Elektronika.lt
 2025 m. birželio 7 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Birželio 6 d. 20:52
Laukiamiausi 2025 metų žaidimai: šie pavadinimai verčia laukti ir kuria naujas legendas
Birželio 6 d. 17:24
Automatiškai save tvarkantis „Gmail“ ir neatpažįstama „Google“ paieška: kas debiutavo „Google I/O“ renginyje?
Birželio 6 d. 14:50
Tyrimas atskleidė: elektromobiliai vis dar apipinti trimis pagrindiniais mitais – ar jie pagrįsti?
Birželio 6 d. 11:21
Naujasis „Scenic E-Tech Electric“: dar daugiau išmanumo ir komforto
Birželio 6 d. 08:21
„Neurotechnology“ išleido balso transkripcijos modelį lietuvių kalbai, gebantį garso įrašus paversti tekstu
Birželio 5 d. 20:26
Europa ruošiasi mesti iššūkį NASA: ambicingas planas sukrės visą kosmoso politiką, milijardai ant kortos
Birželio 5 d. 17:01
Šviesa, kuri pasakoja istoriją: Lietuvoje gimstantys mediniai rankų darbo šviestuvai
Birželio 5 d. 14:20
KTU ekspertas: dirbtinio intelekto sugeneruoti vaizdai – kur prasideda kūryba, o kur tik kopija?
Birželio 5 d. 11:10
„Renault Megane E-Tech Electric“ nuo šiol siūlomas su dar daugiau technologijų, stiliaus ir universalumo
Birželio 5 d. 08:10
„Toyota“ Lietuvoje pristato naująjį „Aygo X Hybrid“
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
FS25 Mods
FS25 Harvesters, FS25 Tractors Mods, FS25 Maps Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Football Training Kit
Football Training Equipment, Football Skills, Football Training
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

IBM Lietuvoje ieškos jaunųjų programavimo talentų

Publikuota: 2007-06-19 10:36
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: IBM Lietuva, UAB

Bendrovė „IBM Lietuva“ skelbia programavimo konkursą „IBM Lietuva Summer Challenge 2007“, kurio dalyviai pagal specialiai parengtą užduotį turės sukurti ir išbandyti programų sistemą. Savo žinias, gabumus ir talentą demonstruoti kviečiami visi IT specialistai, o taip pat mokantys ir mėgstantys programuoti studentai.

Konkurso nugalėtojai bus paskelbti šių metų rugsėjo mėnesį. Geriausieji programuotojai bus pakviesti papildyti IBM programinės įrangos paslaugų centro komandos gretas, jų taip pat laukia įspūdingas skrydis oro balionu.

Susibūrę į komandas (iki 4 žmonių) konkurso dalyviai turės įveikti „IBM Lietuva“ parengtą užduotį – pagal pateiktus reikalavimus suprojektuoti programų sistemos architektūrą, sukurti vartotojo sąsajos prototipą, suprogramuoti sistemą ir ją išbandyti.

„IBM Lietuva“ programinės įrangos paslaugų centro vadovas Tomas Kvedaravičius teigia, kad tokiu būdu bendrovė nori atrasti talentingus programuotojus, kurie galėtų tapti IBM komandos nariais. Būsimieji programuotojai konkurso metu supažindins su projektų eiga, „pačiupinės“ ir supras rinkos poreikius. Pasak centro vadovo, konkrečios praktinės užduotys yra veiksmingas būdas patikrinti jaunų žmonių žinias ir praplėsti jų galimybes.

„Į Lietuvoje įsteigtą IBM programinės įrangos paslaugų centrą šiais metais planuojame priimti dar kelias dešimtis „Java“ programuotojų ir SAP konsultantų. Tikiuosi, kad šis programavimo konkursas taps tiltu į IBM bent keliems jo dalyviams“, – sako T. Kvedaravičius.

Visi norintys dalyvauti konkurse iki šių metų liepos 2 d. savo komandas gali registruoti elektroniniu paštu lina.mockute@manifesto.lt. Liepos mėnesio pradžioje visi užsiregistravę bus pakviesti į įvadinį seminarą, kurio metu konkurso dalyviams bus išsamiai pristatyta parengta užduotis.

IBM programinės įrangos paslaugų centre, įkurtame 2006 m., jau dirba daugiau nei penkiasdešimt Java programuotojų ir SAP specialistų. Centro darbuotojai vykdo įvairius IT projektus Šiaurės Europos šalyse.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama