Elektronika.lt
 2025 m. lapkričio 9 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 9 d. 20:41
Kosmose pabuvoję lietuviški lazeriai gali padėti pasiekti kvantinės kriptografijos proveržį
Lapkričio 9 d. 16:28
Trumpa pranešimų gaviklių sėkmės istorija – viską pakeitė vienas įrenginys
Lapkričio 9 d. 11:17
Lietuvių sukurti moduliai panaudoti didžiausiame stoge integruotos saulės elektrinės projekte Danijoje
Lapkričio 9 d. 08:12
Elektriniai paspirtukai rudenį: sezoninių apribojimų nėra, tačiau ar saugu?
Lapkričio 8 d. 20:34
Nuo DI prototipų iki verslo idėjų: nauja programa padės moksleiviams kurti technologijas
Lapkričio 8 d. 16:23
Naujas „Facebook“ veidas: kaip pasiruošti pokyčiams?
Lapkričio 8 d. 12:26
USAD atnaujina taromatus – grąžinti pakuotes bus dar patogiau
Lapkričio 8 d. 08:24
KTU profesorius apie anomalijų aptikimą išmaniosios apskaitos duomenyse
Lapkričio 7 d. 20:34
„Nissan“ atnaujino „Ariya“ elektromobilį: naujoji versija jau griauna automobilių dizaino taisykles (1)
Lapkričio 7 d. 17:56
Interneto kokybė prasideda nuo vietos: kur statyti maršrutizatorių, kad ryšys veiktų visame name?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Renginys „Startup Fair“ rugsėjį kvies startuolius atrasti savo investuotojus

Publikuota: 2023-07-24 12:22
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Rugsėjo 7-ąją jau 11-ąjį kartą vyks tarptautinis ir didžiausias Lietuvoje startuolių reginys „Startup Fair. Adapt 2023“. Šiemet scenoje pranešimus skaitys žinomi ekspertai iš JAV, Olandijos, Jungtinės Karalystės ir kitų šalių. Planuojama, kad renginyje dalyvaus dar daugiau tarptautinių investuotojų – su startuoliais jie susipažins individualiuose susitikimuose ir stebėdami startuolių pasirodymų kovas „Pitch Battle“.

„Startup Fair 2022“
„Startup Fair 2022“

„Kasmet renginiui parenkame raktažodį, kuris tampa temine renginio ašimi ir duoda toną diskusijoms bei pranešimams. Kadangi pastarieji dveji metai nešykštėjo iššūkių ir buvo pažymėti COVID-19 pandemijos, ekonominių ir geopolitinių sukrėtimų, šiemet pasirinkome žodį „adapt“. Šiuo žodžiu pabrėžiame būtinybę startuolių kūrėjams būti lanksčiais ir gebėti prisitaikyti prie naujos realybės bei svyravimų investiciniame lauke“, – sako Roberta Rudokienė, Inovacijų agentūros skyriaus „Startup Lithuania“ vadovė.

Konferencijoje startuoliai bei vienaragiai dalinsis savo sėkmės istorijomis, technologijų ekspertai kalbės startuolių ekosistemai aktualiausiomis temomis – iš viso pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus daugiau nei 60 pranešėjų.

„Į konferenciją kviečiame pranešėjus ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Iš JAV atvyksta technologijų ekspertas Rick Rasmussen kalbėti apie technologijų ciklo pakilimus ir nuosmukius Silicio slėnyje. Taip pat nuo 9-tojo dešimtmečio vienas svarbiausių startuolių investavimo sektoriaus dalyvių olandas Maurice Beckand Verwee skaitys pranešimą apie dirbtinį intelektą, įsitvirtinusį kiekvienoje pramonės šakoje, ir ko turės imtis įmonės, siekdamos išlikti konkurencingos“, – sako R. Rudokienė.

Renginio metu bus skirta laiko diskusijoms. Dalyviai kalbėsis apie iššūkius, su kuriais susiduria startuoliai, diskutuos, kaip adaptuotis prie naujosios realybės, o pirmojo Latvijos vienaragio „Printful“ vienas įkūrėjų – Davis Siksnans, dalinsis gerosiomis praktikomis bei savo įžvalgomis. Diskusiją apie šiuo metu aktualiausias bei didžiausią potencialą technologijų inovacijų vystymui turinčias sritis tokias kaip healthech ir cleantech moderuoti atvyksta vienu įtakingiausių technologijų sektoriaus žmonių vadinamas portalo „TechCrunch“ redaktorius Mike Butcher.

„Pitch Battle“ – galimybė investicijų pritraukimui

„Startuolių pasirodymų kovos „Pitch Battle“ kasmet sulaukia didelio ne tik investuotojų ir startuolių, bet ir plačios visuomenės susidomėjimo – ją vilioja galimybė išgirsti kažką naujo, pirmiems sužinoti kokius inovatyvius sprendimus kuria startuoliai. Komisija, sudaryta iš investuotojų, atrinks 40–50 startuolių, kurie savo idėjas pristatys renginio scenoje ir varžysis dėl dalyvavimo „Startup Terrace Taiwan“ organizuojamoje akceleravimo programoje Taivane bei galimybės pritraukti investicijas“, – kalba R. Rudokienė.

Akceleravimo fondas „Baltic Sandbox Ventures“ yra pasiruošęs į pasirinktą startuolį investuoti iki 125 tūkst. Eur, o į kitą pasirinktą startuolį 100 tūkst. Eur žada investuoti fondas „Firstpick“.

„Ankstesnių konkursų patirtis rodo, kad kiekvienas į „Pitch Battle“ sceną patekęs dalyvis jau yra laimėtojas. Užlipę ant tarptautinės scenos startuoliai gauna puikią progą prisistatyti visuomenei, svarbiausiems Lietuvos ir užsienio investuotojams, patraukti žiniasklaidos dėmesį, užmegzti vertingas partnerystes. Be to, gavę profesionalų grįžtamąjį ryšį iš komisijos, startuoliai gali dar kartą pasitikrinti savo verslo idėją ir modelį, o galbūt – sudominti renginyje dalyvaujančius investuotojus ir pritraukti savo verslui reikalingas investicijas“, – sako R. Rudokienė.

Pernai į konkursą užsiregistravo 140 dalyvių iš 28 pasaulio šalių. Komisija atrinko 40 stipriausių, įdomiausių ir didžiausią potencialą turinčių inovatyvius sprendimus kuriančių startuolių – jie savo idėjas pristatė renginio metu scenoje ir rungėsi dėl geriausiojo vardo. Geriausiai pasirodė ir 2022 m. „Pitch Battle“ nugalėtoju buvo paskelbtas dirbtiniu intelektu grįstus vartotojų patirties valdymo sprendimus kuriantis startuolis WHELP.

Į „Startup Fair. Adapt 2023“ konkursą „Pitch battle“ registruotis galima iki rugpjūčio 4 d. internetu.

Erdvė investuotojams ir startuoliams

„Vienas svarbiausių renginio tikslų – startuolių ir investuotojų suvedimas, siekiant padėti startuoliams užmegzti naujus kontaktus bei palengvinti investicijų pritraukimą. Startuolių ir investuotojų susitikimams bus išskirta atskira erdvė, o kad jiems būtų paprasčiau vieniems kitus atrasti – renginio metu veiks speciali programėlė“, – pasakoja R. Rudokienė.

Programėlėje investuotojai gali pažymėti, į kokį sektorių pageidauja investuoti ir kokią sumą, o startuoliai gali pateikti aprašus apie savo verslą bei įvardinti ieškomų investicijų sumą. Radusi atitikimą programėlė sujungia startuolį su investuotoju ir jie gali susitikti pokalbiui renginyje veiksiančioje susitikimų erdvėje.

