Elektronika.lt
 2026 m. kovo 7 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Kovo 7 d. 15:39
Dirbtinis intelektas vietoje gydytojo: kada tai tampa pavojinga sveikatai
Kovo 7 d. 09:27
Naudojatės telefonu kavinėje ar viešajame transporte? Ekspertė įspėja apie retai aptariamą riziką
Kovo 6 d. 18:21
Pasaulio verslas ruošiasi inovatyvių technologijų šuoliui. O Lietuvos?
Kovo 6 d. 14:31
Ar dirbtinis intelektas žino geriau? Štai kuo pasikliauti perkant būstą
Kovo 6 d. 10:27
Vieninga bilietų platinimo ir pardavimo sistema. Ar misija (ne)įmanoma?
Kovo 5 d. 19:38
Klaida, kurią daro daugelis: KTU mokslininkas papasakojo, kaip teisingai saugoti nuotraukas ir dokumentus
Kovo 5 d. 16:52
Apklausa: kas penktas Lietuvos gyventojas reguliariai susiduria su sukčiais
Kovo 5 d. 14:27
Šalčininkų rajone į tinklą įjungtas 65 MW galios „Elektrum Lietuva“ saulės parkas
Kovo 5 d. 12:37
Žvejų mėgėjų dėmesiui – atnaujinta „eLaimikis“ programėlė kviečia registruoti laimikius dar patogiau
Kovo 5 d. 10:46
KTU doktorantas kuria naują DI sistemą svarbią ūkiams – padės gyvulių sveikatos pokyčius pastebėti anksčiau
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Jauniesiems mokslininkams įteiktos vardinės „INFOBALT“ stipendijos

Publikuota: 2013-02-27 09:06
Tematika: Įvykiai, renginiai
Inf. šaltinis: el. paštas Asociacija „Infobalt“

Asociacija „INFOBALT“ apdovanojo geriausius fizinių ir technologijų mokslų krypčių jaunųjų mokslininkų tiriamuosius darbus ir įteikė jų autoriams skirtas vardines bei skatinamąsias stipendijas. 4,5 tūkst. litų vertės vardinės stipendijos įteiktos keturiems studentams, o paskatinamosiomis 500 litų vertės stipendijomis apdovanoti trys studentai.

„Trečius metus vykstanti stipendijų teikimo iniciatyva ir neslūgstantis dalyvių susidomėjimas rodo, kad jauniesiems tyrėjams svarbus ne tik pripažinimas akademiniame pasaulyje, bet ir praktinis jų darbo rezultatų panaudojimas. Stipendijos motyvuoja ir skatina jaunuosius mokslininkus pritaikyti žinias siekiant realių rezultatų, o tyrimams rinktis aktualias temas“, – sako asociacijos „INFOBALT“ prezidentas Vytautas Vitkauskas.

Jauniesiems mokslininkams įteiktos vardinės „INFOBALT“ stipendijos

Šiais metais Lietuvos mokslų akademijos organizuojamoje Jaunųjų mokslininkų konferencijoje, kurios laureatai galėjo pretenduoti į „INFOBALT“ stipendijas, sulaukta 27 pretendentų darbų iš Vilniaus, Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos bei A. Stulginskio universitetų.

„Siekiame paskatinti aktualius mokslinius tyrimus ir stiprinti bendradarbiavimą tarp Lietuvos mokslo ir verslo bendruomenių. Stipendijų skyrimas taip pat leidžia jauniesiems mokslininkams tobulėti ir tęsti pradėtus tyrimus, užmegzti vertingus ryšius su verslo atstovais. Tai skatina ir jaunųjų tyrėjų, ir verslo sektoriaus konkurencingumą“, – teigia Lietuvos mokslų akademijos Matematikos, fizikos ir chemijos mokslų skyriaus pirmininkas prof. Feliksas Ivanauskas.

Vardinės „INFOBALT“ stipendijos įteiktos Kauno technologijos universiteto studentui Martynui Ubartui už darbą „Vibracinio pjovimo įrangos ir metodų sukūrimas ir taikymas“, Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentui Mariui Kazlauskui už darbą „Apskritiminio Gaboro filtro ir vandenskyros transformacijos taikymas Glomerulų atpažinime“, Fizinių ir technologijos mokslų centro fizikos instituto studentei Aldonai Balčiūnaitei už darbą tema „Borhidrido oksidacijos tyrimas ant nanostruktūrizuoto Au-Cu katalizatoriaus, nusodinto ant titano oksido nanovamzdelių paviršiaus“ bei Vilniaus universiteto studentui Klimentui Olchenovičiui už darbą „Baltymų erdvinių struktūrų modelių vertinimas naudojant trimačių sferų Voronojaus diagramą“.

„Savo darbe siekiau išanalizuoti baltymų molekulių struktūras, panaudojant kompiuterinės geometijos metodus, ir gautais rezultatais prisidėti prie kitų tyrimų. Bioinformatikos srityje mano darbas bus pagrindas tolimesniems tyrimams ir jų realiam įgyvendinimui“, – pasakoja „INFOBALT“ vardinės stipendijos laureatas K. Olchenovičius.

Pasak K. Olchenovičiaus, „INFOBALT“ stipendija jam atvers galimybę užmegzti svarbius verslo kontaktus ir toliau tęsti pradėtus tyrimus.

Paskatinamosiomis stipendijomis įvertinti Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos fakulteto studentas Mindaugas Skujys bei Vilniaus universiteto Matematikos ir informatikos instituto studentai Vytautė Pilipauskaitė ir Aurimas Rapečka.

Nugalėtojus apdovanojimų ceremonijoje sveikino asociacija „INFOBALT“, Lietuvos mokslų akademija bei premjeras A. Butkevičius.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama