Elektronika.lt
 2026 m. vasario 14 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 13 d. 20:16
Ar tai neša pažangą ar pražūtį? Naujosios technologijos paverčia karą beveik nepastebimu reiškiniu
Vasario 13 d. 17:43
Saugesnis internetas: patarimai, kaip išvengti apgavysčių
Vasario 13 d. 14:25
„European Energy“ atidarė didžiausią Šiaurės Europoje baterijų ir saulės energijos hibridinį parką
Vasario 13 d. 11:44
Metai be BRELL: ramus startas, „streso testas“ Estijoje ir pamokos baterijų bei saulės bumui
Vasario 13 d. 08:20
KTU mokslininkai kuria radiacijai atsparių, lanksčių saulės elementų technologiją mažiesiems palydovams
Vasario 12 d. 20:32
Slaptas astronautų pokštas sukrėtė NASA: astronautai slapta paleido moters balsą iš kosmoso
Vasario 12 d. 17:25
Baigiantis VBE pasirinkimo terminui, ekspertė pataria: mąstykite ne impulsyviai, o racionaliai
Vasario 12 d. 14:51
Automobilių parkų išlaidos: kas kelia nerimą įmonėms ir vairuotojams?
Vasario 12 d. 11:19
Naujausias tyrimas: dėl saugumo internete nerimauja, bet kontrolę palieka intuicijai
Vasario 12 d. 08:26
Apklausa: lietuviai stebi savo elektros suvartojimą, tačiau galėtų sutaupyti daugiau (3)
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, RDR2 Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„CG EVENT Vilnius 2016“ – norintiems aplenkti laiką

Publikuota: 2016-05-19 19:21
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

Kompiuterinė grafika – Lietuvoje vis dar nišinė sfera, tačiau kiekvienas mūsų esame su ją susidūrę. Kompiuterinės grafikos profesionalai ir skaitmeniniai menininkai nuolatos puošia mūsų kasdienybę, o jų prisilietimą juntame visur – pradedant kinu, baigiant televizija, reklama ir kompiuteriniais žaidimais.

Kompiuterinė grafika, tam tikra prasme, gali būti sulyginama su dieviškomis galiomis kurti ištisus pasaulius ar įkvėpti gyvybę net tik filmo personažui, bet ir dantų pastos tūtelei. Vis tik kompiuterinės grafikos kūrėjai nuolat susiduria su daugybe iššūkių, kurių rimčiausias – žaibišku greičiu tobulėjančios technologijos. Kaip vienas iš būdų spėti kartu su šia kaita yra Vilniuje rengiama didžiausia regione, tarptautinė konferencija skaitmeninių menų entuziastams – „CG EVENT Vilnius 2016“.

„CG EVENT Vilnius 2016“ – norintiems aplenkti laiką

„CG EVENT“ “ tai ne šiaip konferencija, tai nauja bendravimo platforma, kurią mes siekiame pristatyti Lietuvos ir visos Rytų Europos auditorijai“, – teigia vienas iš renginio kuratorių Sergejus Tsyptsynas.

„Savo renginiuose mes vengiame formalių prezentacijų, rinkodarininkų ir nuobodžių grafikų. Mūsų siekis – aptarti gyvus projektus, ką tik įveiktus iššūkius, apžvelgti madas ar naujus įrankius“. Sergejus Tsyptsynas „CG EVENT“ renginius organizuoja daugiau nei penkerius metus. Didžiausi tokio pobūdžio renginiai vyksta Maskvoje, tačiau „CG EVENT“ vieši ir Kijeve, tad renginys turi tūkstantinę gerbėjų minią.

Pasak organizatorių „CG EVENT“ turi dvejopą misiją – visų pirma, tai ekspertinis naujausių animacijos, specialiųjų efektų, naujosios medijos, holografijos ar virtualios realybės projektų aptarimas. Komunikaciją su bendraminčiais iš Lietuvos ir užsienio Sergejus išskiria kaip antrą reikšmingą renginio misiją. Organizatoriai akcentuoja daugelį sferų apimančią programą, tačiau kviečia nenuvertinti galimybės sutikti profesionalus ir iš kitų šalių, pasisemti patirties ar net surasti naujus partnerius savo projektams.

