Elektronika.lt
 2025 m. lapkričio 6 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Lapkričio 6 d. 14:37
Pirmoji mobilioji programėlė užsieniečiams: tinkamas informavimas skatina savarankiškumą ir palengvina integraciją
Lapkričio 6 d. 11:37
„Vilnius Tech“ indėlis į tvarią kosmoso ekosistemą: prie inovacijų prisideda ir studentai
Lapkričio 6 d. 08:37
Neatsiliepei – praradai klientą: kaip verslui išlaikyti šventinio sezono testą?
Lapkričio 5 d. 20:21
Popieriaus lapas ir šaldytuvo durelės: slaptas triukas, kuris padės jums sutaupyti krūvas pinigų
Lapkričio 5 d. 17:42
KTU profesorius: fizika nėra uždaryta tik tarp laboratorijos sienų
Lapkričio 5 d. 14:17
Jaunieji mokslininkai per 4 minutes pavergė publiką – išrinkti „Tyrėjų Grand Prix 2025“ nugalėtojai
Lapkričio 5 d. 11:33
Naujos kartos „AGON by AOC“ QD-OLED žaidimų monitoriai
Lapkričio 5 d. 08:40
Devynis kartus pamatuojantis verslas – ant elektromobilumo lūžio taško: akivaizdi nauda ar mados vaikymasis?
Lapkričio 4 d. 20:21
Paprastos klaidos, kurios gali kainuoti brangiai: taip kondicionierius gali trigubai padidinti sąskaitą už elektrą
Lapkričio 4 d. 17:29
Popieriaus pabaiga logistikoje – ar Lietuvos vežėjai pakeliui į skaitmeninį traukinį?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
Reklama
 Naujienos » Įvykiai, renginiai Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Šių metų spalio mėnesį Lietuvoje lankysis garsus elektroninių paslaugų ir elektroninio parašo ekspertas ir teisininkas, populiarių visame pasaulyje šių temų knygų autorius – Stivenas Masonas. Europoje gerai žinomas konsultantas Lietuvoje ves seminarą apie asmens tapatybę elektroninėje erdvėje ir elektroninius įrodymus.

Spalio 20 d. Lietuvos teisininkai, IT profesionalai bei įmonių vadovai turės unikalią galimybę pasisemti žinių iš pripažinto šios srities profesionalo Stiveno Masono. Asociuotas Londono universiteto teisės instituto mokslininkas ves seminarą „Asmens tapatybė elektroninėje erdvėje ir elektroniniai įrodymai“.

Seminare S. Masonas aiškins Lietuvos specialistams asmens tapatybės nustatymo būdus, skirtumus tarp identifikacijos, autentifikacijos ir verifikacijos, apžvelgs asmens tapatybės nustatymo problematiką, skirs dėmesį teisiniams asmens duomenų apsaugos klausimams, kalbės apie konkrečią teismų praktiką ir kt.

„Pasikviesti į Lietuvą tokio aukšto lygio profesionalą buvo nelengva. Jo darbo grafikas kruopščiai planuojamas, o tarp jo klientų yra tokios kompanijos kaip Dell, HP, Sony. Tikimės, kad jo žinios ir per ilgus darbo metus įgyta patirtis, padės Lietuvai kurti modernią informacinę visuomenę, naujas elektronines paslaugas“, – sakė seminarą organizuojančios bendrovės „Skaitmeninio sertifikavimo centras“ komercijos direktorius Edgaras Dadašovas.

Seminaro metu S. Masonas skirs dėmesį ir elektroniniam parašui, jo rūšims, SSL serverių sertifikatams. Renginio dalyviai sužinos, kokius veiksmus reikia atlikti, norint įsitikinti, jog jie tikrai yra banko ar kitos įstaigos tinklalapyje ir gali saugiai įvesti prisijungimo duomenis. Bus apžvelgta ir Europos teismų praktika. Renginio pabaiga bus skirta atsakymams į dalyvių klausimus ir diskusijai.

Visi seminaro dalyviai gaus specialias nuolaidas S. Masono knygoms įsigyti, dalyvių laukia ir kitos staigmenos. Išankstinė dalyvių registracija vyks iki spalio 18 dienos.

Stivenas Masonas yra asociuotas Londono universiteto teisės instituto mokslininkas, Didžiosios Britanijos ir Velso advokatų kolegijos IT grupės narys, verslo konsultantas, populiarių knygų ir publikacijų autorius. S. Masonas nuolat konsultuoja verslo įmones, tarp jo klientų yra tokios įmonės kaip HP, „Dell“, „Network Solutions“, „RSA Security“, „Sony“ ir kt.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Sveiki ir ekologiški maisto produktai

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2025 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Ets2 mods, Ats mods, Beamng drive mods
allmods.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama