Elektronika.lt
 2025 m. lapkričio 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 22 d. 18:28
„Huawei“ paskelbė apie „HarmonyOS 6“ platformos versiją, dirbtinis intelektas įgaus dar daugiau galių
Lapkričio 22 d. 08:40
Kibernetinio saugumo specialistų stygius – per didelė kaina valstybei
Lapkričio 21 d. 20:39
Kibernetinis nuodas, kurio daugelis nepastebi: atskleidė, kaip DI tampa pavojingu melų įrankiu
Lapkričio 21 d. 15:25
Komentatorių pinklės: ar verslas turi priemonių kovai?
Lapkričio 21 d. 13:27
ESO investicijos į modernų elektros tinklą Alytaus regione: šiemet nutiesta jau daugiau kaip 70 kilometrų kabelinių linijų
Lapkričio 21 d. 09:52
Autonominių sunkvežimių potencialas kelia intrigą: kada kelius patikėsime robotams?
Lapkričio 20 d. 19:33
Žmonija mėgina įžiebti savo Saulę: pradedamas montuoti pavojingiausias reaktorius pasaulyje
Lapkričio 20 d. 17:45
Pristatytas sprendimas, leidžiantis saugiau naudoti skirtingus DI įrankius
Lapkričio 20 d. 15:23
Naujos kartos „Gemini 3“ – didžiausias „Google“ dirbtinio intelekto šuolis iki šiol
Lapkričio 20 d. 13:16
Ką sukčiai daro su nutekintais duomenimis ir ką daryti, jei jus apgavo?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Dvigubai didesnis žaidimų kultūros šou „GameOn“ sugrįš šį rudenį

Publikuota: 2016-04-07 18:51
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: Pranešimas žiniasklaidai

2015-aisiais metais Lietuvą sudrebino neeilinis įvykis – pirmą kartą suorganizuotas didelio mąsto žaidimų kultūros renginys „GameOn“. Maloniu siurprizu tapęs renginys į Vilnių sukvietė per septynis tūkstančius žaidimų entuziastų, mėgėjų ir žmonių, norinčių artimiau susipažinti su žaidimų kultūra. Tačiau sėkmingas „GameOn“ startas tebuvo pradžia, o renginio organizatoriai žada, kad „GameOn 2016“ bus gerokai didesnis ir įspūdingesnis. „GameOn 2016“ įvyks spalio 29–30 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Vienas renginio sumanytojų, Jonas Brazys tikina, kad šiemet „GameOn“ kolektyvas ketina sukurti vieną įspūdingiausių pramogų industrijos įvykių Lietuvoje. „GameOn 2016“ skirs dėmesio visiems žaidimų kultūros aspektams, nuo žaidimų iki virtualios realybės potyrių, ar pažinties su susikertančiomis medijomis. „Pernykštis „GameOn“ buvo didesnis nei mes galėjome įsivaizduoti, tad daugelio sumanymų tiesiog negalėjome įgyvendinti. Šiemet skirsime daug dėmesio ne tik turiniui, bet ir jo pateikimui – suteiksime daugiau erdvės Lietuvos žaidimų kūrėjams, išskirsime erdves šeimai ir pasirūpinsime, kad mūsų lankytojai ne tik pamatytų, žaidimus, bet ir geriau juos suprastų“, – pasakojo Jonas Brazys.

Organizatoriai tikina, kad perskaitė didžiąją dalį atsiliepimų, kuriuos socialinėje erdvėje paliko buvusio renginio lankytojai ir šių metų renginyje sieks išpildyti visus fanų lūkesčius. „Dažniausiai žmonės skundėsi dėl grūsties renginio vietoje, tad šiemet kelsimės į didesnes patalpas, o visiems renginio žaidėjams skirta šventė truks net dvi dienas.“

Spalio 29–30 dienomis vyksiantis „Game On“, kaip ir pernai pakvies Lietuvos ir užsienio svečius susipažinti su žaidimų kultūra iš arčiau. Gerokai išsiplėtęs parodos plotas leis sutalpinti dar daugiau užsienio kompanijų – žaidimų leidėjai, žaidimų kūrėjų studijos, žaidėjams skirtos įrangos gamintojai ir platintojai neleis nuobodžiauti, o net dvi renginio metu organizuojamos konferencijos tikrai bus naudingos kiekvienam atėjusiam.

Pernai areną ovacijomis drebinę el. sporto sirgaliai taip pat neliks nuskriausti. El. sporto koordinatorius Ridas Bušmanas pasakoja, kad šiemet „GameOn“ Baltijos CS:GO taurės turnyrui kaupiamas įspūdingas prizinis fondas, tad organizatoriai tikisi sulaukti komandų ne tik iš artimiausių kaimynių, bet ir iš Skandinavijos šalių. „Kaip ir pernai, „GameOn“ renginio svečiai galės pasimėgauti pajėgiausių regiono komandų dvikovomis, tačiau šiemet į renginį planuojame pakviesti keletą svečių komandų kurios yra žinomos Europos mastu. Erdvesnės ekspozicijų zonos dėka, ketiname plėsti el. sporto disciplinų sąrašą, tad sudalyvauti mėgstamo žaidimo mini turnyre galės kiekvienas entuziastas“, – atviravo Ridas Bušmanas.