„Kompiuterinė grafika ir skaitmeniniai menai – tai sferos kurios nuolat lenkia laiką. Technologijos gimsta tiesiog ambicingų projektų metu, tačiau neprabėgus nei metams, jos jau spėja pasenti. Tai rimtas iššūkis visai industrijai, nes net ir turėdamos norą, ugdymo įstaigos negali žengti koja kojon su natūralia raida. Vienintelis būdas tobulėti ir tapti šios sferos specialistu yra nuolatinė komunikacija su tais, kas kuria pažangiausią turinį, įrankius ir sprendimus. Paradoksalu, bet dažnu atveju įspūdingiausių sprendimų autoriai šiandien gali būti žmonės ar įmonės, apie kurias vakar niekas negirdėjo“, – kasdieniais industrijos rūpesčiais dalijasi Sergejus Tsyptsynas. Šiuos teiginius atspindi ir įtempta renginio programa. Tarp pranešėjų gausu savos srities profesionalų iš Lietuvos ir viso pasaulio, atstovaujamų įmonių sąraše puikuojasi pasaulinio garso vardai „Framestore Canada“, „Unity“, „Blizzard“ ir daugybė kitų.

Šiuometiniame renginyje taip pat planuojama suorganizuoti ir keletą dirbtuvių sesijų. Viena jų vyks Goodname Studio stende, kuriame bus laukiami visi 2D dailininkai. Dailininkai, atvykę į stendą, gaus ruošinį ir turės jį išbaigti naudodamiesi teminėmis gairėmis, kurias pateiks konkurso organizatoriai. Geriausio darbo autorius bus apdovanotas įspūdingu, plataus formato LG monitoriumi. Organizatoriai pabrėžia, kad vertinant bus kreipiamas dėmesys ne tik į „Photoshop“ programos valdymo įgūdžius, bet ir į dalyvių fantaziją, saviraišką ar humoro jausmą.

„CG EVENT Vilnius“ vyks jau gegužės 28 dieną, lenkų kultūros namuose, Vilniuje.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
Privatumo skandalai nesibaigia: „Meta“ vėl atsidūrė teisme, vartotojai klausia, kas dar buvo matoma?

Tarptautinė ieškovų grupė Jungtinėse Valstijose padavė į teismą bendrovę „Meta Platforms, Inc.“, kaltindama ją skleidus melagingą informaciją apie „WhatsApp“ žinučių konfidencialumą ir saugumą.

„ChatGPT“ geba pasinaudoti tik kas trečias lietuvis: kas stabdo žmones? (1)

Nors Lietuva didžiuojasi vienu greičiausių internetų pasaulyje, dirbtinio intelekto (DI) galimybėmis kasdien naudojasi tik kas trečias gyventojas. Naujausi „Eurostat“ duomenys rodo, kad skaitmeninės lyderės šalį vis dar smarkiai lenkia.

„Sostena“ Kaune atidarė naują saloną – moderniausius „Renault“ ir „Dacia“ namus Baltijos šalyse

Nuo vasario 9 d. Kaune, Pramonės pr. 61A, duris atvė naujas UAB „Sostena“ automobilių salonas. Tai – aštuntasis bendrovės salonas Lietuvoje ir atskirai dedikuotas pirmasis „Dacia“ salonas Kaune. Plėtra vykdoma po sėkmingų 2025 metų, kai įmonės apyvarta, palyginti su 2024 m., augo beveik 14 proc. – iki 149 mln. eurų.

2026 m. vasaris
2026-02-13 13:39
Lietuvoje veikiančiai technologijų įmonei – europinis pripažinimas
2026-02-12 16:39
„Ignitis renewables“: 58 proc. gyventojų mano, kad Lietuva gali pasigaminti daugiau žaliosios energijos nei reikia
2026-02-10 21:06
Olimpinės akimirkos – ne tik per televizijos ekraną: kaip technologijos pakeitė Milano-Kortinos žaidynių atidarymo ceremoniją
2026-02-10 13:37
Praėjus metams po sinchronizacijos, Baltijos šalių energetinė sistema veikia stabiliai ir saugiai (1)
2026-02-10 10:49
Saugesnio interneto savaitė primena: saugumas prasideda nuo žinojimo
2026-02-09 12:54
Astronautai atskleidė lemtingą medicinos įrankį, išgelbėjusį gyvybę kosminėje stotyje
2026-02-07 10:43
Smūgis elektromobilių gamintojams: Prancūzijos teismas nurodė grąžinti visus pinigus už automobilį
2026-02-06 16:12
Sausis sugriovė seną e. prekybos taisyklę: internetu lietuviai pirko daugiau
2026-02-06 10:14
Nuo sausio – gyventojams aiškesnės elektros energijos sutartys
2026-02-05 10:51
Elektromobiliams ir vandeniliu varomam transportui viešajame sektoriuje – papildomi 1,2 mln. eurų
2026-02-04 19:48
EIMIN įsteigė dirbtinio intelekto kompetencijų centrą viešajam sektoriui
2026-02-04 15:02
Garsus aktorius atskleidžia netikėtas dalykus: algoritmai keičia kino scenarijus, kad neatitrauktume akių
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama