Elektronika.lt
 2026 m. vasario 22 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Vasario 22 d. 13:07
Ar konsultacija su dirbtiniu intelektu pakeis gydytojo apžiūrą?
Vasario 22 d. 09:28
Interneto sensacija tapusios DI karikatūros: ekspertė įspėja, kuo gali baigtis dalijimasis asmeninėmis detalėmis
Vasario 21 d. 17:20
Indukcinė kaitlentė gali sunaudoti daugiau elektros nei jūs galvojate, bet yra būdų kaip galima sutaupyti
Vasario 21 d. 13:44
Lietuvių kalbos mokytoja apie DI mokykloje: kūrybiškumo jis nepakeis, bet savarankišką mąstymą gali susilpninti
Vasario 21 d. 09:26
Apklausa rodo: 9 iš 10 lietuvių naudoja dirbtinį intelektą, net jei to nepastebi
Vasario 20 d. 20:40
Kinija meta iššūkį NASA: jau šiemet prasidės lemtinga misija, kuri gali pakeisti kosminę galią
Vasario 20 d. 17:13
Paaiškino, kuo pavojinga nebetinkama baterija: iki gaisro – vienas žingsnis
Vasario 20 d. 14:56
Kova dėl pirkėjų darosi vis intensyvesnė: kokie bus 2026-ieji el. rinkodarai?
Vasario 20 d. 11:57
Dveji Skaitmeninių paslaugų akto metai Lietuvoje: neteisėtas turinys šalinamas efektyviau, o vartotojų apsauga stiprėja
Vasario 20 d. 08:49
Saugumo technologijų raida: kas taps standartu, o kas liks tik prabangių modelių savininkams?
FS25 Tractors
Farming Simulator 25 Mods, FS25 Maps, FS25 Trucks
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS25 Mods
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
FS25 Mods
FS25 Maps, FS25 Cheats, FS25 Install Mods
FS25 Mods
Farming Simulator 25 Mods,
FS25 Maps
ATS Trailers
American Truck Simulator Mods, ATS Trucks, ATS Maps
RDR2 Mods
Euro Truck Simulator 2 Mods, WOT Mods, Assetto Corsa Rally Mods
Reklama
 Naujienos » Elektronika, technika Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

Vilnius–Klaipėda automagistralėje atidarytas pirmasis elektromobilių įkrovimo parkas

Publikuota: 2025-02-20 21:07
Tematika: Elektronika, technika
Inf. šaltinis: LR energetikos ministerija

Vasario 19 dieną automagistralėje Vilnius–Klaipėda, 158-ajame kilometre, oficialiai atidarytas pirmasis elektromobilių įkrovimo parkas šiame kelyje. Bendrovės „Eldrive“ elektromobilių įkrovimo parke vienu galės krautis 20 elektromobilių, o 318 kvadratinių metrų ploto pastate veiks kavinė, parduotuvė, tėvų kambarys, darbo ir poilsio erdvės.

„Esame elektromobilių infrastruktūros teigiamo pokyčio dalimi – džiaugiamės ne pavienių įkrovimo stotelių atsiradimu, o visa įkrovimo parko ekosistema. Šis parkas užtikrins patogią ir efektyvią įkrovimo patirtį vairuotojams bei keleiviams, keis kelionių įpročius ir griaus mitus, kad elektromobiliais keliauti nepatogu, nes trūksta įkrovimo vietų ar tenka ilgai laukti eilėse”, – parko atidaryme sakė energetikos viceministras Airidas Daukšas.

Pasak jo, Energetikos ministerija ir toliau dės pastangas, kad elektromobilių įkrovimo stotelių tinklas Lietuvoje plėstųsi, o reikalinga infrastruktūra elektromobiliams eksploatuoti būtų dar labiau pasiekiama kiekvienam naudotojui.

„Tai dar vienas svarbus žingsnis skatinant elektromobilumą Lietuvoje. Elektromobilių skaičius mūsų šalyje nuolatos auga, todėl poreikis tokio tipo projektams tik didės. Ši vieta yra pusiaukelė tarp Vilniaus ir Klaipėdos, kuri yra ideali vieta įkrauti elektromobilį keliaujant pajūrio link ar atgal tiek į Vilnių, tiek į Kauną ar kitus miestus. Tai yra labiausiai pravažiuojamas kelias Lietuvoje, todėl tikime šio projekto ateitimi“, – sako „Eldrive“ vadovas Tomas Tamašauskas.

Bendrovės investicijos į projektą viršija du milijonus eurų. 1,5 ha plote įrengtame elektromobilių įkrovimo parke veiks dešimt 200 kW galingumo stotelių.

Taip pat šiame parke numatyta įrengti dar dešimt greitų įkrovimo stotelių, kurios būtų pritaikytos ir sunkiasvorėms elektrinėms transporto priemonėms.

Tai antrasis bendrovės „Eldrive“ elektromobilių įkrovimo parkas Lietuvoje. Pernai gruodžio mėnesį panašus parkas atidarytas Panevėžio rajone, o šiemet birželio mėnesį turėtų pradėti veikti Varėnos rajone pastatytas parkas.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

Technologijos.lt

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

„Mokslo sriuba“

www.matuok.lt - Interneto spartos matavimo sistema

Programuotojas Tautvydas – interneto svetainių-sistemų kūrimas

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

Draugiškas internetas


Reklama
‡ 1999–2026 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
ScriptHookV, GTA 5 Mods, GTA 5 Map Mods
gta5mod.net
„MokslasPlius“ – mokslui skirtų svetainių portalas
www.mokslasplius.lt
Būk saugus
elektroninėje erdvėje

www.esaugumas.lt
LTV.LT – lietuviškų tinklalapių vitrina
www.ltv.lt/technologijos/
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
Mokslo festivalis „Erdvėlaivis žemė“
www.mokslofestivalis.eu
Reklama


Reklama