Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 2 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 NaujienosSąrašas
 - Elektronika, technika
 - Kompiuterija
 - Telekomunikacijos
 - Verslo naujienos
 - Įvykiai, renginiai
 - Švietimas, studijos
 - Mokslo naujienos
 - Portalo naujienos
 StraipsniaiSąrašas
 Vaizdo siužetaiSąrašas
 Nuolaidos, akcijosSąrašas
 Produktų apžvalgosSąrašas
 Naudingi patarimaiSąrašas
 Vykdomi projektaiSąrašas
 Schemų archyvasSąrašas
 Teorija, žinynaiSąrašas
 Nuorodų katalogai
 Įvairūs siuntiniai
 Bendravimas
 Skelbimai ir pasiūlymai
 Elektronikos remontas
 Robotų kūrėjų klubas
 RTN žurnalo archyvas






 Verta paskaityti
Gegužės 1 d. 17:39
Dirbtinis intelektas, nuo kurio nepasislėpsime: į „Facebook“ ir „Instagram“ atkeliauja neišjungiamas „Meta AI“ asistentas
Gegužės 1 d. 13:59
Vilniuje vyksianti 30-oji Baltijos šalių informatikos olimpiada dalyviams dovanoja ne tik iššūkį, bet ir bendruomenę
Gegužės 1 d. 09:32
Naujieji izoliacijos varžos matuokliai „Fluke“ 1535 ir 1537
Balandžio 30 d. 20:21
Elektrinio „Range Rover“ bandymai: nuo –40 °C laipsnių poliariniame rate iki +50 °C laipsnių dykumose
Balandžio 30 d. 17:35
„Mercedes-Benz“ G serija – stipresnis už laiką, o dabar – dar ir elektrinis
Balandžio 30 d. 14:49
Mitai apie žaliąją energiją, kuriais vis dar tikime
Balandžio 30 d. 11:17
HMD kompanijos atstovai oficialiai pademonstravo naujuosius „Pulse“ serijos įrenginius
Balandžio 30 d. 08:28
Kaip susikurti asmeninį kino teatrą po atviru dangumi? Ekspertas dalijasi, kokios įrangos gali prireikti
Balandžio 29 d. 20:27
Kaip „iPhone“ išjungti „NameDrop“ funkciją
Balandžio 29 d. 17:16
„Opel“ pristato stulbinantį naujos kartos „Grandland“ visureigį
FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Optic sight
Binoculars for hunting elk,
Best compact binoculars,
Riflescope hunting
Reklama
 Naujienos » Elektronika, technika Ankstesnė naujiena | Sekanti naujiena | Dalintis | Spausdinti

„Sony“ pristato naują sisteminį fotoaparatą „a7 III“

Publikuota: 2018-03-01 10:02
Tematika: Elektronika, technika
Inf. šaltinis: Pranešimas spaudai

„Sony“ pristato naują viso kadro sisteminį fotoaparatą „α7 III“, papildantį bendrovės pažangių kompaktiškų fotoaparatų seriją. Šiame fotoaparate panaudotas naujas 24,2 mln. taškų raiškos „Exmor R CMOS“ vaizdo jutiklis, jo fokusavimo greitis yra dar labiau išaugęs, o baterijos talpa, palyginti su ankstesniuoju modeliu, padidėjusi du kartus.

Paminėtas atvirkštinio apšvietimo vaizdo jutiklis „Exmor R CMOS“, aprūpintas papildomu signalų apdorojimo lustu LSI, kuris vaizdo informaciją leidžia nuskaityti du kartus greičiau. Tuo metu patobulintas vaizdo apdorojimo procesorius „BIONZ X“ padidina informacijos apdorojimo spartą apie 1,8 karto, palyginti su ankstesniuoju „α7 II“ modeliu. Šios technologijos prisideda prie didesnės fotoaparato veikimo spartos ir leidžia naudotis plačiu ISO reikšmių diapazonu nuo 100 iki 51200 (ISO 50–204800 nuotraukoms).

„Sony“ pristato naują sisteminį fotoaparatą „a7 III“

Šis fotoaparatas taip pat gali fiksuoti 14 bitų RAW formato kadrus tiek tyliuoju, tiek nepertraukiamo fotografavimo režimu. Jis taip pat aprūpintas integruota penkių ašių optinio stabilizavimo sistema, kuri leidžia pasitelkti 5.0 žingsnių užrakto suveikimo nustatymą.

„α7 III“ autofokusavimo sistema, palyginti su ankstesniuoju modeliu, aprūpinta naujomis „4D FOCUS“ galimybėmis. Fotoaparatas naudoja 425 kontrastinio fokusavimo ir 693 regimojo plano fokusavimo taškus, kurie aprėpia 93 proc. viso jutiklio ploto. Tai leidžia sufokusuoti ir sekti objektus net pačiomis sudėtingiausiomis sąlygomis.

Dėl paspartėjusio vaizdo informacijos nuskaitymo „α7 III“ autofokusavimo sistema, palyginti su ankstesnės kartos sistema, veikia beveik 2 kartus greičiau esant silpnam apšvietimui ir gali sekti dvigubai greičiau judančius objektus. Šiame fotoaparate panaudota unikali „Sony“ funkcija „Eye AF“, kuri fokusą išlaiko pagal akių padėtį net tais atvejais, kai fotografuojamas žmogus sujuda, nežymiai pakeičia savo padėtį erdvėje ar yra pridengiamas kitų objektų. Be to, autofokusavimo parametrus galima valdyti įvairiais būdais įskaitant įvairiakryptį mygtuką fokusavimo taškams perkelti, jutiklinį ekraną, „Focus Magnifier“ režimą ar „AF on“ mygtuką.

Naujasis „α7 III“ aprūpintas patobulinta vaizdo apdorojimo sistema. Ji leidžia fotografuoti iki 10 kadrų per sekundę sparta su objekto fokuso sekimo funkcija ir vienu metu išsaugoti iki 177 standartinių JPEG formato failų, iki 89 suglaudintų RAW formato failų ar iki 40 nesuglaudintų RAW formato failų. Serijinio fotografavimo funkcija veikia tiek su mechaniniu užraktu, tiek pasirinkus tylųjį režimą. Fotoaparatas taip pat gali fotografuoti iki 8 kadrų per sekundę sparta „Live View“ režime su minimaliu vaizdo vėlavimu ieškiklyje ar LCD ekrane.

Siekiant didesnio patogumo tuo metu, kai nuotraukų serija įrašinėjama į atminties kortelę, galima toliau naudotis daugeliu fotoaparato funkcijų įskaitant „Fn“ ir „Menu“ mygtukus, nuotraukų galeriją ir jų reitingavimą. Jeigu fotografuojamoje aplinkoje vyrauja dirbtinis ar fluorescencinis apšvietimas, pasirinkus funkciją „Anti-flicker“ fotoaparatas „α7 III“ gali automatiškai nustatyti virpėjimų dažnį ir iki minimumo sumažinti jo poveikį fiksuojamuose kadruose. Tai praktiškai panaikina spalvinių anomalijų tikimybę, kurios tokiais atvejais gali pasireikšti nuotraukų kraštuose fotografuojant su trumpu užlaikymu.

Naujasis „α7 III“ išsiskiria ir plačiomis filmavimo galimybėmis: jis gali filmuoti 4K raiška (3840 x 2160 taškų), o filmuojant nuskaitomi visi jutiklio vaizdo raškai. Taip užfiksuojama maždaug 2,4 karto daugiau informacijos negu reikalinga 4K raiškos vaizdo medžiagai, o šios informacijos sulyginimas ir apdorojimas užtikrina aukštą įrašyto vaizdo kokybę.

Fotoaparatas palaiko HLG („Hybrid Log-Gamma“) vaizdo profilį ir tiesioginį HDR formato vaizdo perdavimą, spalvinės gamos gradacijas „S-Log2” ir „S- Log3”. Taip pat galima filmuoti „Full HD“ raiška iki 120 kadrų per sekundę sparta su galimybe vėliau užfiksuotą vaizdą sulėtinti 4 arba 5 kartus.

„α7 III“ yra aprūpintas ypatybėmis, kurios anksčiau naudotos profesionalaus lygio fotoaparatų modeliuose, įskaitant dvigubą kortelių lizdą ir palaikomas UHS-II tipo SD atminties korteles. Baterijos darbo laikas taip pat pastebimai išaugęs – su vienu jos įkrovimu galima padaryti iki 710 kadrų. Šiame fotoaparate naudojamo baterijos modelio „NP-FZ100“ talpa apie 2,2 karto didesnė už ankstesniajame modelyje naudotos baterijos talpą. Fotoaparatas atsparus dulkėms ir drėgmei, turi konfigūruojamą meniu ir 11 mygtukų, kuriems galima priskirti įvairias funkcijas. Naujasis „Sony“ fotoaparatas turi didelio kontrasto greitai įsijungiantį „XGA OLED Tru-Finder“ vaizdo ieškiklį, sudarytą iš 2,3 mln. vaizdo taškų.

Fotoaparatas gali belaidžiu būdu per „Wi-Fi“ ryšį perkelti failus į išmanųjį telefoną, planšetę, kompiuterį, serverį. Failus perkelti galiam per USB Type- C jungtį (standartas USB 3.1). Kartu su šiuo fotoaparatu pateikiama programinė įranga „Imaging Edge“, skirta apdoroti vaizdo medžiagai ar valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.

Šį fotoaparatą galima naudoti su plačiu „Sony E-mount“ serijos priedų spektru, pavyzdžiui, baterijos įkrovikliu „BC-QZ1“ ar vertikaliu laikikliu „VG- C3EM“.

Naujasis „α7 III“ Europos rinkoje pasirodys 2018 m. kovo mėnesį, jo kaina sieks apie 2 300 eurų (be objektyvo), o kartu su objektyvu „SEL2870“ – 2 500 eurų.


Draudžiama platinti, skelbti, kopijuoti informaciją su
nurodyta autoriaus teisių žyma be redakcijos sutikimo.

 Uždaryti komentarus
Vardas:    El. paštas:   (nebūtinas)
Pakartokite kodą: 
  Apsaugos kodas: 
 
Komentarus rašo lankytojai. Komentarai nėra redaguojami ar patikrinami, jų turinys neatspindi redakcijos nuomonės. Redakcija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus, kurie pažeidžia įstatymus, reklamuoja, yra nekultūringi arba nesusiję su tema. Pastebėjus nusižengimus, prašome mums pranešti. Jei nurodomas el. pašto adresas, jis matomas viešai. Patvirtindami komentaro įrašymą, kartu patvirtinate, jog esate susipažinęs su portalo privatumo politika ir su ja sutinkate.




Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai


Reklama
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Reklama | Turinys | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama