoje EXPO 2025 parodoje Lietuvos įmonės dalyvaus specialiai joms skirtame renginyje „Sumanaus miesto sprendimai: bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir partnerių visame pasaulyje“.

„Renginys apima ne tik diskusijas apie sumanių miestų plėtrą bei žaliąsias iniciatyvas, bet ir atsinaujinančios energetikos temą. Įmonėms iš atsinaujinančios energetikos, mobilumo ir technologijų sektorių suteikiama galimybė tiesiogiai pristatyti savo sprendimus investuotojams ir potencialiems partneriams. Japonijos versle itin vertinamas asmeninis ryšys, todėl šis renginys – tai ne tik matomumo platforma, bet ir reali erdvė, kur priimami verslo sprendimai,“ – sako Inovacijų agentūros Rinkų plėtros skyriaus vadovė Simona Buziliauskienė.

Verslo katalogas – durys į pasaulines rinkas

Papildomą matomumą Lietuvos įmonėms suteikia Baltijos šalių verslo katalogas, kuris veikia visos EXPO 2025 parodos metu. Katalogas yra pasiekiamas Baltijos šalių paviljono išmaniuosiuose ekranuose ir pristato tiek B2C produktus, tiek B2B sprendimus.

„Tai – puiki galimybė Lietuvos įmonėms pristatyti savo produktus ir paslaugas tarptautinei auditorijai. Lietuvą šiame kataloge atstovauja įmonės, veikiančios įvairiose Lietuvos verslo srityse, kaip elektronika ir lazeriai, gyvybės mokslai, informacijos ir ryšių technologijos, sumanaus miesto sprendimai, maistas ir gėrimai, dizainas ir kūrybinės industrijos. Kataloge atsispindės platus aukšto lygio prekių ir paslaugų, kurias gali pasiūlyti mūsų šalis, spektras“, – teigia S. Buziliauskienė.

Galimybė technologijų ir inovacijų veiklą vykdančioms įmonėms patekti į katalogą atvira viso EXPO 2025 metu. Tai įmonėms nieko nekainuoja, o nauda – neabejotina.

Osakoje vykstantiEXPO 2025 paroda šiemet telksis į tvarios, įvairialypės, įtraukios, inovacijas kuriančios visuomenės ateitį. Bendras Lietuvos ir Latvijos paviljonas parodoje išryškins Baltijos regiono įmonių kompetencijas šiose srityse.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
ESO sąlygų negavusiems gyventojams nauja paramos priemonė saulės elektrinėms ir kaupikliams įsirengti startuos spalio 23 d.

Spalio 23 d. bus skelbiamas 5,4 mln. eurų Energetikos ministerijos inicijuotas pilotinis paramos kvietimas gyventojams, norintiems įsirengti saulės elektrines kartu su elektros energijos kaupimo įrenginiais, kai leistinoji generuoti į tinklą galia yra ne daugiau nei 1 kW.

Tradicija tapusioje tarptautinėje konferencijoje „Plug-In 2025“ – žvilgsnis į automobilių ateitį

Spalio 28-ąją automobilių entuziastų ir šios srities profesionalų dėmesys nukryps į Vilnių, kur vyks jau tradicija tapusi konferencija „Plug-In 2025“. Renginys, kasmet suburiantis gausų būrį ekspertų, šiemet žada kaip niekada platų temų spektrą.

Baigėsi registracija į konkursą „Lietuvos metų automobilis“: ar dalyvių sąrašas rodo revoliuciją naujų automobilių rinkoje?

Per 29 metus „Lietuvos žurnalistų autoklubo“ rengiamo konkurso „Lietuvos metų automobilis“ dalyvių parkas nuolat evoliucionavo, atspindėdamas automobilių rinkos ir pačios pramonės pokyčius. Tačiau šių metų konkursui pateiktų modelių sąrašas labiau primena revoliuciją: net 7 nauji prekės ženklai, o daugiau kaip pusė automobilių – elektriniai.

2025 m. spalis
2025-10-19 13:05
Tyrimas: moksleivių kišenėse monetas keičia kortelės
2025-10-18 07:14
Tektoniniai lūžiai žiniasklaidoje: kaip dirbtinis intelektas keičia pasitikėjimą ir prekės ženklų reputaciją
2025-10-17 19:17
Už pažangą vėjo energetikos srityje – „Auksinė krivūlė“ Pagėgių savivaldybei
2025-10-14 10:08
Būsto šildymo įrenginius naujais pakeitė jau beveik 9 500 gyventojų
2025-10-13 21:08
ESO prijungimo prie tinklo paslaugų teikimo procesuose – galimos korupcinės rizikos
2025-10-13 19:35
Tyrimas parodė, kad vidutinis šiuolaikinis geimeris yra 41 metų amžiaus ir beveik pusė iš jų – moterys
2025-10-13 07:33
APVA kviečia pristatyti idėjas, skatinančias energijos vartojimo pokyčius: geriausiai idėjai įgyvendinti – 20 tūkst. eurų finansavimas
2025-10-13 06:12
Išmanių daiktų perteklius kelia nuovargį, vis daugiau žmonių renkasi paprastumą, o ne naujausius sprendimus
2025-10-10 07:23
„Ampere“ žvelgia į baterijų ateitį: nauja laboratorija, skirta numatyti technologinius lūžius
2025-10-09 21:05
Daugiau nei 9 100 gyventojų, įsirengusių naujus būsto šildymo įrenginius, išmokėta daugiau nei 30 mln. eurų
2025-10-09 07:48
Antrasis jūrinio vėjo parko plėtros konkursas neįvyko
2025-10-07 22:01
„Visa“ regione stiprina „fintech“ ekosistemą – startuoliai kviečiami teikti paraiškas „Visa Innovation Program Europe“ programai
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama