Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/straipsniai/kompiuterija/66203/5-priezastys-pirkti-zaidimu-kompiuteri-o-ne-konsole/spausdinti/

5 priežastys pirkti žaidimų kompiuterį, o ne konsolę

Publikuota: 2018-12-07 09:15
Tematika: Kompiuteriai, IT
Skirta: Pradedantiems
Aut. teisės: ©Sugedo.lt
Inf. šaltinis: Sugedo.lt

Patikimi argumentai tiems, kurie negali apsispręsti dėl žaidimų platformos. Patikimi argumentai tiems, kurie negali apsispręsti dėl žaidimų platformos. Kartais standartinė žaidimų, skirtų konsolėms kaina yra vos ne du kartus aukštesnė negu tie patys žaidimai, skirti žaisti kompiuteriu.


Patikimi argumentai tiems, kurie negali apsispręsti dėl žaidimų platformos.

1. Kompiuteriniai žaidimai yra pigesni

Konsolės paprastai kainuoja mažiau nei galingi žaidimų kompiuteriai. Tačiau kompiuterių savininkams kainų skirtumas greitai atsiperka, nes žaidimai yra pigesni. Kartais standartinė žaidimų, skirtų konsolėms kaina yra vos ne du kartus aukštesnė negu tie patys žaidimai, skirti žaisti kompiuteriu.

Be to, didžiausia skaitmeninė kompiuterinių žaidimų parduotuvė „Steam“ nuolat organizuoja akcijas ir išpardavimus. Čia dažnai anksčiau išleistiems projektams suteikiamos įspūdingos nuolaidos – 30–60 %. Prieš keletą metų išleistam „Blockbuster“, kartais pritaikoma net 80 % ar didesnė nuolaida.

Taip pat yra daug nemokamų žaidimų, daugiausia iš nepriklausomų kūrėjų, skirtų žaisti kompiuteriu. Šioje platformoje nėra papildomų prenumeratų, leidžiančių jums žaisti tinkle – „online“ internetinės funkcijos yra prieinamos nemokamai.

5 priežastys pirkti žaidimų kompiuterį, o ne konsolę

2. Kompiuterį galima pritaikyti pagal savo poreikius

Nėra tokios žaidimų platformos, kuri turėtų tokias plačias galimybes kaip kompiuteris. Pagal priedų ir nustatymų parinkčių skaičių, kompiuteris lenkia bet kurią konsolę. Jūs galite išsirinkti universalų įrenginį, tinkantį tiek darbui, tiek žaidimams.Arba įsigyti kompiuterį, skirtą žaidimams, kurį galėsite prijungti prie televizoriaus.

Simuliatorių mėgėjams yra priedų: vairas ir pedalai. Jei norite galite naudoti žaidimų pultą: žaisti su juo naujus ar senesnius žaidimus, priskirdami jiems mygtukus. Be to, dauguma specialiųjų valdiklių, skirtų neįgaliems, veikia tik kompiuteriuose.

Be to, kokio galingumo kompiuteris bus, priklausys tik nuo pirkėjo. Galima sukurti nebrangų variantą tiems, kurie mėgsta dvimačius ir platformos žaidimus, arba galingą monstrą, kuris bet kokį žaidimą „pakels“ iki 4K „ultra“. Be to, vaizdo nustatymai leidžia nelabai pažangių kompiuterių savininkams pasirinkti gerą grafiką ir aukštą kadrų dažnį.

3. Daugiau žaidimų, skirtų žaisti kompiuteriu

Yra žaidimų, kurie gali būti žaidžiami tik kompiuteriu, pavyzdžiui, strategijos. Žaidime „StarCraft 2“ turite savo kariuomenei užduoti keliasdešimt nurodymų per minutę – konsolėse tai būtų tiesiog neįmanoma. Tokios serijos kaip „Total War“, „Age of Empires“, „Command & Conquer“ ir „Homeworld“ yra prieinamos tik kompiuteriuose.

Tūkstančiai nepriklausomų kūrėjų žaidimų taip pat yra išleidžiami išskirtinai kompiuteriams, nes norint sukurti variantus, skirtus konsolėms reikia daug daugiau pinigų. Šedevrai, tokie kaip „Stanley Parable“, „Devil Daggers“ ar „Gunpoint“, yra prieinami tik asmeniniuose kompiuteriuose.

Verta prisiminti ir pakalbėti apie suderinamumą. Šiuolaikiniame kompiuteryje galite paleisti beveik bet kurį seną žaidimą. Klasikinis „LucasArts“, visuotinai pripažinti RPG, tokie kaip „Fallout 2“ arba „Baldur's Gate“, be jokių problemų veiks ir galingame kompiuteryje. Tuo tarpu, norint paleisti seną konsolių žaidimą, daugeliu atvejų turėsite nusipirkti atitinkamą konsolę. Ypač jei tai yra „Sony“ konsolės žaidimas: „PlayStation 4“ neturi atgalinio suderinamumo.

4. Kompiuteris yra daugiafunkcinis

Konsolėse, be žaidimų galite klausytis muzikos, žiūrėti filmus ir televizijos laidas. Kompiuteris tinka bet kokiai veiklai. Jei jums reikia sukurti tekstą, redaguoti nuotraukas, sukurti programos kodą arba paprasčiausiai pasinaudoti naršykle – kompiuteryje be abejo yra tam tinkama programa, ir ne viena.

Be to, kompiuteris daug geriau tinka veiklai, susijusiai su žaidimais. „YouTube“ vaizdo įrašų laikymas ir peržiūra yra daug patogesnė kompiuteryje dėka peržiūros ir vaizdo redagavimo programų. Jos turi daugybę nustatymų ir funkcijų.

5. Kompiuteryje yra įvairių modifikacijų palaikymas

Modifikacijos yra svarbi kompiuterinių žaidimų kultūros dalis. Jų yra šimtai tūkstančių, įvairių tipų ir įvairiems žaidimams. Kai kurios iš jų šiek tiek pataiso ginklų pusiausvyrą, kitos prideda naujas vietas ir užduotis, dar kitos visiškai pakeičia visą žaidimą, o ketvirtos – suteikia aukšto leidimo palaikymą.

Be to, „Steam“ dėka, žaidimų „modų“ įtraukimas tapo gana paprastas: tai atliekama tiesiog vienu mygtuku. Taip pat parduotuvėje yra patogus modifikacijų katalogas, leidžiantis lengvai rasti sau tinkamus.


Sugedo.lt
‡ 1999–2024 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!