Elektronika.lt
 2024 m. gegužės 23 d. Projektas | Reklama | Žinokite | Klausimai | Prisidėkite | Atsiliepimai | Kontaktai
Paieška portale
EN Facebook RSS

 Kas naujo  Katalogas  Parduotuvės  Forumas  Tinklaraščiai
 Pirmas puslapisSąrašas
 Forumas / + pokalbiai
 - Paieška forume
 - D.U.K. / Forumo taisyklės
 - Narių sąrašas
 - Registruotis
 - Prisijungti

Elektronika.lt portalo forumas

Jūs esate neprisijungęs lankytojas. Norint dalyvauti diskusijose, būtina užsiregistruoti ir prisijungti prie forumo. Prisijungę galėsite kurti naujas temas, atsakyti į kitų užduotus klausimus, balsuoti forumo apklausose.

Administracija pasilieka teisę pašalinti pasisakymus bei dalyvius, kurie nesilaiko forumo taisyklių. Pastebėjus nusižengimus, prašome pranešti.

Dabar yra 2024 05 23, 10:27. Visos datos yra GMT + 2 valandos.
 Forumas » Vaizdo plokštės, monitoriai, TV-tiuneriai » Kokia video su AGP iki 250lt
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume
 
  
Puslapis 11
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą Rodyti ankstesnį pranešimą :: Rodyti kitą pranešimą 
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 11 22, 11:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Turiu video FX5200 128mb 64bit AGP su ausintuvu. na visi zaidimai eina bet noretusi nors siek tiek kazko daugiau, nesu didelis geimeris tad aukstos klases nam nereikia. ziurejau FX5500 256mb 128bit, ka galetumete patart dekui uz protingus atsakymus. i kokius parametrus verta atkreipti demesi perkant video? Question
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 11 22, 22:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Pazystamo
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
As turiu Fx5500 256mb, ji yra 8x, o mano motinine palaiko tik 4x, bet kazko pjaunasi tai veikia tik su 2x Smile Ziurek kad tavo motinine palaikytu normaliai... Bet ir net veikdama 4 kartus leciau ji gerai paveza geimus (aisku ner pixel shader 3 ir pan)
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 11 22, 22:52 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na mano motinine palaiko 8X ir ta kuria dabar turiu berods sukas ant 8X. tai va nusiziurejau ta FX5500 bet nzn ar verta pirkt gal nieko nesiskirs nuo dabar turimos. manoji FX5200 128Mb 64bit pixel shader 2.0 . o FX5500 256mb 128bit tai nezinau ar pajusiu koki skirtuma, seip visi zaidimai ir pas mane eina (bent dar nesu sutikes tokio kad neitu del video kaltes) tik vat vaizdo kokybe kaletu but geresne ta prasme kai sukli vaizdo kokybe ima lagint truputi atsiranda neryskumai ir pan.
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 11 27, 14:43 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Ir dar norejau paklausti, ar yra imanoma kazkiek paturbint FX5200 ir kaip ta reikia padaryti? Question
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 12 19, 14:09 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Na pasiemiau Geforce 7600GS 256MB 128bit bet taip itariu kad mano kompas neisnaudos visu jos galimybiu nes viska gadina tas AGPx8, per sia jungti didelio greicio neislausi. Juokingiausia buvo tai, kai man patare jos nepirkt delto kad neisnaudosiu jos, tai paklausiau kodel tokes tuomet gamina jei per AGP lizda neisnaudosi visu jos galimybiu, ogi sako cia visiems tiems "lameriams" kurie neturi pinigu kur det,o jei perka kodel negamint o ir kaina palyginus ju yra gan didele (o as pirkau ja nes nieko daugiau jie negalejo pasiulyt nes beveik nebera tokiu vaizdo ploksciu su AGP jungtimi, arba siulo tokias panasias i mano senaja kuriu man neapsimoka pirkt Confused ). Tai va motinines su AGP atgyveno Laughing
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 12 19, 15:42 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
nelygus
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
chm, o kažin ar čia nėra ta pati situacija, kaip su hardais, kad SATA2 greitis 3 Gbps, o hardas vis tiek atiduoda kaip ir seniau tuos pačius iki 100 Mbpsų... Nes kažkur buvo užkliuvęs toks straipsnis, gal tomshardvare, kad mėgino dvi tokias pačias plokštes, tik viena AGP, o kita PCI-E, tai pastaroji tik simboliškai buvo greitesnė.
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2006 12 19, 23:39 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
zinok net nzn kaip istikro ten yra, nes vat dabar va pries pora val parsinesiau vaizduske nu pabandziau kazkaip man atroda kad ner kaip man ten sake tie konsultantai fortake tipo neisnaudosiu, nu pabandziau carbona ir medal of honor pacific asoult garfika sukeles gan daug. pvz medall of honor sukeliaukiek imanoma tai tik karts nuo karto pastriginej ir tiek ne kad ziauriai buti. o del hardu tai esu ir girdejas ziuriu megsta gamintojai liezuvi palaidyt Very Happy
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2007 02 04, 02:20 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Bazukaz
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
nelygus rašo:
chm, o kažin ar čia nėra ta pati situacija, kaip su hardais, kad SATA2 greitis 3 Gbps, o hardas vis tiek atiduoda kaip ir seniau tuos pačius iki 100 Mbpsų... Nes kažkur buvo užkliuvęs toks straipsnis, gal tomshardvare, kad mėgino dvi tokias pačias plokštes, tik viena AGP, o kita PCI-E, tai pastaroji tik simboliškai buvo greitesnė.


Iš konsultantų yra tekę neįtikėtinų nesąmonių prisiklausyt.

Keletas testų :

http://www.matbe.com/actualites/6497/asus-x800xt-pci-express-vs-agp/
http://www.behardware.com/art/imprimer/533/

Vidutinis greičio skirtumas tarp AGP ir PCI-X vaizdo plokščių labai mažas.
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2007 02 05, 15:35 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
UnderT
Naujokas
Naujokas
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
del tu vaizdo ploksciu: keisk ta savo fx5200 kuo greiciau nes 64 bitai = grabai , stabdo kaip velnias del mazo pralaidumo + pats vaizdo procas nera itin greitas, na o fx5500 yra truputi naujesnis daiktas, cia seip biski apkarpytas fx5600 tai jei nori pajusti skirtuma tikrai pasikeisk plokste Wink
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2007 02 19, 13:54 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Jau pasikeiciau i GF7600GS 256mb 128bit.
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2007 02 19, 22:02 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
kwlw
Senbuvis
Senbuvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Donkex rašo:
Jau pasikeiciau i GF7600GS 256mb 128bit.


Nu ir kaip? Jauti AGP stabdyma? pas mane jei ka toks pac geforsas oshia tik daina su AGP4X (dekui zym uzh info Wink) ir nematau, kad jam truktu to agp...

Labiau truksta CPU, kai zhaidime koks nors rimtesnis veiksmas dar kartu su grafika vyksta,..

Sau
 Kokia video su AGP iki 250lt
PranešimasParašytas: 2007 02 19, 23:27 Pranešti apie taisyklių pažeidimą Atsakyti su citata
Donkex
Užkietėjęs dalyvis
Užkietėjęs dalyvis
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
na nzn to stabdymo kad AGP visikai nieko nepastebiu kaip pastebiu daba cia tik didelis mitas beto pa mane ant 8x sukas na CPU uztenka pas mane stabdziu lyg ir ner. esu 90% patenkintas Smile
Pradėti naują temą  Atsakyti į pranešimą
 
Forumo sistema: phpBB
 „Google“ paieška forume
 Kas naujesnio?
 Naujos temos forume

Global electronic components distributor – Allicdata Electronics

Electronic component supply – „Eurodis Electronics“

LOKMITA – įvairi matavimo, testavimo, analizės ir litavimo produkcija

Full feature custom PCB prototype service

GENERAL FINANCING BANKAS

Mokslo festivalis „Erdvėlaivis Žemė

LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina

„Konstanta 42“

Technologijos.lt

Buitinė technika ir elektronika internetu žemos kainos – Zuza.lt

www.esaugumas.lt – apsaugok savo kompiuterį!

PriedaiMobiliems.lt – telefonų priedai ir aksesuarai

„Deinavos baldai“ — šeimos baldai

FS 22 Tractors
Farming Simulator 19 Mods, FS 22 Maps, FS22 Mods
ETS2 Mods
ETS2 Trucks, ETS2 Bus, Euro Truck Simulator 2 Mods
FS22 Tractors
Farming Simulator 22 Mods, FS22 Maps, FS22 Trucks
VAT calculator
VAT number check, What is VAT, How much is VAT
Paskola internetu
Vartojimo paskola, paskola automobiliui, paskola būsto remontui
Thermal monocular
Thermal vision camera,
Night vision ar scope,
Night vision spotting scope
FS22 Mods
FS22 Harvesters, FS22 Tractors Mods, FS22 Maps Mods
FS22 Mods
FS22 Maps,
FS22 Harvesters,
FS22 Tractors
Dantų protezavimas
All on 4 implantai,
Endodontija mikroskopu,
Dantų implantacija
Sims 4 Mods
Sims 4 CC Clothes,
Sims 4 Hair CC,
Sims 4 Skill Cheat
Reklama
‡ 1999– © Elektronika.lt | Autoriaus teisės | Privatumo politika | Atsakomybės ribojimas | Turinys | Reklama | Kontaktai LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina
Script hook v, Openiv, Menyoo
gta5mod.net
Farming Simulator 2019 Mods, FS22 Mods, FS22 Maps
farmingsimulator19mods.fr
Optical filters, UV optics, electro optical crystals
www.eksmaoptics.com
Reklamos paslaugos
SEO sprendimai

www.addad.lt
Elektroninių parduotuvių optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
www.seospiders.lt
FS22 mods, Farming simulator 22 mods,
FS22 maps

fs22.com
Reklama


Reklama