„Lietuvos ekosistema darosi vis labiau matoma ir įdomi tarptautiniu mastu, pernai į „Startup Fair 2022“ atvyko daugiau nei 270 investuotojų, o šiemet jų tikimės pritraukti dar daugiau. Siekdami sukurti investuotojams didesnę vertę, papildomai jiems organizuojame ir atskirą uždarą renginį „Investor Camp Vilnius“, kuriame bus skaitomi naudingi pranešimai, skatinamas investuotojų bendravimas ir bendradarbiavimas“, – sako R. Rudokienė.

Renginys investuotojams „Investor Camp Vilnius“ vyks rugsėjo 6 d.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Slaptos misijos virš Europos: neatpažinti dronai kelia nerimą kariškiams, kas valdo dangų virš Europos?

Čekijos kariuomenės Generalinis štabas praneša apie vis dažnesnius „neidentifikuotų dronų“ pasirodymus virš karinių bazių ir svarbių infrastruktūros objektų. Šie bepilotės skraidyklės stebi militarinę veiklą ir kelia rimtą grėsmę nacionaliniam saugumui.

Papildomi 7,8 mln. eurų gyventojų kaupikliams: kvietimas teikti paraiškas startuos lapkričio 11 d.

Gyventojai, kurie jau yra įsirengę elektros energijos kaupimo įrenginius, galės teikti paraiškas paramai gauti. Energetikos ministerijos inicijuotam papildomam kvietimui, kuris startuos jau kitą savaitę, bus skirta 7,8 mln. eurų. Kvietimą administruos Aplinkos projektų valdymo agentūra.

„Lietuvos metų automobilis 2026“ – naujovė: pristatyta dar viena nominacija

Šią savaitę oficialiai startavo konkursas „Lietuvos metų automobilis 2026“, per beveik tris dešimtmečius tapęs vienu reikšmingiausių šalies automobilių rinkos įvykių. Šiemet Lietuvos žurnalistų autoklubo rengiamas konkursas bus kitoks – automobiliai bus vertinami naujoje nominacijoje, kurią pristatė „Vilnius Tech“.

2025 m. lapkritis
2025-11-07 16:20
Apklausa: gyventojams grynųjų prireikia vis rečiau – juos išstumia skaitmeninės atsiskaitymų alternatyvos (1)
2025-11-04 10:32
Nemokama paslauga gaminantiems vartotojams – individualus saulės elektrinės efektyvumo vertinimas
2025 m. spalis
2025-10-31 21:02
Artėjant Vėlinėms, „Oro navigacija“ perspėja dronų savininkus – virš dalies kapinių skraidymas draudžiamas
2025-10-30 21:02
ESO žiemos metu ribos planinius atjungimus – truks trumpiau
2025-10-28 21:08
Vilniaus kriminalistų operacija – smogta SIM BOX tinklui
2025-10-27 19:13
Kauno rajone duris atvėrė nauji „Scania“ namai: investicijos siekia 13,5 mln. eurų
2025-10-27 10:25
„GovTech Leaders 2025“ konferencija: kaip spręsti viešojo sektoriaus dilemas?
2025-10-24 19:24
Už ribojamojoje geografinėje zonoje pakeltus dronus gresia baudos
2025-10-23 15:51
Garsūs vardai grįžta į „YouTube“ platformą: paaiškėjo, jog paskyros buvo blokuotos dėl valdžios nurodymų
2025-10-21 21:08
„Scania“ elektrinių sunkvežimių turas aplankė Baltijos šalis
2025-10-19 13:05
Tyrimas: moksleivių kišenėse monetas keičia kortelės
2025-10-18 16:28
ESO sąlygų negavusiems gyventojams nauja paramos priemonė saulės elektrinėms ir kaupikliams įsirengti startuos spalio 23 d.
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama