Elektronika.lt

Elektronika.lt - elektronikos, informacinių ir
ryšių technologijų portalas

Adresas: http://www.elektronika.lt
El. paštas: info@elektronika.lt
 Atspausdinta iš: http://www.elektronika.lt/naujienos/verslas/83445/baltcap-parduoda-technologiju-bendrove-vendon-tarptautinei-grupei-azkoyen/spausdinti/

„BaltCap“ parduoda technologijų bendrovę „Vendon“ tarptautinei grupei „Azkoyen“

Publikuota: 2022-07-02 17:21
Tematika: Verslo naujienos
Inf. šaltinis: Pranešimas spaudai

Didžiausia Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytoja „BaltCap“ parduoda Latvijos junglumo ir daiktų interneto technologijų bendrovę „Vendon SIA“ pirmaujančiai Ispanijos technologijų grupei „Azkoyen“.

„Vendon“ teikia nuotoliu valdomus pardavimo automatų kontrolės bei mokėjimų apdorojimo sprendimus. Įkurta Rygoje 2011 metais, „Vendon“ šiuo metu valdo daugiau nei 45 000 į vieną sistemą sujungtų pardavimo automatų, o jos didžiausi užsakovai yra Prancūzijoje, Vokietijoje, Beniliukso šalyse bei Jungtinėje Karalystėje. Bendrovė siekia tapti globaliai veikiančiu žaidėju, valdančiu sujungtus įrenginius 82 pasaulio šalyse.

„BaltCap“ padėjo „Vendon“ tapti reikšmingu šios srities rinkos dalyviu. Fondas „BaltCap Latvian VC Fund“ nuo 2011 metų į įmonę investavo keliomis pakopomis. Per pirmuosius penkerius metus „BaltCap“ investicijų suma padidėjo nuo 0,5 iki 1,46 mln. eurų.

„BaltCap“ visuomet siekė atskleisti tikrąjį Baltijos šalių įmonių potencialą ir padėti vietos talentams išauginti verslą iki tarptautinio lygio. „Vendon“, kartu su „Azkoyen Group“, turės galimybę plėstis geografiškai ir plėtoti naujas modernias technologijas“, - pažymėjo vadovaujantis „BaltCap“ partneris Simonas Gustainis.

„Vendon“ vadovas Kristianas Vėberis sako, kad bendrovė pasiekė fantastiškų rezultatų ir iš mažos Latvijos daiktų interneto sprendimų įmonės virto gerbiamu pasaulinės rinkos žaidėju. „Tai nebūtų įvykę be puikios komandos ir partnerių pagalbos. Tikiu, kad strateginė „Azkoyen“ investicija atvers mums ir jiems daugiau durų ir padės pasiekti naują plėtros pakopą. Žvelgdamas į ateitį aš nusiteikęs labai optimistiškai ir nekantrauju pradėti darbą „Azkoyen Group“ komandoje“, - pažymėjo K.Vėberis.

Įsigijimas paspartins tarptautinį „Azkoyen Group“ augimą, užtikrinant jai geras pozicijas Vidurio Europoje. Be kita ko, įsigijimas yra labai svarbus bendrovės mokėjimo paslaugų, platformų ir daiktų interneto sprendimų plėtrai – veiklos sritims, kurios yra itin svarbios grupės finansiniam pajėgumui. „Vendon“ įsigijimas taip pat padės realizuoti sinergiją ir užtikrins verslo plėtrą plėtojant naujas technologijas bei paslaugas.

Sandorio patarėjai buvo „Porta“, „Cobalt“ bei „Ernst & Young“ (EY).

‡ 1999–2022 © Elektronika.lt LTV.LT - lietuviškų tinklalapių vitrina Valid XHTML 1.0!