Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/straipsniai/elektronika/60585/kaip-issirinkti-tinkama-skalbimo-masina-mazam-vonios-kambariui/spausdinti/

Kaip išsirinkti tinkamą skalbimo mašiną mažam vonios kambariui

Publikuota: 2017-08-23 11:04
Tematika: Elektronika, technika
Skirta: Pradedantiems
Aut. teisės: ©Pigu.lt
Inf. šaltinis: Pigu.lt

Vieni iš mūsų mėgsta gyventi dideliuose, erdviuose namuose, kuriuose nereikia mąstyti apie tai, ar užteks vienam ar kitam daiktui vietos. Kiti mėgsta gyventi mažuose, jaukuose namuose, kuriuose nėra labai daug vietos ir tenka susimąstyti apie tai, koks daiktas labiausiai tinka į tuos namus, ir ar tikrai užteks vietos visiems reikalingiems daiktams.


Vieni iš mūsų mėgsta gyventi dideliuose, erdviuose namuose, kuriuose nereikia mąstyti apie tai, ar užteks vienam ar kitam daiktui vietos. Kiti mėgsta gyventi mažuose, jaukuose namuose, kuriuose nėra labai daug vietos ir tenka susimąstyti apie tai, koks daiktas labiausiai tinka į tuos namus, ir ar tikrai užteks vietos visiems reikalingiems daiktams. Tačiau nepriklausomai nuo namų dydžio, reikia turėti tam tikrus būtinus daiktus, kad galėtumėte aprūpinti save pilnaverčiam gyvenimui reikalingais daiktais, tokiais kaip maisto gaminimo įranga, skalbimo mašinos.

Kaip išsirinkti tinkamą skalbimo mašiną mažam vonios kambariui

Švarūs rūbai reikalingi visiems, nepriklausomai nuo gyvenamo namo dydžio, o kaip gi pasirinkti tinkamą skalbimo mašiną, jei turite mažą vonios kambarį? Kai sutalpinti viską į mažą vonią ir kaip negadinti savo nuotaikos didžiule kaina? Tai yra itin dažna problema, kurią pabandysime padėti jums išspręsti.

Kokios būna skalbimo mašinos?

Skalbimo mašinos pagal rūšis skirstomos į tas, kurios atsidaro iš viršaus, arba į tas, kurios atsidaro iš priekio. Skalbimo mašinos, į kurias rūbus turite dėti atidarius viršų, užima mažiau vietos, nes yra siauresnės, o atidaromos iš priekio yra didesnės. Taip pat reikia paminėti ir tai, jog vieta iš priekio atidaromose skalbimo mašinose reikalinga ne tik pačiai skalbimo mašinai, bet ir durelių atidarymui.

Talpos atžvilgiu mažiau talpina skalbimo mašinos atidaromos iš viršaus, tačiau tai nėra problema, nes jums jų talpinamas kiekis tikrai nebus per mažas. Jeigu gyvenate mažuose namuose, tikriausiai neturite ir labai daug rūbų.

Pagal energijos sunaudojimą, skalbimo mašinos taip pat yra skirstomos į klases. Mažiausiai energijos naudojanti buitinė technika – A klasė, daugiausiai – G . Dar skalbimo mašinos skirstomos pagal jų būgno apsisukimų greitį į labai sausai išgręžiančias rūbus, ir paprastai išgręžiančias rūbus.

Apsisukimų greitis svyruoja nuo 800 iki 1200. Kuo jis didesnis, tuo jūsų rūbai bus sausiau išgręžti. Taip pat renkantis skalbimo mašiną patartina atsižvelgti į tai, kiek vandens ji sunaudoja vienam rūbų skalbimui. Papildomi skirstymai yra pagal turimas skalbimo programas, skleidžiamą triukšmo lygį decibelais.

Ko gero jau supratote, kad jei turite mažą vonią, jums labiausiai tiks iš viršaus atidaroma mašina, kuri užima mažiau vietos dėl savo siauro korpuso. Patartina rinktis A klasės skalbimo mašinas, energijos sunaudojimo atžvilgiu. Tai leis jums skalbti dar dažniau sutaupant dar daugiau pinigų, todėl galėsite nebesukti galvos.

Šias, automatines, kompaktiškas, mini skalbimo mašinas, kurios tikrai tiks jūsų vonios kambaryje, jūs internetu greitai bei patogiai galite užsisakyti iš Pigu.lt. Atsiliepimai internete tvirtina, kad iš viršaus atidaromos skalbimo mašinos neatsilieka nuo daug vietos užimančių, iš priekio atidaromų skalbimo mašinų. Todėl jei nusprendėte pirkti skalbimo mašiną, rekomenduojame apsilankyti Pigu.lt, nes čia nuolat vyksta akcijos ir išpardavimai, dėl kurių skalbimo mašinos čia kainuoja pigiau.

‡ 1999–2022 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!