Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/nuolaidos/kompiuterija/53351/leidziame-kainas-nesiojamu-kompiuteriu-dalims-ir-priedams/spausdinti/

Leidžiame kainas nešiojamų kompiuterių dalims ir priedams!

Publikuota: 2016-02-03 16:26
Skyrius: Kompiuterija
Paskelbė: Digimaksas, UAB

Remontuojate kompiuterius? Ar tiesiog norite susitvarkyti savąjį, kad jis veiktų puikiai? Siūlome Jums bene geriausias kainas. Sumažinome visų nešiojamų kompiuterių dalių bei priedų kainas!

Digimaksas.lt el. parduotuvėje ar parduotuvėje galite rasti nešiojamų kompiuterių dalių bei priedų už labai gerą kainą! Turime nešiojamiesiems kompiuteriams lizdų, jungčių, klaviatūrų, aušintuvų, matricų, kabelių ar netgi priedų, reikalingų jų remontui, tai yra, termopastos ir kiti įvairūs priedai bei dalys reikalingi nešiojamų kompiuterių remontams.

Taip pat visi reikalingiausi priedai, kompiuterių baterijos, buitiniai bei mašininiai krovikliai, adapteriai, kietieji diskai, USB atmintinės – ir viskas sumažinta kaina. Taip pat turime dalių ir planšetiniams kompiuteriams, jų liečiamų ekranų, lizdų, kroviklių, apsauginių stiklų ir dar daugelį kitų priedų. Visą asortimentą rasite www.digimaksas.lt arba paspaudę tiesioginę nuorodą www.digimaksas.lt/lt/kompiuterine-technika/.

Leidžiame kainas nešiojamų kompiuterių dalims ir priedams!

Reikalinga produkcija didmeninėmis kainomis? Ne problema su įmonėmis mes sudarome didmenos sutartis, tai yra nuolatiniai mūsų klientai bei įmonės gauna šias prekes dar pigiau! Dėl šių paslaugų prašome kontaktuotis telefonu arba elektroniniu paštu, kuris yra pateiktas tinklapyje. Užsiregistravus svetainėje jums suteikiamas didmenininko statusas ir Jūs matote viską didmeninėmis kainomis.

‡ 1999–2020 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!