„GameOn 2016“ metu vyks ir žaidimų kultūros konferencijos – viena jų skirta plačiai auditorijai, o pranešimų temos vyraus nuo edukacijos, iki naujausių žaidimų pristatymo ir žinomų žmonių pasakojimų apie žaidimų rolę jų gyvenime. Antroji konferencija bus skirta žaidimų kūrėjo amatą pasirinkusiems žmonėms bei tiems, kas svajoja sukurti savo žaidimą.

Organizuojant šią konferenciją „GameOn“ bendradarbiaus su Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacija, tad į renginį tikimasi prisikviesti ekspertų iš Lietuvos, bei užsienio. „Žaidimų kūrimo bumas Lietuvoje plinta it virusas. Nepaprastai džiaugiamės augančiu susidomėjimu šiuo kūrybinių industrijų sektoriumi, tačiau tuo pat metu pastebime ir naujus iššūkius. Lietuviai moka ir kuria puikius žaidimus, tačiau norint žengti koja kojon su vakarais mums būtina gilinti žinias ir kitose sferose. Siekiant sukurti kiek didesnį projektą būtina išmanyti projektų valdymą, rinkodarą, žaidimų ir auditorijos analizės ar monetizacijos niuansus. Sieksime, kad rudenį vyksianti konferencija taptų didžiausiu ir naudingiausiu įvykiu ne tik Lietuvos, bet ir kaimyninių šalių kūrėjų gyvenime“, – pasakojo Lietuvos žaidimų kūrėjų asociacijos valdybos narys Liudas Ubarevičius.

„GameOn 2016“ organizatoriai tikina, kad dabar anonsuoti renginiai tėra didžiulio festivalio pagrindas, o iki spalio pabaigos bus atskleistas dar ne vienas siurprizas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Rodyti komentarus (0)
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.
90 proc. šalies gyventojų renkasi atsiskaityti kortele

Pastaraisiais metais Lietuvos gyventojai vis dažniau atsiskaito banko kortele. Vien 2025 m. antrąjį ketvirtį Lietuvoje išduotomis mokėjimo kortelėmis atsiskaitymų suma siekė 22,7 milijardo eurų, kai lygiai prieš metus – 18,39 milijardo eurų.

Per dešimtmetį moterų programuotojų skaičius Lietuvoje išaugo 119 proc.

Programuotojomis dirbančių moterų skaičius per pastarąjį dešimtmetį Lietuvoje išaugo nuo 4843 iki 10617, arba 119 proc. Apie tai, kad IT srityje save atranda vis daugiau merginų ir moterų, priminė Vilniuje jau ketvirtus metus iš eilės surengta „Merginų technologijų diena”.

„Tarptautinio 2026 m. furgono“ rinkimuose nugalėjo elektrinis „Kia PV5“

Visiškai elektrinis „Kia PV5“ buvo pripažintas „Tarptautinio 2026 m. furgono“ (International Van of the Year, IVOTY) laureatu – tai istorinis pirmasis laimėjimas tiek „Kia“, tiek ir bet kuriam Pietų Korėjos gamintojui.

2025 m. lapkritis
2025-11-19 07:27
Regioninės „Airtech“ dronų varžybos Tauragėje
2025-11-18 19:08
Patvirtinti elektros energijos kainų nustatymo metodikos pakeitimai bei elektros energijos visuomeninio tiekimo kainų viršutinės ribos 2026 metams
2025-11-17 19:32
Valstybės kontrolė kelia abejones dėl pirmojo jūrinio vėjo elektrinių parko įgyvendinimo – auditas atskleidė rizikas ir neatitikimus
2025-11-17 16:54
Europos dūmų detektoriaus diena: saugūs namai – saugus žmogus
2025-11-17 10:46
Baltijos šalių sinchronizacija sulaukė pasaulinio pripažinimo: JAV laimėjo metų projekto apdovanojimą
2025-11-17 07:30
Sukčiai muša išviliotų sumų rekordus, du trečdaliai lietuvių dėl to nesuka galvos
2025-11-16 18:24
Seimas priėmė įstatymų pakeitimus, kurie užtikrins stabilesnes elektros kainas ir didesnę vartotojų apsaugą
2025-11-14 10:33
Pažeidžiamiems elektros energijos vartotojams – mažesnės kainos, neapkraunant kitų vartotojų
2025-11-14 07:46
Regioninės „Airtech“ dronų varžybos Kėdainiuose
2025-11-13 21:11
Lietuvių vystomam skaitmeninės tapatybės produktui – pirma vieta Varšuvos „Fintech“ savaitėje
2025-11-11 21:00
Seimas po svarstymo pritarė pakeitimams dėl atsinaujinančių išteklių energijos gamybos įmokos
2025-11-10 07:32
Elektromobilį įpirktų kas penktas lietuvis: sparčiausiai plėtrą skatina antrinė elektromobilių rinka
Daugiau...Paieška archyve

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama